#101DelvauxEen lederen handtas in fauve kleur, model Faust.
#335Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en aquamarijn van ± 5 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct et d’une aigue-marine de ± 5 ct.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 750 / 850 -
#540Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 6,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#189Louis KoopmanPeriod: XIXde eeuw“Spes Patriae. Een optocht van verklede kinderen bij een theater Odéon, voorzien van een oranje en een Nederlandse vlag, als hoop van het vaderland”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan.
”Spes Patriae. Une parade d’enfants déguisés devant le théâtre Odéon avec un drapeau hollandais, espoir du patrimoine”. Huile sur panneau. Signé à droite en bas.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 400 / 600 -
#331Een mondgeblazen Venetiaans glazen vaas. Naar Romeins voorbeeld.
#565Märklin 3052Een elektrische locomotief "Krokodil" BR 1020.31 van de ÖBB voor spoortype HO. In originele doos. Zeldzaam.
Une locomotive électrique “Krokodil” BR 1020.31 ÖBB pour type de rails HO. Emballage d’origine. Pièce rare et précieuse.No longer availableEstimate: € 500 / 700 -
#511Een houten koekoeksklok, versierd met een haas, een fazant en een hertenkop.
#498Twee eironde vaasjes van meerkleurig Cantonporselein.
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180 / 200