Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
lot van 3 Japans Imari porseleinen vazen, bloemen en planten deco, gemerkt onderaan
lot van 3 Japans Imari porseleinen vazen, bloemen en planten deco, gemerkt onderaan

Lot van 3 Japans Imari porseleinen vazen, bloemen en planten decor, gemerkt onderaan.

Lot of 3 Japanese Imari porcelain vases, floral and plant decoration, marked at the bottom.
Dim. h34cm b18cm
SKU: 0703230437.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #437
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #12

    Een map met affiches e.d. Voor een tentoonstelling van Goezu in de Zwarte Panter te Antwerpen in 1981 en “Vic Gentils en zijn Rubens” (1977). Guy Van den Bulcke (°1931), Litho met ref. naar Mondriaan en de derde wereld, gesigneerd. Vijf repro’s van zichten op Antwerpen door diverse kunstenaars.

    A folder with posters, etc. For an exhibition of Goezu in the Zwarte Panter in Antwerp in 1981 and “Vic Gentils and his Rubens” (1977). Guy Van den Bulcke (°1931), Lithograph with ref. to Mondrian and the third world, signed. Five reproductions of views of Antwerp by various artists.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #508
    Koro

    Een grote Chinees bronzen koro. Wierookvat met grote draak op deksel en diverse zeedieren afgebeeld. Op houten sokkel en gesteund door 3 visvormige poten. 19/20e eeuw. Kleine barst onderin ketel door verweer.

    A large Chinese bronze koro. Incense vessel with a large dragon on the lid and various sea creatures depicted. On a wooden base and supported by 3 fish-shaped legs. 19/20th century. Small crack at the bottom of the bowl due to weathering.
    No longer available
    Dim. 46 x 28cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #581

    Een beeldje uit speksteen met afgebeeld Guanyin.

    A soapstone figurine depicting Quan Yin.
    No longer available
    Dim. h 15cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #493

    Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met fohonden bovenaan, blauw wit.

    A pair of Chinese porcelain jars and covers with foo dogs on top, blue and white.
    No longer available
    Dim. 47 x Ø24cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #478

    Een grote, blauw wit Chinese bloempot, afgebeeld met tempelleeuwen en varia decoratie.

    A large, blue and white Chinese flowerpot, depicted with temple lions and various decorations.
    No longer available
    Dim. h 40cm x Ø40cm
    Estimate: € 325 / 350
  • #361

    Een lot van 4 religieuze beeldjes uit porselein en biscuit.

    A lot of 4 religious figurines made of porcelain and biscuit.
    No longer available
    Dim. H: 16-18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #3

    Een porseleinen dekselmandje met jongen en meisje op het deksel. Beschadiging aan de bloem vooraan.

    A porcelain lidded basket with boy and girl on the lid. Damage to the flower in the front.
    No longer available
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #487

    Een paar Chinees porseleinen gemberpotten. Blauw wit met organisch bloementafereel.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars. Blue white with organic floral scene.
    No longer available
    Dim. h 38cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #427

    Lot van 2 Chinees porseleinen vazen, blauw wit, waarvan 1 met deksel, onderaan gemerkt.

    Lot of 2 Chinese porcelain vases, blue and white, of which 1 with lid, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h26cm b17cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #571

    Een Chinees porseleinen schaaltje met afgebeeld spelende kinderen en lammetjes, blauw wit.

    A Chinese porcelain dish with playing children and lambs, blue and white.
    No longer available
    Dim. h 6cm b 28cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #447

    Paar cilindervormige dekselpotten, Chinees porselein, decor met bloemen, perziken en draken.

    A pair of Chinese porcelain cylindrical lidded jars, decorated with flowers, peaches and dragons.
    No longer available
    Dim. 17 x Ø14cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #453

    Een achthoekig porseleinen celadon vaas, groene tinten met craquelé.

    An octagonal porcelain Celadon Vase, green tones with crackle.
    No longer available
    Dim. h 45cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #598

    Een zeshoekig Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.

    A hexagonal Chinese porcelain teapot with various figures depicted.
    No longer available
    Dim. h 16cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #498
    Zun

    Een Chinees brons gesculpteerde “Zun” vaas. Op houten sokkel, met diverse sculpturen afgebeeld en drakenhoofden als oren.

    A Chinese bronze sculpted "Zun" vase. On a wooden base, with various sculptures depicted and dragon heads for ears.
    No longer available
    Dim. 36 x 20cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #607

    Een Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.

    A Chinese porcelain teapot with various figures depicted.
    No longer available
    Dim. h 10cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #521

    Een rechthoekige salontafel van gebeeldhouwd exotisch hout met opengewerkt blad en met twee laden. Indisch werk.

