#495Een handgeknoopt tapijt, Tekke Turkoman Hatchlu/Ensi Yurt.
#339Een polyesteren beeld van een butler, zijn dienblad ontbreekt.
#71Een aardewerken dekselkan met Cyrano de Bergerac in het tafereel. Onderaan gemerkt. Herstelling aan de dekselrand. Medio 19e eeuw.
#122Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Marchands de Vieilleries - Gand”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker.
"Marchands de Vieilleries - Ghent". An etching on paper signed outside the plate by J. De Bruycker.No longer availableDim. 43 x 49.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#638“Kattenkop”. Bolvormige wijnfles, zogenaamde kattenkop of buikfles, met slanke hals van groen glas, met diep ingetrokken ziel met zg. pontilmerk.
"Cat's head." Spherical wine bottle, known as cat's head or belly bottle, with slender neck made of green glass, with deep indented soul and so-called pontil mark.No longer availableDim. h 17.5 x Ø 13.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#321Kaiser W. GermanyEen set van een grote schaal, een kom en vaas van Duits porselein. Decor ‘Yokohama’. In nieuwstaat. Onderaan gemerkt.
A set of a large bowl, a bowl, and a vase made of German porcelain. Decoration 'Yokohama'. In mint condition. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø 32 cm, Ø 27 cm, h 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#567Louis Moreaux“Glorification Du Travail”. Een zamakken buste naar Louis Moreaux. Enkele vingers zijn afgebroken.
#111J. Cardona“Scholier”. Een beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel.
"Student". A figurine made of dark patinated bronze. Signed and with foundry mark.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 150 / 250 -
#9Het gewei van een springbok met een schedeldeel op een plank gemonteerd.
The antlers of a springbok mounted on a board with a part of the skull.No longer availableDim. h 33 x b 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#300Een 14 kt roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,98 ct.
A 14 kt rose gold ring set with brilliants with a total weight of +- 0.98 ct.No longer availableDim. 5,27 g m: 58.Estimate: € 900 / 1000