#114Paul-Herman Saffre
“Havenbrug”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘54.
”Pont portuaire”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘54.No longer availableDim. 48 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#772Karel Moers
“Masten.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. ± 1975.
”Mats”. Huile sur panneau. Signé. +- 1975.No longer availableDim. 59 x 38 cmEstimate: € 60/80 -
#834
#554
Een reeks van drie verschillende Chinese ceremoniële plaquettes van steen.
#858
Chinese bowl met onderschotel, decor van bloemen in uitsparingen op gele fond.
Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
#766Bochara
Karpet van wol met een Gül-motief op rode fond. Handgeknoopt.
#133
Een hertengewei uit 1929. Op muurplaat.
#158
Een paar zilveren kandelaars. Gemerkt.
#830
Een wandrekje van gebeeldhouwd hout.
Une étagère en bois sculpté.No longer availableDim. 40 x 85 cmEstimate: € 40/50 -
#568
Afrikaans masker. Fang, Gabon.
Un masque africain. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 40/60 -
#796Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50/80