Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Lot van zes kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met diverse decors. Enkele kleine schilfertjes en haartjes.

Lot van zes kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met diverse decors. Enkele kleine schilfertjes en haartjes.

Un lot de six tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise, décors divers. Quelques cheveux et éclats.
SKU: 2603190809.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #809
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #207

    Een etui met zes messen van parelmoer.

    Un étui et six couteaux en nacre.
    No longer available
    Dim. l: 15,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #53
    Felix Timmermans
    Period: 1886 - 1947

    Pallieterkalender van het jaar 1928.

    Calendrier Pallieter , 1928.
    No longer available
    Dim. 33 x 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #822
    Rémy Cornelissen
    Period: 1913 - 1990

    “Surrealistische personages”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 62/95 buiten de plaat.

    ”Personnages surréalistes”. Une lithographie. Signée et numérotée 62/95 hors planche.
    No longer available
    Dim. 28 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #181
    E. Rousseau

    “Pijproker met lantaarn”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    ”Fumeur de pipe et lanterne”. une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #686

    “Wandelende koppels”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    “Couples se promenant”. Huile sur panneau. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 15 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #213

    Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.

    Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.
    No longer available
    Dim. H: 15 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #333

    Een Italiaanse verzilverde serveerschotel, onderaan gemerkt.

    Un plateau de service italien argenté, marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 55 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #612
    Fritz Van Luppen

    “Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd op keerzijde.

    “Paysage boisé”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.
    No longer available
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #531

    Een Chinese koro van brons, getooid met een tempelleeuw.

    Un Koro chinois en bronze, décoration d’un lion de temple.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #48

    Een cartelklok van gepolychromeerd metaal en kunststof in de stijl van de Neuchâteloises. Met slinger en sleutel. Zonder wandconsole.

    Un cartel en métal polychrome et plastique , style Neuchâtelois. Avec balancier et clé. Sans console.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #420

    Een kleine lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende witte en roze lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une petite canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l’intérieur et des lignes blanches et roses par dessus. Vers 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #267

    Een oude zinken paardenkop.

    Une tête de cheval en zinc.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 160 / 180
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More