Other lots by Zero Halliburton
#665Zero Halliburton
Een licht beige cosmetica case van aluminium.
#525Zero Halliburton
Een zwarte aktetas van aluminium.
#505Zero Halliburton
Een lichtgrijze aktetas van aluminium.
#545Zero Halliburton
“Elite”. Een lichtgrijze aktetas van aluminium.
#605Zero Halliburton
Een licht grijze mini aktetas van aluminium.
#565Zero Halliburton
“Leopard”. Een aktetas van aluminium.
#625Zero Halliburton
Een grijze aktetas van aluminium.
Malette en aluminium gris.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 100/150
#744
#651
Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.
#157
Een antieke houten winkelpop op ijzeren voet.
#231
Julien Turgan. “Les Grandes Usines, études industrielles en France et à l’Etranger”. 10 volumes (1868-1875). Ed. Michel Lévy Frères, Paris. In-4°, goede staat, enkele vochtvlekken, bruine lederen ruggen. Talrijke afbeeldingen.
Julien Turgan. “Les Grandes Usines, études industrielles en France et à l’Etranger”. 10 volumes (1868-1875). Ed. Michel Lévy Frères, Paris. In-4°, bon état, quelques taches d’humidité, dossier en cuir brun. Nombreuses illustrations.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#419N. Okel
“Oosters dorpje met figuren”. Olieverf.
Een moderne wollen kelim.
Kilim moderne en laine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#739Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 63 x 70 cmEstimate: € 150/200 -
#444
Lot de douze pots de pharmacie en verre brun. La plupart des bouchons manquent.No longer availableDim. h: 10 - 25 cmEstimate: € 20/30 -
#690Vincenti
Een halssnoer bezet met half edelstenen.
#10
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
#390Mandarina & Duck
Een bruin lederen handtas.
Sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 90/150 -
#423
Stereokijker met een partij stereobeelden. Omstreeks 1900.
Un stéréoscope et un lot d’images de stéréoscopie.No longer availableEstimate: € 40/50