Similar lots by type
-
#345
Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 400/600 -
#44Jan Wouters
“Charlotte”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘32.
”Charlotte”. Un dessin sanguin sur papier. Signé et daté ‘32.No longer availableDim. 21 x 14 cmEstimate: € 40/50 -
#625
Een halfronde klaptafel van gefineerd hout met tapse poten. Eerste helft XIXe eeuw.
Table à abattant en demi-lune en bois de placage. Pieds gaines. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. b: 114 cmEstimate: € 120/200 -
#252Stanislas WarniePeriod: 1879 - 1958
“Parkvijver”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Le lac du parc”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 22,5 x 20,5 cmEstimate: € 120/130 -
#449Romain De SaegherPeriod: 1907 - 1986
“Rivierzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue fluviale”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50/80 -
#442Louis Belen
“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 60/100 -
#682Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#494Charles VennemanPeriod: 1802 - 1875
“Koppel aan een tafel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Couple à table”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 300/500 -
#56
Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk, waaronder een Hollands olielampje, een kruikje, een Empire olie- en azijnstelletje en een Frans vaasje met een decor van een vogel.
Lot de faïences du XVIII et du XIXe siècle dont une lampe à huile hollandaise, une cruche, un huilier-vinaigrier Empire et un petit vase français décoré d’un oiseau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/80 -
#206Manufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & Cie
Manufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & Cie. “Romantisch landschap met een ara op een hekje”. Een Mechelse gobelin. Tweede helft XIXe eeuw.
”Paysage romantique avec un perroquet sur le portillon”. Une taîsserie murale de Malines. Deuxième partie du XIXième siècle.No longer availableDim. 130 x 215 cmEstimate: € 360/400 -
#399
Een lot drie glazen van kleurloos glas met geslepen decors. We voegen er een vierde glas aan toe ter gelegenheid van de wereldtentoonstelling te Antwerpen in 1894.
Un lot de trois verres en verre incolore au décor taillé. Nous ajoutons un quatrième verre en relation avec l’exposition mondiale de 1894 à Anvers.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 25/35 -
#310
Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#609Theo BeerendonkPeriod: 1905 - 1979
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 15,5 x 36 cmEstimate: € 260/280 -
#360
Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.
Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.No longer availableDim. 205 x 130 x 54 cmEstimate: € 200/250 -
#202
“Herenhoeve”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1866. Engels werk.
”Fermette bourgeoise”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1866. Travail anglais.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 260/280 -
#599
“Gezichten”. Aquarel op papier. Draagt monogram ‘AdV’.
”Visages”. Aquarelle sur papier. Porte le monogramme: ‘AdV’.No longer availableDim. 25 x 48 cmEstimate: € 260/280 -
#652
“Zicht op de kathedraal te Antwerpen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de la Cathédrale d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#649
“Brigitte Bardot.” Een zeefdruk naar Andy Warhol.
”Brigitte Bardot”. une sérigraphie d’après Andy warhol.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 125/135 -
#671
Een Brusselse bierpul van aardewerk met een tinnen deksel. Ijkmerk 1821.
Chope en faïence de Bruxelles à couvercle en étain. Poinçon de calibrage 1821.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#286
Een tombeaucommode van gefineerd hout met drie laden, bronzen trekkers en beslag en een marmeren blad.
Une commode tombeau en bois de placage à trois tiroirs, montures en bronze et tablette en marbre.No longer availableDim. 85 x 119 x 51 cmEstimate: € 200/300 -
#42Félicien RopsPeriod: 1833 - 1898
“L’absinthée”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat. Vochtplekjes.
”L’absinthée”. Une eau-forte. Signée dans la planche. Taches d’humidité.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#300
Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe, versierd met gesculpteerde bloemenmotieven. Maasland, XVIIIe eeuw.
Grande garde-robe en chêne ouvrant à deux portes. Décor de guirlandes de fleurs finement sculptées. Pays Mosan, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 232 x 182 x 62 cmEstimate: € 400/500 -
#49Robert QuintynPeriod: °1916
Een paar houtskoolstudies met personages. Beide gesigneerd.
Une paire d’études au fusain. Signées.No longer availableDim. 14,5 x 18,5 cmEstimate: € 40/50 -
#432Louis Belen
“Mme Louis Belen” . Een aquarel op papier.
”Mme Louis Belen”. Une aquarelle.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#561
“Vogel met jong”. Een art deco groep van aardewerk.
“Oiseau et son petit”. Groupe art déco en faïence.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#535Louis Gaye à Lestele
Een comtoiseklok van gedreven en gepolychromeerd geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et polychrome.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80/120 -
#777
Een Afrikaans houten voor werp op een metalen voetstukje. Vermoedelijk Ethiopië.
Un objet africain sur un socle en bois. Probablement Ethiopie.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 20/25 -
#15
Een parelsnoer met zilveren slot 925 ‰ en twee zilveren kettingen 835 ‰ en één ervan met hanger bezet met één diamant oude slijp.
Un collier à perles à fermoir en argent 925 ‰ et deux chaînes en argent 835 ‰ dont une chaîne avec un pendentif serti d’un diamant ancienne taille.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#634Stephan Gorus
“Stierengevecht.” Gouache op papier. Gesigneerd.
”La corrida”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#220
Twee verschillende halssnoeren van half edelstenen. En twee verschillende halssnoeren, één bezet met half edelstenen en één met de ruggegraatbeenderen van een slang en met hangers van koper.
Deux colliers différents aux pierres semi-précieuses. Et deux colliers dont un serti de pierres sémi-précieuses et un formé par une colonne vertébrale de serpent. Pendentifs en cuivre.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#531
Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. Schilfer.
Un plat hexagonal en porcelaine de Chine avec un décor de paysage bleu et blanc.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 180/240 -
#230
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een centrale citrine van ± 1,65 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et une citrine centrale de ± 1,65 ct.No longer availableDim. 5,52 gEstimate: € 1500/1600 -
#619Marc Haeghens
“Bain de foule.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Bain de foule”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 160/180 -
#483
Een paar vazen van Chinees porselein. Omstreeks 1970.
Une paire de vases en porcelaine de Chine. Vers 1970.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 25/35 -
#65
Een zeer gevarieerd lot half edelstenen gemonteerd als hanger.
Un lot de diverses pierres semi-précieuses montées en pendentifs.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#430
Een messingen olielamp.
Une lampe à huile en laiton.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 30/35