#345Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#127Joseph D’Aste“Fête aux village”. Een verguld brons gesculpteerd beeld op stenen voet. Getiteld en gesigneerd “J.D.Aste”.
#8Een lot van 7 strips, bestaande uit albums van Nero en eerste drukken van Dees Dubbel en Cesar, Urbanus.
#388Een Chinees cloisonné vaasje op houten sokkel.
#592Elisabeth Nagels“Stilleven met kartonnen doos.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#686Een lot van 4 gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde bekleding.
#281Castleton & CoEen zwarte hoge hoed, gemerkt Castleton & Co London, met bijhorende doos.
#160Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct.
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.58 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#587Een art deco vaas van gekleurd metaal, gemerkt WMF.
#169Een groot formaat spiegel met houten lijst en gesculpteerde details in zilvertoon geschilderd.
A large format mirror with wood frame and sculpted details painted in silver tone.No longer availableDim. 169 x 90cmEstimate: € 160 / 180 -
#102Arie Herkelman“Hollands wintertafereel met ijsschaatsers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#543Een Chinees porseleinen rode vaas.
A Chinese porcelain red sang de boeuf vase.No longer availableDim. 31 x Ø22cmEstimate: € 100 / 150