Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
lot van 3 stuks Naams aardewerk, bestaande uit theepot, roompot en suikerpot, eind 18e begin 19e eeuw

lot van 3 stuks Naams aardewerk, bestaande uit theepot, roompot en suikerpot, eind 18e begin 19e eeuw.

Lot of 3 pieces of Namur earthenware, consisting of a teapot, cream pot and sugar bowl, late 18th early 19th century.
Dim. h16cm
SKU: 0703230098.
Category: Aardewerk.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #98
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #601

    Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruikjes, vermoedelijk 16e eeuws replica.

    lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century replica.
    No longer available
    Dim. 13cm x Ø6cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #618
    Paul Sersté

    “Moeder en Kind”, beeld geglazuurd keramiek,, gesigneerd “Paul Sersté”.

    "Mother and Child", glazed ceramic sculpture, signed "Paul Sersté".
    No longer available
    Dim. 60cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #193

    Een 3-delig klokstel, schouwgarnituur. Bestaande uit pendule geflankeerd door 2, 5-lichtpunts kandelabers, bloementafereel in blauwwit aardewerk, verguld messing monturen in organische vorm en glazen luchterhangers. Begin 20e eeuw.

    A 3-piece clock set, mantelpiece. Consisting of a mantel clock flanked by 2, 5-light candelabra, flower table in blue and white earthenware, gilt brass mounts in organic shape and glass pendants. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 55 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #643

    Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken en potjes, vermoedelijk 16e eeuws bodemvondsten.

    Lot of 4 glazed earthenware jugs and pots, presumably 16th century archaeological finds.
    No longer available
    Dim. 13cm x Ø8cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #591

    lot van 2 geglazuurd aardewerken kaarsenhouders, vierdelig.

    lot of 2 glazed earthenware candle holders, 4 parts.
    No longer available
    Dim. 13cm x Ø15cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #577

    lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws vondsten Siegburg.

    lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century finds Siegburg.
    No longer available
    Dim. 21cm x Ø10cm
    Estimate: € 45 / 70
  • #258

    “Baardmankruik” Geglazuurd aardewerken kruik, vermoedelijk 16e eeuw.

    “Bartman jug” Glazed earthenware jug, presumably 16th century.
    No longer available
    Dim. 24cm x Ø14cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #17

    Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.

    Blue and white plate.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #288

    Frans Provençaalse, geglazuurde waterkruik, 19e eeuw.

    French Provencal, glazed pitcher, 19th century.
    No longer available
    Dim. h37cm x Ø28cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #411

    lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.

    A lot of 2 earthenware vases with craquelure.
    No longer available
    Dim. h35cm x Ø14cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #603

    Lot van 3 aardewerken kruiken, vermoedelijk replica 16e eeuws Siegburg.

    Lot of 3 earthenware jugs, presumably replica 16th century Siegburg.
    No longer available
    Dim. 26cm x Ø8cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #293

    Lot van 2 stuks Frans aardewerk, melkkannetje 19e eeuw en inktstel 18e eeuw (potjes niet aanwezig).

    Lot of 2 pieces of French earthenware, milk jug 19th century and inkstand 18th century (jars not present).
    No longer available
    Dim. h18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #271

    Grote Naamse koffiekan, vroeg 19e eeuws, lichte herstelschade aan bovenrand deksel.

    Large Namur coffee pot, early 19th century, slight repair damage to the top edge of the lid.
    No longer available
    Dim. h30cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #278

    Lot van 4 Doornikse borden, blauw wit, divers design, waarvan 3 19e eeuw, 1 18e eeuw gemerkt,

    Lot of 4 Tournai plates, blue and white, various design, of which 3 19th century, 1 18th century, marked.
    No longer available
    Dim. Ø29cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #567

    lot van 4 geglazuurd aardewerken kommen en vergiet, vermoedelijk 16e eeuws, bijgevoegd aardewerken warmhouder, vermoedelijk 19e eeuws met opschrift “AM STER DAM”

    lot of 4 glazed earthenware bowls and colander, presumably 16th century, added earthenware warm holder, presumably 19th century with inscription "AM STER DAM"
    No longer available
    Dim. 11cm x Ø16cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #478

    Een grote, blauw wit Chinese bloempot, afgebeeld met tempelleeuwen en varia decoratie.

