Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Madonna met kind”. Een gipsen beeld. Tijdperk art deco.
“Madonna met kind”. Een gipsen beeld. Tijdperk art deco.
“Madonna met kind”. Een gipsen beeld. Tijdperk art deco.
A. Kirchheim

“Madonna met kind”. Een gipsen beeld. Tijdperk art deco.

“Vierge à l’Enfant”. Une statue en plâtre. Art Déco.
Dim. h: 80 cm
SKU: 2706170214.
Category: Beeld.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #214
Estimate: € 40 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #698

    Twee houten voorouderbeelden. Fang, Gabon/Kameroen & Ngombe Anbongi, DR Congo.

    Deux statuettes d’ancêtres en bois. Fang, Gabon/Cameroun et Ngombe Mbongi, République Démocratique du Congo.
    No longer available
    Dim. h: 58 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #233

    Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een adelaar op een rots.

    Une statue de jardin représentant un aigle sur un rocher.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #161
    Billes

    “Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje afgebroken en beschadigd.

    “Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière a subie quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #557

    “Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.

    “Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #209

    “Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.

    “Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #658

    “Cinemaploeg”. Een lot van drie beeldjes van gepolychromeerd hout. Afrikaans werk.

    “Equipe de cinéma”. Un lot de trois statues en bois polychrome. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 30 - 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #147
    Potteau

    “Staand naakt”. Een houten beeldhouwwerk. Gesigneerd.

    “Nu debout”. Une sculpture en bois. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #167

    “Allegorische kinderfiguren.” Een paar bronzen. Naar Moreau.

    “Enfants allégoriques”. Paire de sculptures en bronze d’après Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 63 & 54 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #2

    Een lot beeldjes van brons en zamak. Twaalf stuks.

    Un lot de douze statues en bronze et régule.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #331

    “Valk”. Een beeld van meerkleurig biscuit. naar een ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt en genummerd op 1000 exemplaren. Kleine schade aan een nagel. Italiaans werk.

    “Faucon”. Une statue en biscuit polychrome, d’après une oeuvre de Edoardo Tasca. Marque et numéro sur 1000 exemplaires. Petits dégâts. Oeuvre italienne.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #523

    Een Afrikaans fetisjbeeld met nagels, touw en schelpen. Nkisi Nkond, D.R. Congo.

    Une statue africaine fétiche avec ongles, corde et coquillages. Nkisi Nkond, D.R. Congo.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #207

    “Vechtende hertenbokken”. Een beeld van groengepatineerd zamak op zwart marmeren sokkel.

    “Cerfs en combat”. Une statue en régule verte patinée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. l: 75 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #667
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen”. Een beeld van deels gepolychromeerd aardewerk. gemonogrammeerd.

    “Etre post-démoniaque”. Une statue partiellement en faïence polychrome. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 65 / 70
  • #710

    Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.

    Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.
    No longer available
    Dim. b: 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #201
    Leon Grégoire

    “De hofmaking”. Een groep van bruingepatineerd brons op ronde arduinen voetstuk. Gesigneerd

    “Courtiser”. Un groupe en bronze patiné brun sur socle en pierre de taille. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 1900 / 2200
  • #197

    Een bronzen beeld van een zittende olifant op een arduinen sokkel.

    Une statue en bronze sur socle en pierre de taille représentant un éléphant assis.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #503
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen”. Een beeld van deels gepolychromeerd aardewerk. gemonogrammeerd.

    “Etre post-démoniaque”. Une statue partiellement en faïence polychrome. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #187
    Halfdan Hertzberg
    Period: 1857 - 1890

    “Fluitende jongen”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Ontwerp naar aanleiding van de wereldtentoonstelling te Parijs in 1889.

    “Garçon qui siffle”. Une statue en bronze patiné brun. Oeuvre en hommage de l’exposition mondiale de 1889 à Paris.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #223

    “Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.

    “Nu baignant”. Une statue de jardin en bronze. Nous ajoutons un support en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm (beeld)
    Estimate: € 400 / 600
  • #203

    “Koppel”. Een modern bronsen beeld.

    “Couple”. Une statue moderne en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 360 / 420
  • #653

    Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een hermefiguur (gemonteerd als lamp), en Madonna met kind (arm en voet manco) en een buste van Sint Jacob.

    Un lot de gravures sur bois, comprenant une figure de Herme montée en lampe, Vierge à l’Enfant ( bras et pied manquent) et un buste de Saint Jacob.
    No longer available
    Dim. h: 33, 34 & 40 cm
    Estimate: € 6 / 70
  • #211

    “Classicistische vrouwenfiguur”. Een beeld van grijs marmer en albast. Beschadiging aan de rechterhand. XIXe eeuw.

    “Figure de femme classique”. Une statue en marbre gris et albâtre. Dégâts à la main gauche. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #689

    “Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.

    “Mozart”. Un buste en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #221

    Een engelenhoofdje van gepatineerd hout. Eind XVIIIe eeuw.

    Une tête d’ange en bois patiné. Fin XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 20°0 / 220

Other lots in this auction

  • #52
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Azalea’s - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 41/100 buiten de plaat.

    “Azalées - Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 41/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #271

    Een bronzen olielamp in de vorm van een saterhoofd op een vogelpoot. XIXe eeuw.

    Une lampe à huile en forme de tête de satire sur un pied d’oiseau. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #778

    Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.

    Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #337

    Een lot van drie verschillende juwelenkoffertjes, waarbij één als muziekdoos en met marquetterie.

    Un lot de trois coffrets à bijoux dont une en boite à musique et marquetterie.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #54
    José Van Gucht
    Period: 1913-1980

    “Strandzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue sur la plage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 18 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #114
    Ch. Demets

    “Hondenfamilie”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1895.

    “Famille canine”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1895.
    No longer available
    Dim. 33 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #473

    Een dekseldoosje van geelgepatineerd biscuit met binnenin een porseleinen erotische voorstelling. Chinees werk.

    Boîte en biscuit jaune et porcelaine. L’intérieur au scène érotique. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #38

    Een lot van vier verschillende groepjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de quatre groupes en biscuit polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #600

    Een paar gesculpteerde armstoelen, bekleed met naaldwerk en tapisserie.

    Deux fauteuils sculptés, recouverts de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 360 / 400
  • #93

    Een geit van meerkleurig aardewerk. Delft, XIXe eeuw.

    Une chèvre en faïence polychrome. Delft, XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #465
    Ethiopie

    Drie verschillende munten waarvan één “Maria Theresia” van zilver en één met ketting van koord en zilver 10 ‰. Vier verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1985.

    Trois différentes pièces de monnaie, dont une “Marie-Thérèse” en argent et une en “argent” 10‰ suspendue à une corde. Quatre colliers en “argent” 10‰. Deux différents colliers en “argent” 10‰. Achetées sur place en 1985.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #150

    Een 18 karaats twee kleurige gouden halssnoer bezet met saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Collier en or bicolore 18 ct serti de cabochons de saphir ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 54,71 g
    Estimate: € 1600 / 2000
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More