lot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het middel gesign, rechts, ingelijst in alu.-Bijgevoegd “Aanbidding van de herders” sd Lithografie, simili Japon, genum 8/25 en gesign onderaan rechts-Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten” geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd
Remi Lens

lot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesign, rechts, ingelijst in alu. -Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts. -Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.

Lot of 3, “Hoc Est” Charcoal drawing on paper, signed at the bottom center, right, framed in alu. -Additional “Adoration of the Shepherds” sd Lithograph, simili Japon, genum 8/25 and signed bottom right -Additional “Flight to Egypt” “Landscape with haystacks” watercolour drawing on paper, recto verso, not signed.
Dim. 40 x 51
SKU: 0703230112.
Categories: Papier, Schilderij, Tekening.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #112
Estimate: € 150 / 250

Other lots by Lens

  • #434
    Remi Lens

    “Head” Oil on cardboard, visibly signed lower right in brown paint, framed, rust stains on frame.
    Dim. 27,5 x 21,5cm
    Estimate: € 100 / 150

  • #434
    Remi Lens

    Dim. 27,5 x 21,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #434
    Remi Lens

    Dim. 27,5 x 21,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #434
    Remi Lens

    Dim. 27,5 x 21,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #434
    Remi Lens

    Dim. 27,5 x 21,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #434
    Remi Lens

    Dim. 27,5 x 21,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #434
    Remi Lens

    Dim. 27,5 x 21,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #434
    Remi Lens

    Dim. 27,5 x 21,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #434
    Remi Lens

    Dim. 27,5 x 21,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #434
    Remi Lens

    Dim. 27,5 x 21,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #434
    Remi Lens

    Dim. 27,5 x 21,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #434
    Remi Lens

    Dim. 27,5 x 21,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #434
    Remi Lens

    Dim. 27,5 x 21,5cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00