#303Twee verschillende messingen schouwklokjes.
#86Een paar armstoeltjes in régencestijl.
Couverts à homard en métal argenté dans un étui. Pour quatre personnes, il manque une fourchette.No longer availableDim. 325,88 gEstimate: € 80 / 120 -
#616Een gebeeldhouwde armstoel in Louis-XIII stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil sculpté de style Louis-XIII recouvert de broderie.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#531Een gesculpteerd spekstenen beeld van Shou Xing.
Une statue en pierre de lard sculptée de Shou Xing.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#144Guy FrémollePeriod: °1933“De misviering”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
La messe . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 190 / 210 -
#131Een siervaas van oranje glas in een smeedijzeren montuur.
#524Een verguld houten trumeau met een lauwerkrans in de kuif.
#263Een messingen koelvat, vroeg XIXe eeuw.
Récipient de refroidissement en laiton, début du XIXe siècle.No longer availableDim. b: 47 cmEstimate: € 120 / 140 -
#403Twee ivoren netsukés in de vorm van theaterspelers met roterende hoofdjes. Beide gemerkt onderaan.
#536Een Chinees wollen tapijt.
Un tapis chinois en laine.No longer availableDim. 280 x 186 cmEstimate: € 200 / 240