Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Madonna met kind”. een beeld van meerkleurig en verguld aardewerk. Italiaans werk.

“Madonna met kind”. Een beeld van meerkleurig en verguld aardewerk. Italiaans werk.

”Vierge à l’enfant”. Une statue en faïence polychrome et dorée. Travail italien.
Dim. h: 42 cm
SKU: 2011180093.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #603

    Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 74 x 35 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #668

    “Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.

    ”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #651
    Fr. Weber

    “St. Christophorus”. Een beeldhouwwerkje. Onderaan gesigneerd.

    ”St. Christophe”. Une statue sculptée. Signature en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #661

    Een modern metalen kunstwerk in de vorm van acht gestileerde vogels. Gemerkt ‘Austin’.

    Une oeuvre d’art en métal argenté en forme de huit oiseaux stylés. Marque: ‘Austin’.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #221

    Een paar balustervormige siervazen van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.

    Une paire de vases balustre de décoration en faïence polychrome, décor fleuri en relief. Début XXè siècle.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #208
    Gaston Leroux

    “Rebecca”. Bronsen beeld op een marmeren draaisokkel.

    ”Rebecca”. Une statue en bronze sur socle tournant en marbre.
    No longer available
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 2200 / 2600
  • #420
    Hummel

    Een lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt ‘ M.I. Hummel club’.

    Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque en dessous: ‘M.I. Hummel club’.
    No longer available
    Dim. H : 10 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #450
    Hummel

    Een lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemarkeerd ‘ M.I. Hummel club”.

    Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque sous la base: ‘M.I. Hummel club’.
    No longer available
    Dim. H: 10 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #133

    Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.

    Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.
    No longer available
    Dim. H: 15 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #405

    Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.

    Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #667

    Een plaasteren mannentorso met tweekleurig patina.

    Un torse d’homme en plâtre à double patine.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #657

    Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.

    Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #268

    “Jongen met manden”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.

    ”Jeune homme et paniers”. Une statue en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #678

    Een dubbel vaasje van gesculpteerd speksteen, versierd met bloemen. Chinees werk.

    Un vase en pierre de lard sculpté, décorations de fleurs. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #267

    Een goudfazant van gepolychromeerd zamak op een onyxen sokkel. Tijdperk art deco.

    Un faisan en régule polychrome sur un socle en onyx. Période Art Déco.
    No longer available
    Dim. l: 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #123

    Een lot van drie aardewerken potten. Vermoedelijk uit de Song-Dynastie.

    Un lot de trois pots en faïence. Probablement de la Dynastie Song.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #671

    Een houten Birmaans reliëf. Enkele letsels.

    Un relief en bois, Birmanie. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. 61 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #490

    Een lot meerkleurig aardewerk van Rouen, bestaande uit een lampetkan, twee terrines op onderschotel, een dekselvaas, een jardinière en een olielamp.

    Un lot de faïence de Rouen, comprenant une verseuse, deux terrines avec sous-plats, un vase à couvercle, une jardinière et une lampe à huile.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #355

    “De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.

    ”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #658

    “Pierrot met gitaar”. Een bronzen beeld naar een werk van Louis Mascré.

    ”Pierrot et guitare”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Louis Mascré.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #798

    “Oude vissers”. Een gesculpteerd houten beeld. Net beschadigd.

    “Vieux pêcheurs”. Sculpture en bois. Dégât au filet.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #402

    Een paar zittende Staffordshire honden.

    Deux chiens en faïence de Staffordshire assis.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #400

    Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit een coupe en twee vazen, waarbij één in de vorm van een reiger en de andere versierd met een slang.

    Un lot d’objets en faïence de Flandre comprenant une coupe et deux vases dont un représentant un héron et l’autre avec une décoration de serpent.
    No longer available
    Dim. h: 32 Ø: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #241

    “Vissende vrouw”. Een verguld bronzen beeld. Sokkel ontbreekt.

    ”Femme qui pêche”. Une statue en bronze doré. Le socle est manquant.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #147

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à six bras, pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #257

    Een Art Deco piëdestal met vaas van wit en groen Vlaams aardewerk versierd met bloemen.

    Un piédestal Art Déco avec un vase en faïence blanche et verte flamande, décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. 114 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #40

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale tanzaniet van ± 1 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 2,45 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #277

    Een oude wandtelefoon in houten kast. Hoorn niet origineel.

    Un ancien téléphone mural dans une armoire en bois. Le récepteur n’est pas d’origine.
    No longer available
    Dim. l: 71 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #800

    Japans kamerschermpje met vier panelen met messingen en parelmoer inlegwerk. Middenstukken beschadigd in de decoratie.

    Un paravent japonais à quatre panneaux, incrustations en laiton et nacre.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #129
    Smets

    “Het dobbelspel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Le jeu de dés”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #293

    Een paar bronzen ratten op marmeren sokkels, vermoedelijk Japans. Beschadigingen aan één van de sokkels.

    Deux rats en bronze sur socles en marbre, probablement japonais. Dégâts sur un socle.
    No longer available
    Dim. L: 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #558

    Hofdame met twee kelken van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk.

    Une dame d’honneur avec deux calices, en ivoire sculptée. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #763

    Zes tumblerglazen van kleurloos kristal van Sèvres. Gemerkt. Vij in originele doosjes.

    Six verres ‘tumbler’ en cristal incolore de Sèvres. Marques. Cinq verres dans leurs boîtes d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #203

    ”Laitière flamande”. Bronzen beeld op een marmeren sokkel (los). Gesigneerd Paul Comein, Cie des Bronzes de Bruxelles.

    ”Laitière flamande”. Une statue en bronze sur socle (détaché). Signé Paul Comein, Cie des Bronzes de Bruxelles.
    No longer available
    Dim. H: 68 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #349
    E. Ledoux

    “Stilleven met fles, glas en appels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Nature morte, bouteille, verre et pommes”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 42 x 35 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #187

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van zittende olifanten met een bloem.

    Une paire de candélabres en bronze, en forme d’éléphants assis et une fleur.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 220 / 280
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More