Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg
lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg
lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg
lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg
lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg

Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg.

Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century, archaeological finds Siegburg.
Dim. 10cm x Ø8cm
SKU: 0703230633.
Categories: Aardewerk, XVIe eeuw.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #633
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #388

    Lot van 2 deco items, IJzertoren, waarvan 1 van hout en 1 van terracotta.

    Lot of 2 deco items, Iron Tower, of which 1 in wood and 1 in terracotta.
    No longer available
    Dim. h53cm x h30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #591

    lot van 2 geglazuurd aardewerken kaarsenhouders, vierdelig.

    lot of 2 glazed earthenware candle holders, 4 parts.
    No longer available
    Dim. 13cm x Ø15cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #193

    Een 3-delig klokstel, schouwgarnituur. Bestaande uit pendule geflankeerd door 2, 5-lichtpunts kandelabers, bloementafereel in blauwwit aardewerk, verguld messing monturen in organische vorm en glazen luchterhangers. Begin 20e eeuw.

    A 3-piece clock set, mantelpiece. Consisting of a mantel clock flanked by 2, 5-light candelabra, flower table in blue and white earthenware, gilt brass mounts in organic shape and glass pendants. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 55 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #601

    Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruikjes, vermoedelijk 16e eeuws replica.

    lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century replica.
    No longer available
    Dim. 13cm x Ø6cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #93

    Grote Franse aardewerken schotel, model Louis XVI, vermoedelijk Montpellier of Marseille, 1760-1770.

    Large French earthenware dish, model Louis XVI, presumably Montpellier or Marseille, 1760-1770.
    No longer available
    Dim. b47cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #17

    Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.

    Blue and white plate.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #613

    Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuw.

    Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century.
    No longer available
    Dim. 17cm x Ø9cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #478

    Een grote, blauw wit Chinese bloempot, afgebeeld met tempelleeuwen en varia decoratie.

    A large, blue and white Chinese flowerpot, depicted with temple lions and various decorations.
    No longer available
    Dim. h 40cm x Ø40cm
    Estimate: € 325 / 350
  • #278

    Lot van 4 Doornikse borden, blauw wit, divers design, waarvan 3 19e eeuw, 1 18e eeuw gemerkt,

    Lot of 4 Tournai plates, blue and white, various design, of which 3 19th century, 1 18th century, marked.
    No longer available
    Dim. Ø29cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #271

    Grote Naamse koffiekan, vroeg 19e eeuws, lichte herstelschade aan bovenrand deksel.

    Large Namur coffee pot, early 19th century, slight repair damage to the top edge of the lid.
    No longer available
    Dim. h30cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #288

    Frans Provençaalse, geglazuurde waterkruik, 19e eeuw.

    French Provencal, glazed pitcher, 19th century.
    No longer available
    Dim. h37cm x Ø28cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #643

    Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken en potjes, vermoedelijk 16e eeuws bodemvondsten.

    Lot of 4 glazed earthenware jugs and pots, presumably 16th century archaeological finds.
    No longer available
    Dim. 13cm x Ø8cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #577

    lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws vondsten Siegburg.

    lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century finds Siegburg.
    No longer available
    Dim. 21cm x Ø10cm
    Estimate: € 45 / 70
  • #258

    “Baardmankruik” Geglazuurd aardewerken kruik, vermoedelijk 16e eeuw.

    “Bartman jug” Glazed earthenware jug, presumably 16th century.
    No longer available
    Dim. 24cm x Ø14cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #618
    Paul Sersté

    “Moeder en Kind”, beeld geglazuurd keramiek,, gesigneerd “Paul Sersté”.

    "Mother and Child", glazed ceramic sculpture, signed "Paul Sersté".
    No longer available
    Dim. 60cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #293

    Lot van 2 stuks Frans aardewerk, melkkannetje 19e eeuw en inktstel 18e eeuw (potjes niet aanwezig).

    Lot of 2 pieces of French earthenware, milk jug 19th century and inkstand 18th century (jars not present).
    No longer available
    Dim. h18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #98

    lot van 3 stuks Naams aardewerk, bestaande uit theepot, roompot en suikerpot, eind 18e begin 19e eeuw.

