Other lots in this auction
-
#13Sitzendorf“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Couple”. Deux statues en porcelaine polychrome. Signature à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#479“Interieur”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: De La-Serna.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Porte une signature; La-Serna.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#762Saeys“Schaatsplezier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
”Plaisirs de patinage”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘59.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 90 / 110 -
#502“De achtersteven”. Olieverf op doek (kleine deuk). Draagt een handtekening: Venard.
”La poupe”. Huile sur toile. (petite cabosse). Porte une signature: Venard.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#620Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#99Georges Lequim“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947.
”Vue forestière”. Huile sur toile. Signée et datée 1947.No longer availableDim. 37 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#583Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met voet, monturen en deksel van gedreven koper. Mogelijk Perzisch.
Un vase à couvercle en faïence polychrome sur pied au montures et couvercle en cuivre repoussé. Probablement Perse.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#733Een bronzen kunstvoorwerp. Afrikaans?
Une pièce d’art africaine (?).No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#892Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.
Une pendule de cheminée Art Nouveau en plâtre patiné brun, décoration représentant une jeune femme et un livre. Signée au dos.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 60 -
#555Märklin 3031Een tenderlocomotief van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive ‘tender’ des voies ferrées allemandes pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#144Martin BolléPeriod: Vilvoorde 1912-1968“Trekpaard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cheval de trait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 23 cmEstimate: € 150 / 200 -
#495Twee stuks antiek geslepen glaswerk, bestaande uit een drageoir en een schenkkan.
Deux pièces en verre antique taillé, comprenant un drageoir et une verseuse.No longer availableDim. h: 31 & 20 cmEstimate: € 50 / 80

