#278Lot van 4 Doornikse borden, blauw wit, divers design, waarvan 3 19e eeuw, 1 18e eeuw gemerkt,
Lot of 4 Tournai plates, blue and white, various design, of which 3 19th century, 1 18th century, marked.No longer availableDim. Ø29cmEstimate: € 50 / 60 -
#603Lot van 3 aardewerken kruiken, vermoedelijk replica 16e eeuws Siegburg.
Lot of 3 earthenware jugs, presumably replica 16th century Siegburg.No longer availableDim. 26cm x Ø8cmEstimate: € 60 / 80 -
#591lot van 2 geglazuurd aardewerken kaarsenhouders, vierdelig.
#258“Baardmankruik” Geglazuurd aardewerken kruik, vermoedelijk 16e eeuw.
“Bartman jug” Glazed earthenware jug, presumably 16th century.No longer availableDim. 24cm x Ø14cmEstimate: € 200 / 260 -
#93Grote Franse aardewerken schotel, model Louis XVI, vermoedelijk Montpellier of Marseille, 1760-1770.
Large French earthenware dish, model Louis XVI, presumably Montpellier or Marseille, 1760-1770.No longer availableDim. b47cmEstimate: € 120 / 160 -
#601Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruikjes, vermoedelijk 16e eeuws replica.
lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century replica.No longer availableDim. 13cm x Ø6cmEstimate: € 60 / 100 -
#288Frans Provençaalse, geglazuurde waterkruik, 19e eeuw.
#17Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.
Blue and white plate.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
#271Grote Naamse koffiekan, vroeg 19e eeuws, lichte herstelschade aan bovenrand deksel.
Large Namur coffee pot, early 19th century, slight repair damage to the top edge of the lid.No longer availableDim. h30cmEstimate: € 70 / 90 -
#411lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.
#618Paul Sersté“Moeder en Kind”, beeld geglazuurd keramiek,, gesigneerd “Paul Sersté”.
"Mother and Child", glazed ceramic sculpture, signed "Paul Sersté".No longer availableDim. 60cmEstimate: € 60 / 100 -
#633Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg.
Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century, archaeological finds Siegburg.No longer availableDim. 10cm x Ø8cmEstimate: € 120 / 200 -
#388Lot van 2 deco items, IJzertoren, waarvan 1 van hout en 1 van terracotta.
Lot of 2 deco items, Iron Tower, of which 1 in wood and 1 in terracotta.No longer availableDim. h53cm x h30cmEstimate: € 60 / 80 -
#293Lot van 2 stuks Frans aardewerk, melkkannetje 19e eeuw en inktstel 18e eeuw (potjes niet aanwezig).
#98lot van 3 stuks Naams aardewerk, bestaande uit theepot, roompot en suikerpot, eind 18e begin 19e eeuw.
Lot of 3 pieces of Namur earthenware, consisting of a teapot, cream pot and sugar bowl, late 18th early 19th century.No longer availableDim. h16cmEstimate: € 100 / 140 -
#577lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws vondsten Siegburg.
lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century finds Siegburg.No longer availableDim. 21cm x Ø10cmEstimate: € 45 / 70
#401Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.
A Japanese jewelery cabinet with lacquer and brass fittings. At the bottom a drawer, above which two doors hide six small drawers. Wear. Early XXth century.No longer availableDim. 29 x 29,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#150Een 18 Karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,68 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,55 ct. FVSI1.
An 18 karat white gold ring set with a central diamond of +- 0.68 ct. and brilliants with a combined weight of +-0.55 ct. FVSI1.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 1650 / 1750 -
#533Een wollen tapijt in Chinese stijl met bloesems in het decor.
A Chinese style wool carpet with blossoms in the decor.No longer availableDim. 185 x 122 cmEstimate: € 80 / 120 -
#481Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#300Herdenkingsmunt Boudewijn I 60-40, 1990. “10 ecu”. Centraal geel goud (31,83 g - 900‰) met een zilveren rand (5,3 g - 833‰). In etui.
Commemorative coin Boudewijn I 60-40, 1990. “10 ECU”. Central yellow gold (31.83 g - 900‰) with a silver rim (5.3 g - 833‰). In case.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#227Hergé“De Blauwe Lotus”. Hard cover, zwarte titel, rode rug. Ed. Casterman 1951. Tweede druk, A51. Goede staat.
“The Blue Lotus”. Hard cover, black title, red spine. Ed. Casterman 1951. Second Edition, A51. Good state.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#419Een Chinees porseleinen bord met varia decor, blauw/wit.
#226Een houten secretaire, hetwelk met 1 schuif en uitklapbaar bureaublad.
#684Een lot van zeven apothekerspotten met deksel. Met verschillende opschriften. Sommige met schilfers aan de deksels.
A lot of seven apothecary jars with lids. With different inscriptions. Some with flakes on the lids.No longer availableDim. h +- 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#635Houten hoekrekje, 4 schappen met gedraaide poten.
Wooden corner rack, 4 shelves with twisted legs.No longer availableDim. h111cm x b56cmEstimate: € 50 / 80