    Lot of 3 pieces of Namur earthenware, consisting of a teapot, cream pot and sugar bowl, late 18th early 19th century.
    No longer available
    Dim. h16cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #567

    lot van 4 geglazuurd aardewerken kommen en vergiet, vermoedelijk 16e eeuws, bijgevoegd aardewerken warmhouder, vermoedelijk 19e eeuws met opschrift “AM STER DAM”

    lot of 4 glazed earthenware bowls and colander, presumably 16th century, added earthenware warm holder, presumably 19th century with inscription "AM STER DAM"
    No longer available
    Dim. 11cm x Ø16cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #603

    Lot van 3 aardewerken kruiken, vermoedelijk replica 16e eeuws Siegburg.

    Lot of 3 earthenware jugs, presumably replica 16th century Siegburg.
    No longer available
    Dim. 26cm x Ø8cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #411

    lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.

    A lot of 2 earthenware vases with craquelure.
    No longer available
    Dim. h35cm x Ø14cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #360

    Een 18 karaats geelgouden hanger bezet met jade en briljanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en email.

    An 18 karat yellow gold pendant set with jade and brilliants set in silver with a combined weight of +- 0.15 ct. and enamel.
    No longer available
    Dim. 3,10 g
    Estimate: € 320 / 360
  • #670
    Feraghan

    Een handgeknoopt Indisch wollen kleedje.

    A hand-knotted Indian wool rug.
    No longer available
    Dim. 145 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #75

    Een vintage tafellamp in kunstbrons. Gesimuleerde olielamp met geel wit glazen lampenkap. 3 poten en center met gesculpteerd reliëf en dameshoofden afgebeeld.

    A vintage table lamp in zamac. Simulated oil lamp with yellow and white glass lampshade. 3 legs and center with sculptured relief and ladies' heads.
    No longer available
    Dim. 59 x Ø26cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #449

    “Wandelende man in de sneeuw.” Olieverf op doek.

    “Man walking in the snow.” Oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #598

    Een zeshoekig Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.

    A hexagonal Chinese porcelain teapot with various figures depicted.
    No longer available
    Dim. h 16cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #423

    Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.

    Two African ceramic heads.
    No longer available
    Dim. h28cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #668

    Een paar gedraaide houten kandelaars.

    A pair of turned wooden candlesticks.
    No longer available
    Dim. H: 32 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #211

    Een bronzen Italiaanse Imperial klok, binnenin gemarkeerd “Brevettato”. FHS Germany uurwerk met dubbele belslag. Divers gesculpteerd reliëf met bovenaan koppel in omhelzing. Vermoedelijk kunstgieterij “Fonderia Artistica”.

    A bronze Italian Imperial clock, marked "Brevettato" inside. FHS Germany movement with double bell strike. Diverse sculpted relief with a couple in an embrace at the top. Presumably art foundry “Fonderia Artistica”.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 36cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #25

    Een Reservisten pijpenkop van porselein met opschrift Rserv. Filt. Achteraan een namenlijst van 1908, vooraan ruiterij in een landschap, regiment 33 en met eikenloof in reliëf. Metalen deksel in de vorm van een helm.

    A Reservist porcelain pipe bowl with inscription Rserv. filt. At the back a list of names from 1908, at the front cavalry in a landscape, regiment 33 and with oak leaves in relief. Metal lid in the shape of a helmet.
    No longer available
    Dim. L: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #138
    Gevaert

    Een lot van tien affiches AGFA Gevaert, gedateerd rond 1944. Met specifieke ontwerpers. Met takszegels.

    A lot of ten AGFA Gevaert posters, dated around 1944. With specific designers. With tax stamps.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 800
  • #594

    “Oriëntaals straatzicht.” Olieverf op paneel. Beschadigd paneel, gebogen.

    “Oriental street view.” Oil paint on panel. Damaged panel, bent.
    No longer available
    Dim. 102 x 126 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #466

    Een bidkleed met een levensboom van wol en zijde.

    A prayer rug with a tree of life made of wool and silk.
    No longer available
    Dim. 230 x 138 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More