Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Madonna met kind”. Een meerkleurig terracotta beeld. Gesigneerd. Lichte schade.
“Madonna met kind”. Een meerkleurig terracotta beeld. Gesigneerd. Lichte schade.
Prof. Eugenio Pattarino

“Madonna met kind”. Een meerkleurig terracotta beeld. Gesigneerd. Lichte schade.

"Vierge à l'enfant". Une statue en terre cuite multicolore. Signée. Dégâts légers.
Dim. h: 24,5 cm
SKU: 3008220042.
Auction day: 30 August 2022 19:00
Catalogue #42
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #47
    Val Saint Lambert

    Een lampenvoet van paars kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal violet. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm (z.k.)
    Estimate: € 60 / 80
  • #411

    “Smeekbede.” Aardewerken sculptuur op marmeren sokkel.

    "Supplication." Sculpture en faïence sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h 21 cm, L 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #48
    Val Saint Lambert

    Een drageoir en een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt.

    Un drageoir et un vase en cristal doublé vert et taillé. Les deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 15 -25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #317

    Een glazen vaas met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde motieven.

    Vase en verre à décor floral peint à la main et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #505

    Een paar zilveren kandelaars met gegraveerde decors. Mogelijk Noorse keuren (Trondheim?) (zeer onduidelijk).

    Une paire de bougeoirs en argent à décors gravés. Peut-être poinçons de Norvège (Trondheim?) (pas clair).
    No longer available
    Dim. h: 33,5 cm - 600 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #169

    “Portret van Agnes de Locquenghien”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.

    "Portrait d'Agnès de Locquenghien". Huile sur toile. XVIIème siècle. Restaurée et retoilée.
    No longer available
    Dim. 108 x 83 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #278

    Een bajonet in schede. Eerste Wereldoorlog.

    Une baïonnette en fourreau. Première Guerre mondiale.
    No longer available
    Dim. l: 52,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #73
    Royal Dux

    “Herderin met drie schapen”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Bergère avec trois moutons". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #9
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “De misviering”. Inkt op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘42.

    "La consécration". Encre sur papier. Monogrammé et daté '42.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #495

    Een voorsnijvork en-mes van zilver en vermeil. 800‰ in originele doos. We voegen er een verzilverd metalen suikerstrooier aan toe.

    Fourchette et couteau à découper en argent et vermeil. 800‰ en boîte d'origine. On y ajoute un sucrier en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 159,30 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #456
    Ghoum

    Twee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.

    Deux petits tapis de soie et de laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 97 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #51
    Volkstedt

    “Kinderen op een wipplank”. Een groepje van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    "Enfants sur une balançoire". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More