Other lots in this auction
-
#623Philips
Een oude ‘meesterzanger’ luidspreker in bakelieten kast op pootjes. Type 2011. Bouwjaar 1928.
Vieux haut-parleur “Meesterzanger” en bakelite sur pieds. Type 2011. Année 1928.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 50/60 -
#275
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. en een centrale amethist van ± 1,32 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,22 ct et d’une améthyste centrale de ± 1,32 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 300/400 -
#742Fernand Comhaire
“Rivierzicht met sluis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec écluse”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#407
Een z.g. Mingdekselpotje met zilveren (?) dekselknopje. Beschadiging aan de rand.
Petit pot couvert dite Ming avec fretel en argent (?). Dégât au bord.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 20/25 -
#200
Een 18 karaats geel gouden ketting met 18 karaats wit en geel gouden hanger in de vorm van een draak bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een robijn van ± 0,15 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en or blanc et jaune 18 ct en forme de dragon serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un rubis de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 21,26 gEstimate: € 1000/1200 -
#558
Een antieke pop met porseleinen hoofd. blauwe ogen. Oude kleding. Gemerkt Ed. Tassou Limoges en genummerd.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux bleus. Vêtements anciens. Marque Ed. Tassou Limoges et numérotée.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 120/160 -
#474
Een Indische tangka met scènes uit het leven van Boeddha. Gouache op zijde.
Tangka d’Inde représentant des scènes de la vie du Bouddha. Gouache sur soie.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 300/500 -
#561
Een schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en details van groen marmer. We voegen er twee gelijkaardig gedecoreerde cassolettes aan toe. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée en marbre noir aux décoration gravées eet aux détails en marbre vert. Nous ajoutons deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 120/200 -
#99
“Kempense hoeve met dennenboom”. Ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Ferme et sapin dans un paysage de Campine”. Eau-forte signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 20 x 14,5 cmEstimate: € 80/120 -
#163
Een serie antieke tegels van blauw en wit Delfts aardewerk. Diverse pastorale en landschapsdecors. Eén met dubbele mangaankleurige rand. Eén gebroken.
Suite de carreaux en faïence bleue et blanche de Delft. Différents décors pastoraux et aux paysages. L’un avec bords manganèses, un autre cassé.No longer availableDim. 12,5 x 12,5 cmEstimate: € 240/300 -
#801
Een Venetiaanse spiegel van geslepen en gegraveerd glas.
Miroir vénitien en verre taillé et gravé.No longer availableDim. 115 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#131D. Duwaerts
Een buste van een jong meisje van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Buste de jeune fille en terre cuite. Signé et daté 1884.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 160/180