#327Een schild van een gordeldier.
Une carapace de tatou.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#249Leon BruninPeriod: 1861-1949“Oude man in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1901’. In origineel kader. Werk op te frissen.
”Vieil homme dans son bureau”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1901’. Avec encadrement d’origine. A rafraîchir.No longer availableDim. 116 x 89 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#152Victor GilsoulPeriod: 1867 - 1939“Watermolen in Vlaanderen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#540Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
#75520; 22; 23 & 24 Matchbox SeriesVier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Chevrolet Impala Taxi.- Pontiac Coupé.- Trailer caravan.- Rolls Rouyce Silver Shadow.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Chevrolet Impala Taxi.- Pontiac Coupé.- Trailer caravanne.- Rolls Royce Silver Shadow.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#723Een vaas van glaspasta in de stijl van Murano.
#71Een karaf en een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. De kandelaars gemerkt van Val St. Lambert.
#316Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
#507Een bronzen Thaise Bodhisattva.
#553Märklin 3000Een tenderlocomotief voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive ‘tender’ pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableDim. h: 12, 16 & 20 cmEstimate: € 30 / 40