#577lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws vondsten Siegburg.
lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century finds Siegburg.No longer availableDim. 21cm x Ø10cmEstimate: € 45 / 70 -
#633Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg.
Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century, archaeological finds Siegburg.No longer availableDim. 10cm x Ø8cmEstimate: € 120 / 200 -
#93Grote Franse aardewerken schotel, model Louis XVI, vermoedelijk Montpellier of Marseille, 1760-1770.
Large French earthenware dish, model Louis XVI, presumably Montpellier or Marseille, 1760-1770.No longer availableDim. b47cmEstimate: € 120 / 160 -
#271Grote Naamse koffiekan, vroeg 19e eeuws, lichte herstelschade aan bovenrand deksel.
Large Namur coffee pot, early 19th century, slight repair damage to the top edge of the lid.No longer availableDim. h30cmEstimate: € 70 / 90 -
#278Lot van 4 Doornikse borden, blauw wit, divers design, waarvan 3 19e eeuw, 1 18e eeuw gemerkt,
Lot of 4 Tournai plates, blue and white, various design, of which 3 19th century, 1 18th century, marked.No longer availableDim. Ø29cmEstimate: € 50 / 60 -
#618Paul Sersté“Moeder en Kind”, beeld geglazuurd keramiek,, gesigneerd “Paul Sersté”.
"Mother and Child", glazed ceramic sculpture, signed "Paul Sersté".No longer availableDim. 60cmEstimate: € 60 / 100 -
#17Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.
Blue and white plate.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
#601Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruikjes, vermoedelijk 16e eeuws replica.
lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century replica.No longer availableDim. 13cm x Ø6cmEstimate: € 60 / 100 -
#603Lot van 3 aardewerken kruiken, vermoedelijk replica 16e eeuws Siegburg.
Lot of 3 earthenware jugs, presumably replica 16th century Siegburg.No longer availableDim. 26cm x Ø8cmEstimate: € 60 / 80 -
#288Frans Provençaalse, geglazuurde waterkruik, 19e eeuw.
#411lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.
#293Lot van 2 stuks Frans aardewerk, melkkannetje 19e eeuw en inktstel 18e eeuw (potjes niet aanwezig).
#591lot van 2 geglazuurd aardewerken kaarsenhouders, vierdelig.
#258“Baardmankruik” Geglazuurd aardewerken kruik, vermoedelijk 16e eeuw.
“Bartman jug” Glazed earthenware jug, presumably 16th century.No longer availableDim. 24cm x Ø14cmEstimate: € 200 / 260 -
#388Lot van 2 deco items, IJzertoren, waarvan 1 van hout en 1 van terracotta.
Lot of 2 deco items, Iron Tower, of which 1 in wood and 1 in terracotta.No longer availableDim. h53cm x h30cmEstimate: € 60 / 80
#37O.I.P. GandEen messingen microscoop.
A brass microscope.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72Albert Van HeckePeriod: 1909 - 1993“Lichtspel op de Schelde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“Light play on the Scheldt”. Oil on board. Signed and dated 1958.No longer availableDim. 26 x 32 cmEstimate: € 12 / 200 -
#120Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.
#418Een set van drie Chinees porseleinen borden, met nog een andere toegevoegd. Meerdere haarscheuren.
A set of three Chinese porcelain plates, with another added. Multiple hairline cracks.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 25 / 50 -
#260“Olympische spelen Moskou 1980. Een collectie zilveren munten in 4 etuis. 11 van 10 roebel, 10 van 5 roebel. 900‰.
#597Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels in uitsparingen op lichtblauwe fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de rand van het deksel.
A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decor of flowers and birds in recesses on a light blue background. Mid XXth century. Chip on the edge of the lid.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#256Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.
#59Jef De Leeuw“Bloemenstilleven in tinnen kan.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1990.
“Flower still life in a pewter jug.” Oil on canvas. Signed. Dated 1990.No longer availableDim. 59 x 48 cmEstimate: € 35 / 45 -
#155Een grote figuratieve pijp met steel en kop van gebeeldhouwd meerschuim. Benen mondstuk.
A large figurative pipe with stem and head of sculpted meerschaum. Bone mouthpiece.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#285Hergé“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
“The Mysterious Star.”. hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54''''). Fairly good condition, cover faded.No longer availableEstimate: € 70 / 80