#432“Antwerpen Begijnhof en Slijkhoek”. Een paar etsen op papier. Gesigneerd en genummerd 3/25 & 7/25.
#568Een grote gietijzeren tuinvaas.
#9Jan KokEen paar winterzichtjes, olieverf op paneel, gesigneerd.
#45DelvauxEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 170 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#763Drie diverse glazen vazen en een dito blauwe coupe.
#28Een Kern Aarau 3D microscoop op verstelbare voet.
#18Een paar zwart marmeren boeksteunen met vogel ornament.
#529K. Chau***“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#729“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op paneel. Bestaande uit 2 panelen met horizontale splitsing. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
#468“Tante Filomeen”. Een albasten buste. Jaren dertig.
#415Een Delfts blauw-wit porseleinen dekselvaas met floraal decor.
A Delft blue and white porcelain lidded vase with floral decoration.No longer availableDim. H: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#402Een ingekleurde litho van 2 mannen die een Bunraku poppentheater bijwonen in Osaka, 1970.
A colored lithograph of two men attending a Bunraku puppet theater in Osaka, 1970.No longer availableDim. h 30 b 38 cmEstimate: € 30 / 40