#558Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
#736Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#795Een messing lampvoet in Hollywood Regency-stijl met groen stoffen kap.
#675Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.
#591Een gebeeldhouwd houten pleurante.
A carved wooden pleurant.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#416Een koperen kandelaar gemonteerd als lamp.
#608Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
#611Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
#645Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
#545Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.
#581Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.
#607Een tafellamp met zware granieten voet.
#776Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#204Een spiegel in verguld houten gesculpteerd kader.
#115“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
#27Een lot van 5 oude bakelieten ‘Brownie’ cameras waaronder 2 Baby Brownies , 2 x de Brownie Flash en een Brownie 127.
A lot of 5 vintage Bakelite 'Brownie' cameras, including 2 Baby Brownies, 2 Brownie Flash models, and a Brownie 127.No longer availableDim. 9 x 9 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#467Een art deco danseresje van zamak op een marmeren sokkeltje.
#355Een verstelbare messing lampvoet zonder kap.
#528Chatsworth & SonsEen gedeelte eetservies met een veelkleurig floraal decor met o.m. klimrozen, geïnspireerd op Japanse voorbeelden. Gemerkt onderaan, patentnummer 84746. Omstreeks 1900. Soepterrine met presenteerschaal, 2 ovale terrines met onderschotels, 2 taartschotels op voet, 2 ronde schotels en 2 ovale schotels, een slakom, 1 sauskom, 25 platte borden, 12 dessertborden, 12 diepe borden, 4 broodschaaltjes, 4 schotels op lage voet.
A part of a dining set with a multicolored floral decoration including climbing roses, inspired by Japanese examples. Marked at the bottom, patent number 84746. Around 1900. Consisting of a soup tureen with a serving dish, 2 oval terrines with underplates, 2 cake dishes on foot, 2 round dishes and 2 oval dishes, a salad bowl, 1 gravy boat, 25 dinner plates, 12 dessert plates, 12 soup bowls, 4 bread plates, and 4 dishes on low foot.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#512Van Doren“Portret van een zittende burgerman”. Olieverf op doek (herdoekt). Toeschrijving achteraan. Einde XIXde eeuw.
#752“Advance in ecological research”. Gehoogde gravure. Gemonogrammeerd en A.P. buiten de plaat.
"Advance in ecological research". Increased engraving. Monogrammed and A.P. outside the image.No longer availableDim. 10 x 10cmEstimate: € 40 / 60 -
#151Lachenal & Co. London“The Edeophone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Concertina met bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London” en genummerd 60090. Eind 18e begin 19e eeuw.
"The Edeophone". A Concertina sculpted in wood and leather, accompanied by a leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London" and numbered 60090. Late 18th to early 19th century.No longer availableDim. 20 x 21 x 20cmEstimate: € 1800 / 2400 -
A 19th century bound collection of engravings, articles etc...No longer availableEstimate: € 100 / 120