#153DelvauxEen lederen handtas met beschermhoes.
#1014Een houten kapelletje met gipsen heiligenbeeld.
#988Gietijzeren deurbel getooid met een koe.
#46KashgaiEen wollen Kelim.
Kilim en laine.No longer availableDim. 150 x 86 cmEstimate: € 100 / 120 -
#277Een lot van drie vintage handtassen.
Lot de trois sacs à main vintage en cuir.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
Une paire de bas-reliefs représentant une mère et enfant satire. Bois et plâtre. Légers dégâts au cou.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 120
#288“Vrijen en trouwen”. Catalogus van een tentoonstelling, Antwerpen, 1975.
#813Een asbak van gepolijst metaal en koper met een reliëfafbeelding van fabrieksgebouwen. Met monogram ‘QG’ en inscriptie “September - december 1936.
Un cendrier en métal poli et cuivre avec un relief représentant des immeubles et usines. Porte le monogram ‘QG’ et une inscription “ Septembre - décembre 1936.”No longer availableDim. b: 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#994“Haven van Rotterdam”. Aquarel. Draagt een handtekening: Paerels.
”Le port de Rotterdam.” Une aquarelle. Porte la signature: Paerels.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#538Drie aardewerken schotels: een klein Delfts bordje met een blauw en wit decor met een kerkje. XIXde eeuw. Een taartschotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt : Moustier. XIXde eeuw. Een achtkantige schotel van blauw en wit Chinees porselein (25 x 33 cm)(randslijtage en haarscheur). Tijdperk Tao Kuan.
#949Totoya HokkeiPeriod: 1780-1850Surimono. “Houtvester”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw.
Surimono. “Le forestier”. Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#274Pierre VerbekePeriod: 1895-1962“Overslag van de vangst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Décharger les poissons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 101 cmEstimate: € 120 / 200 -
#1084Een staande klok met herstelling aan kap.
#301Een paar metalen mallen voor importzegels van de NV West-Indische Compagnie.
#695Een notenhouten zitbank. Omstreeks 1900.
#741Drie kleine vaasjes van Chinees porselein met een blauw en goud decor van pauwen. We voegen er een buikvaasje met een bloemendecor aan toe.
#52Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kathedraal - Oude gevels - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 56/100 buiten de plaat.
“Cathédrale - Anciennes façades, Anvers”. Eau forte. Signée et numérotée 56/100 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 25 cmEstimate: € 50 / 80