#694Een notenhouten theedoos met lijstwerk en met twee ingelegde ruiten been. Klein letsel aan de onderste en de achterste lijst.
A walnut tea caddy with molding and two inlaid diamond-shaped bones. Minor damage to the bottom and back moldings.No longer availableDim. 13 x 30 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#501Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
#653Een lot van 2 koperen batik stempels, waarvan 1 met vogels en 1 met floraal patroon. Java Tjap, Indonesië.
A lot of 2 copper batik stamps, one with birds and one with a floral pattern. Java Tjap, Indonesia.No longer availableDim. 20 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#421Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
A pair of carved natural stone console tables.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#46Een vroeg 20ste eeuwse theekastje met 4 klapdeurtjes en een afneembaar dienblad. Schilferschade aan het glas van het dienblad.
An early 20th-century tea cabinet with 4 folding doors and a detachable tray. Flaked damage to the glass of the tray.No longer availableDim. 81 x 65 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#55Val Saint Lambert“Hoorn des overvloeds”. Een vintage design Val Saint Lambert, blauw kristalglazen vaas. Met label en onderaan gemerkt
#297Een koperen staande lamp met oud Zuid-Amerikaans decor in het reliëf.
A copper floor lamp with old South American relief decor.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#352Een modern werk, inkt op papier, getekend Zodiak Waterman en gedateerd februari 1988.
A modern work, ink on paper, signed Zodiac Aquarius and dated February 1988.No longer availableDim. 34 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#108Een paar cassoletten, wit geaderd marmer en brons, gedecoreerd met gezichten aan de oren.
A pair of cassolette vases, white veined marble and bronze, decorated with faces at the handles.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 150 / 250