Other lots in this auction
-
#322Géo BernierPeriod: 1862 - 1918“Sloepen aan de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chaloupes, rivage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#602Edgard D’HontPeriod: 1861 - 1941“Luiks dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène sur Liège”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#855Matchbox SeriesDrie speelgoedautootjes in originele doosjes:- Mercedes truck. Met aanhangwagen.- Mercedes Benz ambulance.- Euclid quarry truck.
Trois voitures jouets, emballages d’origine:- Mercedes truck. Avec remorque.- Mercedes Benz ambulance.- Euclid quarry camion.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#613Een paar siervazen van aardewerk met meerkleurig Chinoiseriedecor. Op bronzen voet en met twee bronzen ramskoppen.
Une paire de vases en faïence, décor chinoiserie polychrome. Sur pieds en bronze et deux têtes de béliers.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 200 -
#423Een schouwversiering van Staffordshire-aardewerk met twee personages naast een klok.
Une décoration de cheminée en faïence Staffordshire, deux personnages et une pendule.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#315Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct. en een centrale diamant van ± 0,46 ct.
Une bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,26 ct et d’un diamant central de ± 0,46 ct.No longer availableDim. 4,58 gEstimate: € 950 / 1100 -
#877Twee boeken over Ferrari:- “Ferrari 70 years”. Dennis Adler. Ed. Quarto publishing. 2016.- “Het ultieme verhaal van Ferrari”. Brian Laban. Ed. Parragon. Bath, 2002.
Deux livres en relation avec Ferrari:- “Ferrari 70 years”. Dennis Adler. Ed. Quarto publishing. 2016.- “Het ultieme verhaal van Ferrari”. Brian Laban. Ed. Parragon. Bath, 2002.No longer availableEstimate: € 26 / 30 -
#285Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 15,50 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#13Sitzendorf“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Couple”. Deux statues en porcelaine polychrome. Signature à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#163Een bronzen plaquette in art-decostijl.
Une plaquette en bronze Art Déco.No longer availableDim. 41 x 18 cmEstimate: € 160 / 200 -
#38“Portret van Jean Baptiste Nicolle te 1812”. Olieverf op paneel.
”Portrait de Jean Baptiste Nicolle, 1812”. Huile sur panneau.No longer availableDim. Ø: 10 cmEstimate: € 20 / 25 -
#498Twee eironde vaasjes van meerkleurig Cantonporselein.
Deux petits vases en forme d’oeufs en porcelaine du Canton polychrome.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 80

