Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Madonna met kind”. Een Russische icoon met verzilverde riza, versierd met email. XIXe eeuw.

“Madonna met kind”. Een Russische icoon met verzilverde riza, versierd met email. XIXe eeuw.

Vierge à l'Enfant . Une icône russe avec riza en métal argenté, décorée d'émail. XIXème siècle.
Dim. 31,5 x 27,5 cm
SKU: 2004210163.
Category: Icoon.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #163
Estimate: € 320 / 380
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #42

    Een deels geëmailleerd Russisch messingen reisicoontje.

    Une icône de voyage en laiton russe partiellement émaillée.
    No longer available
    Dim. 5,5 x 5,5 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #279

    Een paar voorlader percussiegeweren. Slijtage en manco’s.

    Une paire de fusil à percussion à chargeur frontal. Usure et défauts.
    No longer available
    Dim. l: 106 & 118 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #419
    Marcel Cockx
    Period: °1930

    “Abstracte stad”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Ville abstraite . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #234
    Schuermans

    “Strandzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue sur la plage . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #93

    Een peper-, zout- en mosterdpotje van 800‰ zilver. Duitse keuren. Compleet met glazen recipiënten en lepeltjes.

    Un pot de poivre, sel et moutarde en argent 800 ‰. Poinçons allemands. Complet avec récipients en verre et cuillères.
    No longer available
    Dim. 152 g zonder glaasjes.
    Estimate: € 80 / 120
  • #601

    Een antieke gepolychromeerde en vergulde houten Boeddha. China.

    Ancien Bouddha en bois polychrome et doré. Chine.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #156

    Een tweeledige buffetkast in Antwerpse renaissancestijl met twee maal twee deurtjes, versierd met gesculpteerde engelenkopjes en zuiltjes met vogels. Omstreeks 1900.

    Buffet à deux niveaux de style Renaissance anversoise à deux portes doubles, décoré de têtes d'ange sculptées et de colonnettes ornées d'oiseaux. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 204 x 160 x 61 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #20

    Een 18 K geelgouden kleine dameshorloge te herstellen bruto: 9,62 g en een oorbel met parel 2,22 g en een 14 K geelgouden ring 4,18 g.

    Une petite montre de femme en or jaune 18 carats à restaurer brut: 9,62 g et une boucle d'oreille avec perle 2,22 g et une bague en or jaune 14 carats 4,18 g.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #442
    Valeri Adami
    Period: °1935

    “Le joueur de tennis”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 118/ 200 buiten de plaat.

    Le joueur de tennis . Une lithographie. Signée et numérotée 118/200 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 76 x 55,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #307

    Een klein metalen tafellampje met een vierkant glas-in-lood kapje met een regenboog en een wolk. Enkele barsten.

    Une petite lampe de table en métal avec un abat-jour carré en verre teinté avec un arc-en-ciel et un nuage. Quelques fissures.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #155

    Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van 1,01 ct. FVVI. en twee kleine briljantjes aan de zijkant.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un FVVI solitaire de 1,01 ct. et de deux petits diamants sur le côté.
    No longer available
    Dim. 4,01 g
    Estimate: € 2600 / 2700
  • #505

    Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Beschadiging aan de linker achterpoot.

    Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Degat au pied arrière à gauche.
    No longer available
    Dim. 183 x 142 x 36 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #95

    Een parelcollier met zoetwaterparels en met zilveren slot.

    Un collier de perles avec des perles d'eau douce et avec une serrure en argent.
    No longer available
    Dim. L: 23 cm
    Estimate: € 160 / 200
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More