    A large, blue and white Chinese flowerpot, depicted with temple lions and various decorations.
    No longer available
    Dim. h 40cm x Ø40cm
    Estimate: € 325 / 350
  • #388

    Lot van 2 deco items, IJzertoren, waarvan 1 van hout en 1 van terracotta.

    Lot of 2 deco items, Iron Tower, of which 1 in wood and 1 in terracotta.
    No longer available
    Dim. h53cm x h30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #613

    Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuw.

    Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century.
    No longer available
    Dim. 17cm x Ø9cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #633

    Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg.

    Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century, archaeological finds Siegburg.
    No longer available
    Dim. 10cm x Ø8cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #93

    Grote Franse aardewerken schotel, model Louis XVI, vermoedelijk Montpellier of Marseille, 1760-1770.

    Large French earthenware dish, model Louis XVI, presumably Montpellier or Marseille, 1760-1770.
    No longer available
    Dim. b47cm
    Estimate: € 120 / 160

Other lots in this auction

  • #485

    Een Hollandse secretaire met drie laden, mahoniehout fineer en bronzen ornamenten. Gedragen door twee klauwpoten met bol vooraan. Binnenin zes laden en een deurtje met nog een lade, en een compartiment op het schrijftableau. Slijtage aan de fineer bovenaan het meubel.

    A Dutch secretaire with three drawers, mahogany veneer and bronze ornaments. Supported by two claw an d ball feet in the front. Inside six drawers and a door with another drawer, and a compartment on the writing panel. Wear to the veneer on top of the furniture.
    No longer available
    Dim. 102 x 50 x 84 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #670
    Feraghan

    Een handgeknoopt Indisch wollen kleedje.

    A hand-knotted Indian wool rug.
    No longer available
    Dim. 145 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #274
    Ernest Kockaert

    “Hoevezicht bij vijver.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Farm view at pond.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #486

    Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een levensboom in het decor. Slijtage.

    Un tapis persan en soie noué à la main avec un arbre de vie dans le décor. Porter.
    No longer available
    Dim. 135 x 77 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #571

    Een Chinees porseleinen schaaltje met afgebeeld spelende kinderen en lammetjes, blauw wit.

    A Chinese porcelain dish with playing children and lambs, blue and white.
    No longer available
    Dim. h 6cm b 28cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #467
    J Schuybroek

    Een groot cilindervormig koffieblik, met Art Deco opschrift “Café”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.

    A large cylindrical coffee tin, with Art Deco inscription "Café". Red, black and gold colours. Manufactured by “Etabl. J. Schuybroek sa Anvers”.
    No longer available
    Dim. h44 x Ø23cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #225
    Lorenzo

    Een pijp met lange gekromde steel en met een buxushouten kop in vlechtwerkimitatie. Gemerkt en genummerd.

    A pipe with a long curved stem and a boxwood head in wickerwork imitation. Marked and numbered.
    No longer available
    Dim. L: 25 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #560

    Twee verschillende armbanden met amethistkleurige bolletjes, waarvan één met een zilveren art deco hanger van 900‰ zilver.

    Two different bracelets with amethyst coloured balls, one with a silver art deco pendant of 900‰ silver.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #397

    Aziatisch porseleinen theepot met warmhouder.

    Asian porcelain teapot with warm holder.
    No longer available
    Dim. h24cm Ø12cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #649

    Een theepotje van blauw en wit Chinees porselein, binnenin met filter. Minuscuul schilfertje aan de tuit. XIXe eeuw.

    A teapot of blue and white Chinese porcelain, inside with filter. Tiny flake on the spout. XIX century.
    No longer available
    Dim. H: 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #683

    Een beeldje van een wijze en een vaasje met een aap van speksteen. Chinees werk.

    A soapstone figurine of a wise man and a vase with a monkey. Chinese work.
    No longer available
    Dim. H: 9 & 18 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #423

    Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.

    Two African ceramic heads.
    No longer available
    Dim. h28cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More