Similar lots by type
-
#383Een paar Chinese siervazen van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met hondenkopjes.
Une paire de vases chinois décoratifs en faïence émaillée multicolore, à décor de têtes de chien.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#387Een urn van blauwgeglazuurd Chinees aardewerk.
Une urne en poterie chinoise émaillée bleue.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#18Een lot Bretoens aardewerk, bestaande uit twee schotels, een vierdelig theesetje, een kandelaar en een theepotje. Merken van Rouen, Dieppe & Desvres.
Lot de poterie bretonne, composé de deux soucoupes, d'un service à thé quatre pièces, d'un bougeoir et d'une théière. Marques de Rouen, Dieppe & Desvres.No longer availableDim. H:5-18cmEstimate: € 50 / 80 -
#523Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers en versierd met Fo-honden en draakjes in reliëf. Eén met restauratie aan de kraag.
Une paire de vases balustres en poterie de Nankin à décor guerrier multicolore et à décor de chiens de Fo et de dragons en relief. L'un avec restauration sur le col.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#400Een Chinese tuinstoel van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een olifant.
Une chaise de jardin chinoise en faïence émaillée multicolore en forme d'éléphant.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 50 / 70 -
#391Chris Ferket“Kindje.” Keramisch werk, blauwgekleurd op arduinen sokkel. Gesigneerd. Met certifcaat.
Bébé. Travail en céramique, coloré en bleu sur un socle en pierre bleue. Signé. Avec certificat.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#321AchatitEen deels verguld vrouwenhoofd van aardewerk. Achteraan gemerkt.
Tête de femme en faïence partiellement dorée. Marquée au dos.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#568Een paar lelievormige vaasjes van meerkleurig aardewerk. Gaaf.
Une paire de vases en forme de lys en faïence multicolore. Intacts.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 60 / 70 -
#563Reinhold Merkelbach, GrenzhausenEen Duits klepkannetje van steengoed met tinnen deksel. Onderaan gemerkt.
Un pot couvert en grès allemand avec couvercle en étain. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#217Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een driedelig Delfts schouwstelletje, een Delfts klokje en een ronde kom met bloemendecor.
Un lot de faïences bleues et blanches, composé d'une cheminée de Delft en trois pièces, d'une horloge de Delft et d'une coupe ronde à décor floral.No longer availableDim. h: 7 - 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#281Een olie- en azijnstelletje van meerkleurig aardewerk. Eind XVIIe eeuw. Eén oor manco. Bijgevoegd een pique-fleur, regio Bordeaux omstreeks 1800.
Un service huile et vinaigre en faïence multicolore. Fin XVIIe siècle. Manque une anse. Ajout d'une pique-fleur, région bordelaise vers 1800.No longer availableDim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 45 / 55 -
#393Een paar vazen met meerkleurig en verguld Satsuma-decor. Chinees fabrikaat. Onderaan gemerkt.
Paire de vases à décor de Satsuma multicolore et doré. Fabrication chinoise. Marqué en bas.No longer availableDim. H:60cmEstimate: € 100 / 150 -
#511Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableDim. H:38cmEstimate: € 35 / 45 -
#248Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.
Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.No longer availableDim. h: 21 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#48Drie verschillende vazen van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Trois vases différents en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 37, 50 & 53 cmEstimate: € 60 / 120 -
#537Een vaasje van Nanking aardewerk met meerkleurig decor van krijgers.
Un vase en poterie de Nankin à décor multicolore de guerriers.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#337Een art deco vaas van van wit crackleware.
Un vase art deco en craquelé blanc.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#368Een jardinière van Satsuma-aardewerk.
Une jardinière en poterie de Satsuma.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#23HispaniaEen Yorkshire Terriër van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan drie pootjes.
Un Yorkshire Terrier en faïence multicolore. Marqué en bas. Petits éclats sur trois pattes.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#543Villeroy & Boch, BonnEen driedelig kaststelletje van aardewerk met blauw op witte landschapsdecors in cartouches op achtergrond van driehoekjes in Flamant bleu. Onderaan gemerkt.
Une garniture trois pièces en faïence à décors de paysages bleu sur blanc dans des cartouches sur fond de triangles en Flamant bleu. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 22 & 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#37“Stenterello” & “Pantalone”. Twee carnavalsfiguren van meerkleurig Italiaans aardewerk. Gesigneerd en gemerkt.
Stenterello & Pantalone. Deux personnages de carnaval en poterie italienne multicolore. Signé et marqué.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#528Een balustervaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers en versierd met Fo-honden en draakjes in reliëf.
Vase balustre en poterie de Nankin à décor multicolore de guerriers et orné de chiens de Fo et de dragons en relief.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#401Een dekselvaas en een oorvaas met meerkleurig en verguld Satsumadecor op kobaltblauwe fond. Chinees fabrikaat. Onderaan gemerkt.
Un vase avec couvercle et un vase à décor Satsuma multicolore et doré sur fond bleu cobalt. Fabrication chinoise. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 59 & 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#208Een grote dekselvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt en gesigneerd door de decorateur.
Un grand vase à couvercle en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas et signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#3137 vergulde metalen figuurtjes. Chinees werk.
7 figurines en métal doré. Travail chinois.No longer availableDim. H:13cmEstimate: € 120 / 160 -
#67Een lot van zes grote zeeschelpen.
Un lot de six gros coquillages.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#467Een verguld messingen luchter met bladeren, versierd met glazen kraaltjes.
Lustre en laiton doré à feuilles, orné de perles de verre.No longer availableDim. H:35cmEstimate: € 40 / 50 -
#261Een lampenvoet van meerkleurig glaspasta. Originele kap manco.
Un pied de lampe en pâte de verre multicolore. Abat-jour d’origine manque.No longer availableDim. H:52cmEstimate: € 40 / 60 -
#201UnterweissbachTwee groepjes van monochroom wit biscuit met telkens drie putti. Onderaan gemerkt.
Deux groupes de biscuits blancs monochromes avec trois putti chacun. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#378Ronde voorraaddoos van beschilderd hout met roodbruine tinten. Swatvallei, Pakistan. Kleine letsels en slijtage.
Boîte de rangement ronde en bois peint avec des tons brun rougeâtre. Vallée de Swat, Pakistan. Blessures et usure mineures.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#410Erik DejonckheerePeriod: °1948“Personnage”. Een aardewerken kunstwerk op plaatstalen voetstuk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1988. (Eén vinger te herstellen maar niét manco).
Personnage. Une œuvre d'art en faïence sur un socle en tôle. Signée et datée 1988 au dos. Un doigt cassé.No longer availableDim. 150 x 35 cmEstimate: € 750 / 950 -
#519Aug. Tulkens“Vrouwelijk naakt bij een bergmeertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
Nu féminin au bord d'un lac de montagne. Huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableDim. 74 x 41 cmEstimate: € 35 / 45 -
#223Zes porseleinen menustaanders met rocaille-omlijsting. Er zijn twee paar en twee enkele. Omstreeks 1900. Eén gemerkt Carltonware.
Six supports de menu en porcelaine avec cadre rocaille. Il y a deux paires et deux simples. Circa 1900. L'un marqué Carltonware.No longer availableDim. 10 à 17,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#102Henri (?) ChasselatPeriod: 1813 - 1880“Jachttafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheur in het doek. XIXe eeuw.
Scène de chasse. Huile sur toile. Signée. Déchirure dans la toile.No longer availableDim. 90 x 140 cmEstimate: € 200 / 300 -
#79C. Lanen“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 40,5 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#482Carlo Tarras“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 50

