Similar lots by type
-
#572Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200 / 300 -
#242“Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
”Scène pastorale”. Aquarelle sur papier. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#18Lot verzilverd metaal: een set van zes “orange peelers”, een serveerbestek en een taartschep. In drie originele etuis.
Un lot de métal argenté comprenant un lot de six éplucheurs à oranges, un couvert de service et une pelle à tarte.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#252Guillaume Van der HechtPeriod: 1817-1891“Dinant”. Aquarel op papier. Gsigneerd en gedateerd 1882.
”Dinant”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1882.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#192“Winterscène met een ruïne en een koek-en-zopie in de verte”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: J.J.C. Spohler (toegeschreven aan).
”Scène hivernale d’une ruine et un étal dit koek-en-zopie lointain”. Huile sur toile. Porte une signature: J.J.C. Spholer ( attribué à).No longer availableDim. 48 x 66 cmEstimate: € 500 / 800 -
#273EluxaEen cartelklok op console in de geest van de neuchateloises. Met slinger, maar zonder sleutel.
Un grand Cartel sur une console dans l’esprit des Neuchâteloises. Avec balancier, sans clé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#239Louis HuardPeriod: ...-1842“Jonge Italiaanse moeder en haar zoontje in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Jeune maman italienne et son petit garçon dans un paysage étendu”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 140 / 150 -
#606Delens, PreslesEen staande klok met eikenhouten kast. Glas van de deur manco. Met slinger en gewichten.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le verre dans la porte est manquante. Avec poids et balance.No longer availableDim. h: 213 cmEstimate: € 120 / 200 -
#249Ernest JaimePeriod: ±1800-1884“Vissers aan de kust nabij Dieppe”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Mogelijk ontwerp voor de reeks litho’s “Dieppe, ses environs et ses habitants”.
”Pêcheurs et la côte de Dieppe”. Aquarelle sur papier. Signé. Possible projet pour la collection de lithographies ‘ Dieppe, ses environs et ses habitants’.No longer availableDim. 18 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#11Lot koper en brons: een vijzel met stamper, een brievenhoudertje in de vorm van een kievitkop (met marmeren voetstuk) en een schaaltje.
Un lot de cuivre et bronze: un mortier avec pilon, un porte-lettres en forme de tête d’un vanneau huppé (sur socle en marbre) et un petit plat.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#332A. Remy“Baadster aan zee”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1906.
”Baigneuse au bord de mer”. Huile sur carton. Signé et daté 1906.No longer availableDim. 35 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#584Pelletier à LouhansEen comtoiseklok van gedreven geel koper. Inclusief gewichten.
Comtoise en cuivre repoussé. Poids inclus.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#244Charles LignyPeriod: 1812-1889“Personages in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Enkele vochtsproeten.
”Personnages dans un paysage étendu”. Aquarelle sur papier. Signé. Petites taches d’humidité.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#592J. DepréEen staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200 / 300 -
#668Een comtoiseklok met gedreven geel koperen voorplaat en slinger. Met gewichten.
Une comtoise, cadran en cuivre jaune repoussé et balance. poids présents.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#548L. RuaultEen comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.
Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#645Een staande klok met eikenhouten kast en een koperen werk. Kap beschadigd.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne et travail en cuivre. La coiffe est endommagée.No longer availableDim. h: 256 cmEstimate: € 80 / 120 -
#502“Veldweg bij een kleine hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd B.C.K.
”Chemin de terre et fermette”. Huile sur panneau. Monogrammé B.C.K.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#665Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#492“Surrealistisch naakt”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Robert Meyten.
”Nu surréaliste”. Huile sur toile. Dédié à Robert Meyten.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 200 / 250 -
#301“Jonge vrouw met bloem”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Gemerkt achteraan.
”Jeune femme et fleurs”. Une statue en biscuit blanc monochrome. Marque au dos.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#413Val St-LambertEen vaasje in wit en rood glas. Gemerkt.
Un petit vase en verre rouge et blanc. Marqué.No longer availableDim. h: 20cmEstimate: € 22 / 26 -
#455Een paar Chinese piëdestals van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
Une paire de piédestals chinois en bois dur sculpté et tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 53 cm Ø 23 cmEstimate: € 360 / 420 -
#705Een zesdelig Satsuma theeservies.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, en six pièces.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#169Flamez“De purperen heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La bruyère pourpre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 130 cmEstimate: € 100 / 130 -
#289F. Vautrin“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 200 / 240 -
#635Een sober eikenhouten bureautje met een deur aan weerskanten en drie laden in de gordel.
Un petit bureau en chêne, sobre, une porte de chaque côté et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 80 x 132 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#313Dresden“Koppel met fruitmanden”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Couple et paniers de fruits. Deux statues en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#82Anna Boch“Heidezicht”. Pastel. Gesigneerd.
”Paysage de bruyère”. Pastel. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#224Fr. Smets“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 180 / 240 -
#681Een Madonna met kind van gepolychromeerd plaaster.
Une Vierge à l’Enfant en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 100 / 120

