Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuw
lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuw
lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuw
lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuw
lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuw
lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuw
lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuw

Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuw.

Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century.
Dim. 17cm x Ø9cm
SKU: 0703230613.
Categories: Aardewerk, XVIe eeuw.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #613
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #643

    Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken en potjes, vermoedelijk 16e eeuws bodemvondsten.

    Lot of 4 glazed earthenware jugs and pots, presumably 16th century archaeological finds.
    No longer available
    Dim. 13cm x Ø8cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #278

    Lot van 4 Doornikse borden, blauw wit, divers design, waarvan 3 19e eeuw, 1 18e eeuw gemerkt,

    Lot of 4 Tournai plates, blue and white, various design, of which 3 19th century, 1 18th century, marked.
    No longer available
    Dim. Ø29cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #193

    Een 3-delig klokstel, schouwgarnituur. Bestaande uit pendule geflankeerd door 2, 5-lichtpunts kandelabers, bloementafereel in blauwwit aardewerk, verguld messing monturen in organische vorm en glazen luchterhangers. Begin 20e eeuw.

    A 3-piece clock set, mantelpiece. Consisting of a mantel clock flanked by 2, 5-light candelabra, flower table in blue and white earthenware, gilt brass mounts in organic shape and glass pendants. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 55 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #603

    Lot van 3 aardewerken kruiken, vermoedelijk replica 16e eeuws Siegburg.

    Lot of 3 earthenware jugs, presumably replica 16th century Siegburg.
    No longer available
    Dim. 26cm x Ø8cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #591

    lot van 2 geglazuurd aardewerken kaarsenhouders, vierdelig.

    lot of 2 glazed earthenware candle holders, 4 parts.
    No longer available
    Dim. 13cm x Ø15cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #258

    “Baardmankruik” Geglazuurd aardewerken kruik, vermoedelijk 16e eeuw.

    “Bartman jug” Glazed earthenware jug, presumably 16th century.
    No longer available
    Dim. 24cm x Ø14cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #93

    Grote Franse aardewerken schotel, model Louis XVI, vermoedelijk Montpellier of Marseille, 1760-1770.

    Large French earthenware dish, model Louis XVI, presumably Montpellier or Marseille, 1760-1770.
    No longer available
    Dim. b47cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #478

    Een grote, blauw wit Chinese bloempot, afgebeeld met tempelleeuwen en varia decoratie.

    A large, blue and white Chinese flowerpot, depicted with temple lions and various decorations.
    No longer available
    Dim. h 40cm x Ø40cm
    Estimate: € 325 / 350
  • #601

    Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruikjes, vermoedelijk 16e eeuws replica.

    lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century replica.
    No longer available
    Dim. 13cm x Ø6cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #288

    Frans Provençaalse, geglazuurde waterkruik, 19e eeuw.

    French Provencal, glazed pitcher, 19th century.
    No longer available
    Dim. h37cm x Ø28cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #17

    Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.

    Blue and white plate.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #271

    Grote Naamse koffiekan, vroeg 19e eeuws, lichte herstelschade aan bovenrand deksel.

    Large Namur coffee pot, early 19th century, slight repair damage to the top edge of the lid.
    No longer available
    Dim. h30cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #411

    lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.

    A lot of 2 earthenware vases with craquelure.
    No longer available
    Dim. h35cm x Ø14cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #618
    Paul Sersté

    “Moeder en Kind”, beeld geglazuurd keramiek,, gesigneerd “Paul Sersté”.

    "Mother and Child", glazed ceramic sculpture, signed "Paul Sersté".
    No longer available
    Dim. 60cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #633

    Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg.

    Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century, archaeological finds Siegburg.
    No longer available
    Dim. 10cm x Ø8cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #388

    Lot van 2 deco items, IJzertoren, waarvan 1 van hout en 1 van terracotta.

