Other lots in this auction
-
#791
Chromen staanlamp. Jaren zeventig.
Lampadaire en chrome. Années 70.No longer availableDim. H.115 cmEstimate: € 50/80 -
#615Nannini
Zwart, bruin en beige drie dezelfde regenpetten van katoen en nylon.
Trois casquettes en coton et nylon en noir, beige en brun.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#731
Een antieke zittende monnik van zwartgepatineerd hout.
”Ancien moine assis en bois noirci.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120/200 -
#789
Een Birmaans doek met een voorstelling van Boeddha op een vogel.
Toile birmane représentant Bouddha sur un oiseau.”No longer availableDim. 63 x 74 cmEstimate: € 60/80 -
#570
Een drie rijen parelsnoer met een 14 karaats wit en geel gouden slot bezet met saffier en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en kleine diamantjes.
Collier à trois rangées de perles et à fermoir en or blanc et jaune 14 ct serti de saphir et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 2 ct et de petits diamants.No longer availableDim. 27,60 gEstimate: € 900/1000 -
#568
Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
Petit lustre de vestibule art déco en cuivre à trois lumières aux abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/50 -
#727
Een reeks van zes schoteltjes van Chinees porselein, versierd met meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Suite de six petits plats en porcelaine de Chine décorés de fleurs polychromes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 13 cmEstimate: € 60/70 -
#39Jaak GorusPeriod: 1913 - 2012
“Rede van Antwerpen”. Aquarel. Gesigneerd.
”La rade d’Anvers”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 28 x 37.Estimate: € 50/80 -
#149Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
“Winter in een Scheldedorp”. Olieverfschilderij. Gesigneerd.
”Hiver et village de l’Escaut”. Huile. Signée.No longer availableDim. 45 x 61 cmEstimate: € 150/200 -
#292Carl Berckmans
“Stilleven met fruit en noten”. Olieverf op doek. Gesigneerd .
“Nature morte aux fruits et noix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#499
“Landschap in de bergen”. Olieverf op doek.
”Paysage et montagnes”. Huile sur toile.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#687
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van langlevenstekens en plantenmotieven.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de symboles de longévité et de motifs végétaux.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50