#443Een aardewerken dekselschaal met floraal decor. Bovenop gemerkt VOC.
#333Valmazan“Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.
#145Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#244Een art-deco beeldengroep van 2 honden in zamak op een voet in 2 soorten marmer. Eén poot van een hond is gebroken.
#324H. Wood“De hooioogst”. Olieverf op paneel in vergulde kader. Gesigneerd H. Wood.
"The Hay Harvest". Oil on panel in gilded frame. Signed H. Wood.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#566Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
#337Val Saint LambertEen art-deco vaas in kleurloos persglas, gemerkt Val Saint Lambert.
#694Een notenhouten theedoos met lijstwerk en met twee ingelegde ruiten been. Klein letsel aan de onderste en de achterste lijst.
A walnut tea caddy with molding and two inlaid diamond-shaped bones. Minor damage to the bottom and back moldings.No longer availableDim. 13 x 30 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#128Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met floraal decor.
An Art Deco Bohemian crystal cut liqueur set, consisting of 5 glasses and 1 decanter. With floral decoration.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 150 / 250 -
#60Een paar 18 kt wit-en geelgouden bloemvormige oorbellen bezet met email.
A pair of 18 kt white and yellow gold flower-shaped earrings set with enamel.No longer availableDim. 9,87 gEstimate: € 350 / 450