Other lots in this auction
-
#261Val Saint-Lambert
Een langwerpige kristallen karaf en vijf dito hoogstammige wijnglazen in diverse kleuren. De karaf gemerkt met label.
Carafe allongée en cristal accompagnée de cinq verres à vin hauts de couleurs différentes. Carafe avec étiquette.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 60/80 -
#475Salvador Dali
“De klaagmuur”. Bronzen plaquette n.a.v. 3000 jaar Jeruzalem. “Softwatch by Exaequo”, een speldje en “Reuben”, een plaquette met recto een afbeelding van een werk en verso de bekende menorah.
“Le mur des lamentations”. Plaquette en bronze célébrant 3000 ans Jérusalem. “Softwatch by Exaequo”, pins et “Reuben”, une plaquette représentant une oeuvre de Dali au recto et le fameux menorah au verso.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#231
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400/450 -
#764
“Moeder met spelende kinderen”. Een zeefdruk. Gesigneerd in de plaat. China, omstreeks 1920 - 1930.
“Mère et enfants jouant”. Sérigraphie. Signé dans la planche. Chine, vers 1920-1930.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#715
Een Oosters karpet met geometrisch motief.
Carpette d’Orient à motif géométrique.No longer availableDim. 124 x 75 cmEstimate: € 30/40 -
#843
B. Gastmans (Heemkundige Kring Mortsel 1989). “Mortsels Stratenboek”. Met bijlage “kaarten en wapenschilden”.
B. Gastmans (Heemkundige Kring Mortsel 1989). “Mortsels Stratenboek”. Avec annexe “kaarten en wapenschilden”.No longer availableEstimate: € 20/22 -
#27
Een lot van tien boeken, hoofdzakelijk met betrekking tot Antwerpen.
Lot de dix livres traitant généralement de la ville d’Anvers.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#31Liebig
Een album met chromo’s.
Album aux chromos.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#72Bernard De MaerePeriod: 1887 - 1954
“Zicht op de Royerssluis te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1944. Met opdracht.
“Vue de l’Ecluse Royers à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1944. Avec dédicace.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#635
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360/400 -
#579GDS
“Schaal met citroenen” Aquarel op papier. Draagt monogram.
“Coupe aux citrons”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 120/180 -
#588
Drie moderne houten kunstwerken op metalen voetstukken.
Trois objets d’art modernes en bois sur piétements en métal.No longer availableDim. h: 56 - 69 cmEstimate: € 200/300