    Lot of 2 deco items, Iron Tower, of which 1 in wood and 1 in terracotta.
    No longer available
    Dim. h53cm x h30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #293

    Lot van 2 stuks Frans aardewerk, melkkannetje 19e eeuw en inktstel 18e eeuw (potjes niet aanwezig).

    Lot of 2 pieces of French earthenware, milk jug 19th century and inkstand 18th century (jars not present).
    No longer available
    Dim. h18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #98

    lot van 3 stuks Naams aardewerk, bestaande uit theepot, roompot en suikerpot, eind 18e begin 19e eeuw.

    Lot of 3 pieces of Namur earthenware, consisting of a teapot, cream pot and sugar bowl, late 18th early 19th century.
    No longer available
    Dim. h16cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #567

    lot van 4 geglazuurd aardewerken kommen en vergiet, vermoedelijk 16e eeuws, bijgevoegd aardewerken warmhouder, vermoedelijk 19e eeuws met opschrift “AM STER DAM”

    lot of 4 glazed earthenware bowls and colander, presumably 16th century, added earthenware warm holder, presumably 19th century with inscription "AM STER DAM"
    No longer available
    Dim. 11cm x Ø16cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #577

    lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws vondsten Siegburg.

    lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century finds Siegburg.
    No longer available
    Dim. 21cm x Ø10cm
    Estimate: € 45 / 70

Other lots in this auction

  • #401

    Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.

    A Japanese jewelery cabinet with lacquer and brass fittings. At the bottom a drawer, above which two doors hide six small drawers. Wear. Early XXth century.
    No longer available
    Dim. 29 x 29,5 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #150

    Een 18 Karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,68 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,55 ct. FVSI1.

    An 18 karat white gold ring set with a central diamond of +- 0.68 ct. and brilliants with a combined weight of +-0.55 ct. FVSI1.
    No longer available
    Dim. 6,75 g
    Estimate: € 1650 / 1750
  • #533

    Een wollen tapijt in Chinese stijl met bloesems in het decor.

    A Chinese style wool carpet with blossoms in the decor.
    No longer available
    Dim. 185 x 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #481

    Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.

    large Hunan water pot of grey-green glazed stoneware, decorated with a studded motif on the shoulder and with six ears on the shoulder. China, XIXth century. Minor injuries.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #300

    Herdenkingsmunt Boudewijn I 60-40, 1990. “10 ecu”. Centraal geel goud (31,83 g - 900‰) met een zilveren rand (5,3 g - 833‰). In etui.

    Commemorative coin Boudewijn I 60-40, 1990. “10 ECU”. Central yellow gold (31.83 g - 900‰) with a silver rim (5.3 g - 833‰). In case.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #429
    K. Heymans

    “Mensen op een bank”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    "People on a bench". Oil on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 32 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #274
    Ernest Kockaert

    “Hoevezicht bij vijver.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Farm view at pond.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #227
    Hergé

    “De Blauwe Lotus”. Hard cover, zwarte titel, rode rug. Ed. Casterman 1951. Tweede druk, A51. Goede staat.

    “The Blue Lotus”. Hard cover, black title, red spine. Ed. Casterman 1951. Second Edition, A51. Good state.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #419

    Een Chinees porseleinen bord met varia decor, blauw/wit.

    A Chinese porcelain plate with varia deco, blue/white.
    No longer available
    Dim. h 4cm b 25cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #226

    Een houten secretaire, hetwelk met 1 schuif en uitklapbaar bureaublad.

    A wooden secretaire, which has 1 drawer and fold-out desktop.
    No longer available
    Dim. 90 x 49 x 71cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #684

    Een lot van zeven apothekerspotten met deksel. Met verschillende opschriften. Sommige met schilfers aan de deksels.

    A lot of seven apothecary jars with lids. With different inscriptions. Some with flakes on the lids.
    No longer available
    Dim. h +- 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #635

    Houten hoekrekje, 4 schappen met gedraaide poten.

    Wooden corner rack, 4 shelves with twisted legs.
    No longer available
    Dim. h111cm x b56cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More