Similar lots by type
-
#13
Vier boerenpersonages van terracotta met gepolychromeerde gezichtjes.
Quatre paysans en terre cuite aux visages polychromes.No longer availableDim. h: 20 - 22 cmEstimate: € 120/200 -
#713
Een Afrikaans houten vruchtbaarheidsbeeld en een waterkruik.
Statuette de fertilité en bois et cruche à eau. Travail africain.No longer availableDim. h: 65 & 27 cmEstimate: € 80/100 -
#632
Een granieten bal.
Boule en granit.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 120/180 -
#440
Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 100/120 -
#629
Een antieke stenen graanmolen.
Moulin à farine en pierre.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#529
Een gebeeldhouwd houten gezichtje. Gesigneerd en gedateerd 6-8-35 achteraan.
Tête en bois sculpté. Signée et datée 6-8-35 au verso.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/100 -
#634
Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
Ornement de jardin rectangulaire, partiellement en granit poli.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 120/180 -
#221Emile LaportePeriod: 1858 - 1907
“Jongetje met zeilbootje”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Petit garçon aux voilier”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 400/500 -
#647
Een gebeeldhouwde hardhouten olifant.
Eléphant en bois dur sculpté.No longer availableDim. 87 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#318Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005
“Een kinderhoofdje en een vrouwenhoofd”. Atelierwerk. Beide onderaan gesigneerd.
Tête d’enfant et tête de femme. Travail d’atelier. Les deux signées.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 40/50 -
#639
Een arduinen console in drie vlakken.
Console à trois surfaces en pierre de taille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120/200 -
#624
Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
Vasque en marbre blanc sur base en marbre gris.No longer availableDim. h: 35 Ø 40 cmEstimate: € 300/400 -
#141
“Hamlet”. Een bronzen beeldje met een ivoren schedeltje. Op onyxen voetstuk.
“Hamlet”. Statuette en bronze à la tête en ivoire. Sur base en onyx.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 140/180 -
#658
Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een lantaarn.
Lampadaire en bois polychrome représentant un Maure tenant la lampe.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 300/500 -
#619
Een kubus van grijs marmer.
Cube en marbre gris.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#622
“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
“Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.No longer availableDim. h: 32 x 46 cmEstimate: € 250/400 -
#642
Een wit marmeren tuinbankje op twee poten.
Petit banc de jardin en marbre blanc sur deux pieds.No longer availableDim. 47 x 92 cmEstimate: € 120/200 -
#717Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005
“Een plaasteren herenbuste”. Atelierwerk. Onderaan gesigneerd.
“Buste d’homme en plâtre”. Travail d’atelier. Signé en bas.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60/80 -
#663
Een smeedijzeren voorstelling van Don Quixote.
Sculpture en fer forgé représentant Don Quichotte.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 800/1000 -
#329
“Waterdraagster”. Een koperen beeld.
“Porteuse d’eau”. Sculpture en cuivre.No longer availableDim. h: 133 cmEstimate: € 200/300 -
#633
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500/1800 -
#720
“Indisch soldaat”. Een gebeeldhouwd hardhouten beeld.
“Soldat indien”. Sculpture en bois dur.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 30/50 -
#278Antoon AmorgastiPeriod: 1880-1942
“De steenkapper”. Een beeld van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.
“Le tailleur de pierres”. Sculpture en terre cuite polychrome. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300/400 -
#613
Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460/480
Other lots in this auction
-
#686
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 250 x 157 cmEstimate: € 40/50 -
#762
Twee Imari bordjes, een Japans dessertservies met een schotel, borden, koppen en schoteltjes, met de hand beschilderd, een gedeelte Japans theeservies met deels handgeschilderd decor en zes Europese dessertbordjes met ajour-rand en handgeschilderde rozelaars op het plat. Begin XXste eeuw.
Deux assiettes Imari, un service à dessert japonais, un plat, des assiettes, des tasses et soucoupes, un service à thé partiellement peint à la main, six assiettes à dessert européennes aux bords ajourés et des rosiers peints à la main dans le centre. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#570Philips
Een oude radio in bakelieten kast. Type 834A. Bouwjaar 1933.
Ancienne radio en bakelite. Type 834A. Année 1933.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200/250 -
#102
“De Vlucht naar Egypte in Vlaanderen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“La fuite en Egypte en Flandre”. Eau-forte signée hors planche.No longer availableDim. 13 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#480
Een Chinees tafeltje met een ingelegd parelmoer decor van insecten en vogels.
Petite table chinois incrusté de nacre à décor d’insectes et d’oiseaux.No longer availableDim. 56 x 76 cmEstimate: € 80/100 -
#276
Acht eikenhouten stoelen.
Huit chaises en chêne.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 160/200 -
#328Giraud
Een vijfdelig ensemble van Limogesporselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Ensemble cinq pièces en porcelaine de Limoges décoré de fleurs polychromes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10 - 23 cmEstimate: € 40/50 -
#543
Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence de Satsuma à décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120/200 -
#668
“Leeuwenkop”. Gesculpteerd notenhouten wandornament.
“Tête de lion”. Ornement mural en noyer sculpté.No longer availableDim. 32 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#540Tesla
Een oude radio in kunststof kast. Type 306U ‘Talisman’. Bouwjaar 1951.
Ancienne radio en plastique. Type 306U “Talisman”. Année 1951.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100/120 -
#481
“Pijprokend personage”. Een antiek Afrikaans bronzen beeldje.
“Fumeur de pipe”. Statuette ancienne en bronze. Travail africain.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#30
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een centrale robijn van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un rubis central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 450/550