    A rectangular coffee table in carved exotic wood with openwork top and two drawers. Indian work.
    No longer available
    Dim. 56 x 106 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #419

    Een Chinees porseleinen bord met varia decor, blauw/wit.

    A Chinese porcelain plate with varia deco, blue/white.
    No longer available
    Dim. h 4cm b 25cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #667

    Een paar Chinese, Wen Chang pagode toren, wierookbranders uit speksteen.

    A pair of Chinese, Wen Chang pagoda tower, soapstone incense burners.
    No longer available
    Dim. 43 x 13,5cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #488
    Koro

    Een grote Chinees bronzen koro. Wierookvat met tempelleeuw op deksel en diverse decoratie, gesteund op 4 olifant poten. 19/20e eeuw.

    A large Chinese bronze koro. Incense vessel with temple lion on lid and various decorations, supported on 4 elephant legs. 19/20th century.
    No longer available
    Dim. 41 x 20cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #503

    Een grote Chinees porseleinen dekselvaas. Afgebeeld met draak en bloemen decoratie.

    A large Chinese porcelain vase with lid. Depicted with dragon and floral decoration.
    No longer available
    Dim. h 94cm
    Estimate: € 675 / 700
  • #639

    Een uit kunstbrons gesculpteerd beeldje van Simhanada Lokeshvara. Met drietand, het gebrul van de leeuw.

    An zamac sculpture of Simhanada Lokeshvara. With trident, the lion's roar.
    No longer available
    Dim. 22 x 18cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #612

    Een paar brons gesculpteerde draken kandelaars, vermoedelijk Chinese herkomst.

    A pair of bronze carved dragon candlesticks, presumably of Chinese origin.
    No longer available
    Dim. 20 x 17,5cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #501

    Een 3-delig Aziatisch wierookvat van jade. Op houten sokkel, afgebeeld met ringen, pagodes, drakenhoofden en diverse elementen.

    A 3-part Asian jade incense vessel. On a wooden base, depicted with rings, pagodas, dragon heads and various elements.
    No longer available
    Dim. 113cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #273

    lot van 2 Italiaans porseleinen vazen met deksel, gemarkeerd onderaan Sona Verona, Made in Italy, vogels met bloem en tak decor.

    A lot of 2 Italian porcelain vases with lid, marked on the bottom Sona Verona, Made in Italy, birds with flower and branch decoration.
    No longer available
    Dim. h43cm x Ø24cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #610
    Must de Cartier

    Een bruinlederen portefeuille in originele doos, met stofdoos en certificaat.

    A brown leather wallet in original box, with dust box and certificate.
    No longer available
    Dim. 10 x 10 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #64
    Frans Boeye
    Period: 1888 - 1968

    “Heidelandschap.” Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Heathland.” Pastel on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #61
    Furstenberg

    “De kastanjebranders”. Een groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt.

    "The Chestnut Burners". A group of multicolored German porcelain. Marked.
    No longer available
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #165

    Een korte pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een musketierskop, amberen steel .

    A short pipe with meerschaum pipe in the shape of a musketeers head, amber stem.
    No longer available
    Dim. L: 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #138
    Gevaert

    Een lot van tien affiches AGFA Gevaert, gedateerd rond 1944. Met specifieke ontwerpers. Met takszegels.

    A lot of ten AGFA Gevaert posters, dated around 1944. With specific designers. With tax stamps.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 800
  • #147
    Hergé

    “De Zwarte Rotsen”. Hard cover, houthoudend papier, oude spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, rug te herstellen, blok vrij los, zeldzaam.

    “The Black Rocks”. Hard cover, wood-containing paper, old spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Reasonable condition, spine to restore, block quite loose, rare.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 200
  • #535

    Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

    An oak piece of furniture with sculpted decorations in and around the two doors.
    No longer available
    Dim. 120 x 128 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #363

    Een serie van zes quarter pints van verzilverd metaal. Gemerkt EPNS.

    A series of six quarter pints in silver plated metal. Marked EPNS.
    No longer available
    Dim. H: 13.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #624
    Maurits Bilcke

    “De vleugel van de poëzie”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 6/10.

    “The Wing of Poetry”. A linocut, signed, dated 1935 and numbered 6/10.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #181
    Samuel Marti
    Period: 1922 -

    Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.

    A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.
    No longer available
    Dim. h:42 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #287
    Laroui

    Een set van vier Italiaanse dekselpotten van polychroom aardewerk.

    A set of four Italian covered pots made of polychrome earthenware.
    No longer available
    Dim. h - 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #1
    Cortendorf, W-Germany

    Een groepje met twee flamingo’s van polychroom porselein. Onderaan gemerkt en met label.

    A group of two flamingos made of polychrome porcelain. Marked and labeled at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More