#514
“Mediterraan”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Méditerranéen”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#98
“Grieks tafereel”. Een porseleinen groep. Eén vleugeltje manco.
#275Pazuki London
Een wintersjaal van 100 ‰ cashmere.
#651
Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.
#38
Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
#756Hereke
Een handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
#366
Een houten schildersezel.
Chevalet en bois.No longer availableDim. H: 250 cmEstimate: € 80 / 100 -
#388Val Saint-Lambert
Vier stuks kristal: twee kleurloze asbakken (1 zonder merk) en twee rode vazen.
Quatre pièces de cristal: deux cendriers incolores (1 sans marque) et deux vases rouges.No longer availableDim. H. 19 & 34 cmEstimate: € 25 / 40 -
#423
Stereokijker met een partij stereobeelden. Omstreeks 1900.
#262
Rechthoekige spiegel met vergulde lijst. Kleine letsels.
#468
Een paar Chinese Fo-honden van gesculpteerd jade.
Une paire de chiens Fo en jade sculptée.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#263Ets. Cogit, Paris
Een laat XIXe eeuwse verticale precisiesnijmachine van staal en gietijzer. In houten kist.
Machine à couper verticale de précision en acier et fonte. Dans la caisse d’origine. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300