Other lots in this auction
-
#614“Landschap met een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 120 / 180 -
#594“Heren aan een stroom”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Hommes auprès de l’eau”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableDim. 34 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#456Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
Un lot de trois carpettes persanes en laine nouée à la main.No longer availableDim. 128 x 75; 90 x 54 & 195 x 100 cmEstimate: € 30 / 60 -
#441Twee boeken met betrekking tot de Tweede Wereldoorlog:- “Het Oostfront”. Will Fowler. Ed. Amber books. London, 2001.- “De hel van Stalingrad”. Stephen Walsh. Ed Amber books. London, 2000.
Deux livres en relation avec la Seconde Guerre Mondiale:- “Het Oostfront”. Will Fowler. Ed. Amber books. Londres, 2001.- “De hel van Stalingrad”. Stephen Walsh. Ed Amber books. Londres, 2000.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#677Twee Afrikaanse staffen. Zaïre.
Deux bâtons africains. Zaïre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#873Een bestek van verzilverd metaal voor 12 personen. In koffertje. We voegen er andere bestekken aan toe, w.o. Christofle.
Un service à couverts en métal argenté pour douze personnes. Dans un coffret. Nous ajoutons quelques autres couverts, entre-autres des pièces de Christofle.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#859Een lot wagons voor spoortype HO:- Märklin - Duitse goederenwagon met transformator van AEG.- Märklin - Lange open goederenwagon. - Märklin - Korte open goederenwagon.- Märklin - D-trein-rijtuig. In originele doos.- Jouef - Pullman rijtuig. in originele doos.
Un lot de wagons pour rails type HO/- Märklin -Wagon marchandise avec transformateur AEG.- Märklin - Long wagon marchandise.- Märklin - Court wagon marchandise ouvert.- Märklin - Wagon passager D; Emballage d’origine.- Jouef - Wagon passagers Pullman. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#673Een tuinstoel in Chinees polychroom porselein, met sokkel.
Une chaise de jardin en porcelaine chinoise polychrome, avec socle.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#604“Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
”Scène pastorale”. Aquarelle sur papier. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#349Remy De Pileceyn“Jongen met groene trui.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Jeune homme au pull vert”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 29,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#511Een houten koekoeksklok, versierd met een haas, een fazant en een hertenkop.
Un coucou en bois, décoration d’un lièvre, un faisan et une tête de cerf.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#187Een paar balustervazen van polychroom Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. We voegen er een Delftse kalebasvaas aan toe.
Deux vases balustres en faïence polychrome de Delft, décoration d’oiseaux et fleurs. Marque sous la base. Nous ajoutons une gourde de Delft.No longer availableDim. h: 64 & 50 cmEstimate: € 300 / 400

