Other lots in this auction
-
#429J. SeghersEen reeks van vijf landschappen, inkt op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Une série de cinq paysages, encre sur papier. Signés. +- 1900.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#648Een antieke geëmailleerde bronzen Canton schotel, versierd met een meerkleurig drakendecor.
Un plat Canton antique émaillé, décoration de dragons polychrome.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#90Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 8,17 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#212Louis VerboeckhovenTwee marines, aquarel op papier. Beide gesigneerd.
Deux marines, aquarelle sur papier. Tout deux signés.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 750 / 850 -
#307Een grote rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
Un grand miroir rectangulaire avec encadrement doré.No longer availableDim. 144 x 82 cmEstimate: € 200 / 220 -
#367Een lot kunstboeken:- “Albert Van Dyck”. Ed. Mercatorfonds.- “Flandre et Portugal”. Ed. Mercatorfonds.- “Vlaamse kunst”. Ed. Mercatorfonds.- “Rembrandt”. Ed. Icob.- “Leon De Smet”. Ed. Lannoo.- “De Nederlanden”. Ed. Heideland.- “Van Gogh en zijn tijdsgenoten”. Atrium.- “Goya”. Ed. Koninklijke Musea voor Schone Kunsten.- “Goya”. Ed. Heideland - Orbis.- Ed. H.J.W. Becht ‘Palet Serie’: “Johannes Vermeer”; “Cornelis Troost” & “Jan Steen”.
Un lot de livres d’Art:- “Albert Van Dyck”. Ed. Mercatorfonds.- “Flandre et Portugal”. Ed. Mercatorfonds.- “Vlaamse kunst”. Ed. Mercatorfonds.- “Rembrandt”. Ed. Icob.- “Leon De Smet”. Ed. Lannoo.- “De Nederlanden”. Ed. Heideland.- “Van Gogh en zijn tijdsgenoten”. Atrium.- “Goya”. Ed. Musée des Beaux Arts- “Goya”. Ed. Heideland - Orbis.- Ed. H.J.W. Becht ‘Palet Serie’: “Johannes Vermeer”; “Cornelis Troost” & “Jan SteenNo longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#319Julien VincentPeriod: 1921 - ?“Hoevelandschap met vee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, fermette et bétail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#327Een schild van een gordeldier.
Une carapace de tatou.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#136Een Engels bibliotheekkast met twee deuren met glas in lood boven twee kleinere paneeldeurtjes.
Une bibliothèque anglaise à deux portes à vitraux au dessus de deux petites portes.No longer availableDim. 195 x 115 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#286Een rond bijzetkastje van mahoniehoutfineer met één lade en een zwart marmeren blad.
Une petite armoire ronde en bois de placage acajou à un tiroir et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 220 / 280 -
#20Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,29 gEstimate: € 450 / 550 -
#836KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
Couloir en laine et petite carpette. Noués à la main.No longer availableDim. 195 x 64 & 61 x 60 cmEstimate: € 40 / 60

