#366Een kinderstoel van geplooid beukenhout met gecanneerde zitting.
#344“Santa-Claus”. Een houtgesculpteerd beeld van de kerstman. Gelijmd aan de voet.
"Santa Claus." A wood-carved sculpture of Santa Claus. Glued to the base.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#243Minton, England“Shalimar, Minton”. Een 47-delig servies voor 6 personen bestaande uit 6 platte borden, 6 diepe borden, 6 dessertbordjes, 6 ondertassen, 6 tassen, 1 theepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot, 1 peper- en zoutstel, 4 kommen, 2 ovale schalen en 1 taartschotel.
"Shalimar, Minton". A 47-piece dinnerware set for 6 people consisting of 6 dinner plates, 6 soup bowls, 6 dessert plates, 6 saucers, 6 cups, 1 teapot, 1 creamer, 1 sugar bowl, 1 salt and pepper set, 4 bowls, 2 oval platters, and 1 cake plate.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#28Een porseleinen fruitschaal op voet met bloemenmeisje. De Carl Thieme porseleinfabriek te Dresden. Enkele bloemen missen een blaadje.
#249Jacob Smits“Kinderportret”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
"Child portrait." A drawing on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 9 x 8 cmEstimate: € 120 / 180 -
#308Een tafellamp in gepatineerd messing met zes lichtpunten en bijbehorende kapjes.
#647Een lot van drie Imari porseleinen borden met traditioneel decor, twee met bloemenvaas en een abstract.
#271Een set van 2 bronzen fazanten. Een mannetje en een vrouwtje.
#155Gaetano SciolariEen grote messingen ‘ananas’ kroonluchter, met een wit melkglazen struisvogelei centraal. Gaetano Sciolari voor Boulanger.
#55Val Saint Lambert“Hoorn des overvloeds”. Een vintage design Val Saint Lambert, blauw kristalglazen vaas. Met label en onderaan gemerkt
#703Een dessertservies van porselein met een polychrome bloemenrand. 12 bordjes en een schotel. Gemerkt Limoges.
A porcelain dessert set with a polychrome floral border. 12 plates and a tray. Marked Limoges.No longer availableEstimate: € 20 / 40