Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
lot van 4 blauw witte tegels, met dierlijke figuren afgebeeld, geschat 18e-19e eeuws

lot van 4 blauw witte tegels, met dierlijke figuren afgebeeld, geschat 18e-19e eeuws

lot of 4 blue and white tiles, depicting animal figures, estimated 18th-19th century
Dim. 13 x 13cm
SKU: 0703230352.
Categories: XIXe eeuw, XVIIIe eeuw.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #352
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #194

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Vroeg XIXe eeuw.

    “Still life with fruit”. Oil paint on panel. Without signature. Early XIX century.
    No longer available
    Dim. 22 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #48

    Lot heiligenbeelden, 19e eeuws.

    A lot of holy statues, 19th century.
    No longer available
    Dim. H: 12-20 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #96
    Jacob Jozef Kohn, Wenen

    Een mahoniehouten console tafeltje met glasplaat blad en hieronder velour bekleding. Eind 19e eeuw, onderaan gelabeld “Jacob Jozef Kohn Wien”.

    A mahogany console table with glass top and velvet upholstery below. Late 19th century, labeled at the bottom "Jacob Jozef Kohn Wien".
    No longer available
    Dim. h78 x l54 x b83cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #567

    lot van 4 geglazuurd aardewerken kommen en vergiet, vermoedelijk 16e eeuws, bijgevoegd aardewerken warmhouder, vermoedelijk 19e eeuws met opschrift “AM STER DAM”

    lot of 4 glazed earthenware bowls and colander, presumably 16th century, added earthenware warm holder, presumably 19th century with inscription "AM STER DAM"
    No longer available
    Dim. 11cm x Ø16cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #488
    Koro

    Een grote Chinees bronzen koro. Wierookvat met tempelleeuw op deksel en diverse decoratie, gesteund op 4 olifant poten. 19/20e eeuw.

    A large Chinese bronze koro. Incense vessel with temple lion on lid and various decorations, supported on 4 elephant legs. 19/20th century.
    No longer available
    Dim. 41 x 20cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #498
    Zun

    Een Chinees brons gesculpteerde “Zun” vaas. Op houten sokkel, met diverse sculpturen afgebeeld en drakenhoofden als oren.

    A Chinese bronze sculpted "Zun" vase. On a wooden base, with various sculptures depicted and dragon heads for ears.
    No longer available
    Dim. 36 x 20cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #329

    Een lot van 2 koperen vijzels met stamper, waarvan 1 replica, gemerkt met tekst “Heinrick ter Horst me fecit anno 1607”.

    A lot of 2 copper mortars with pestle, 1 of which is a replica, marked with the text "Heinrick ter Horst me fecit anno 1607".
    No longer available
    Dim. 17 x Ø18cm
    Estimate: € 45 / 75
  • #508
    Koro

    Een grote Chinees bronzen koro. Wierookvat met grote draak op deksel en diverse zeedieren afgebeeld. Op houten sokkel en gesteund door 3 visvormige poten. 19/20e eeuw. Kleine barst onderin ketel door verweer.

    A large Chinese bronze koro. Incense vessel with a large dragon on the lid and various sea creatures depicted. On a wooden base and supported by 3 fish-shaped legs. 19/20th century. Small crack at the bottom of the bowl due to weathering.
    No longer available
    Dim. 46 x 28cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #157
    Halfdan Herzberg
    Period: 1857-1890

    “Le Siffleur” gepatineerd bronzen sculptuur van fluitende jongeman, gesigneerd “Herzberg” aan voet, 1889.

    "Le Siffleur" patinated bronze sculpture of a young man whistling, signed "Herzberg" on the foot, 1889.
    No longer available
    Dim. 50cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #231

    Een gesculpteerde messing putti/cherubijn kandelaar, gedetailleerd met Steenbokken, bloemmotieven, handvaten en strikken.

    A sculpted brass putti/cherub candlestick, detailed with capricorns, floral motifs, handles and bows.
    No longer available
    Dim. 41 x 15cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #202
    Félix De Baerdemaeker
    Period: 1836 - 1878

    “Het binnenhalen van het hooi”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bringing in the hay”. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 35 x 58 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #84
    Frans Bosteels

    “Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Navy". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #10

    Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.

    An 18 carat yellow gold ring set with a cameo.
    No longer available
    Dim. 5,28 g 2cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #412

    “Personage met roze kleding.” Onleesbaar gesigneerd, genummerd 16/100. Draagt watermerk in het papier van Sabena.

    “Character with pink clothes.” Illegibly signed, numbered 16/100. Carries watermark in Sabena's paper.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 29,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #528

    Een houten ronde tafel met centrale poot.

    A wooden round table with central leg.
    No longer available
    Dim. h 72 cm & Ø 103 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #52
    Remi Geens

    “Dorpszicht”. Aquarel op papier. Herkomst: atelier van de kunstenaar.

    "Village view". Watercolor on paper. Provenance: studio of the artist.
    No longer available
    Dim. 35 x 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #260

    “Olympische spelen Moskou 1980. Een collectie zilveren munten in 4 etuis. 11 van 10 roebel, 10 van 5 roebel. 900‰.

    “Olympic Games Moscow 1980. A collection of silver coins in 4 cases. 11 from 10 rubles, 10 from 5 rubles. 900‰.
    No longer available
    Dim. 533 g 900‰
    Estimate: € 300 / 350
  • #135

    Een sigarenpijpje met een meerschuimen kop in de vorm van een naakte vrouw met een duif, gezeten op een struik. Amberen steel.

    A cigar pipe with a meerschaum head in the shape of a naked woman with a dove, seated on a bush. Amber stem.
    No longer available
    Dim. L: 17 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #647

    Vaas in groen glas en schaal in oker glas. Gemerkt onderaan ‘Fait en Belgique.’

    Vase in green glass and bowl in ocher glass. Marked at the bottom 'Fait en Belgique.'
    No longer available
    Dim. H 21 cm B 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #104
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Gevelzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Klein letsel aan de deur rechts onderaan.

    “Facade view.” Oil on canvas. Signed. Minor damage to the door at the bottom right.
    No longer available
    Dim. 63 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #125

    Een sigarenpijpje gebeeldhouwde meerschuimen kop met voorstelling van de geboorte van Venus. Steel van amber.

    A cigar pipe sculpted meerschaum head depicting the birth of Venus. Stem of amber.
    No longer available
    Dim. L: 15 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #591

    lot van 2 geglazuurd aardewerken kaarsenhouders, vierdelig.

    lot of 2 glazed earthenware candle holders, 4 parts.
    No longer available
    Dim. 13cm x Ø15cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #216

    Een houten Dagobert stoel met goud zwart kussen. Divers ornament en patroon snijwerk.

    A wooden Dagobert chair with gold black cushion. Various ornament and pattern carving.
    No longer available
    Dim. h 105cm b 58cm
    Estimate: € 225 / 250
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More