#45Bergen Céramique MontoiseEen lot Art Deco polychroom plateelwerk, onderaan gemerkt CM Bergen. Bestaande uit zeshoekige vaas, genummerd 614/156, een asbak genummerd 763/156 en een vide poche genummerd 267/156.
#8Een lot van 2 Bulgaarse M72 legerhelmen met hernieuwd lederen binnenwerk.
A lot of 2 Bulgarian M72 army helmets with renewed leather inner lining.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#288Saint-Marie Faïences de MoustiersEen Frans aardewerken dekselvaas met dierlijk, figuratief en floraal decor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
A French earthenware covered vase with animal, figurative, and floral decoration. On a wooden base. Marked at the bottom.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#478Een modern porseleinen vaas in de vorm van een tros bananen.
#111J. Cardona“Scholier”. Een beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel.
"Student". A figurine made of dark patinated bronze. Signed and with foundry mark.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 150 / 250 -
#245Een driedelig pendulestel in 2 kleuren marmer. Hiernaast 2 kolomkandelaars. Vermoedelijke herkomst Frankrijk, eind 19e eeuw.
A three-piece clock set in two colors of marble. Also two column candlesticks. Presumed to be from France, late 19th century.No longer availableDim. 26 x 46 x 15 cmEstimate: € 100 / 150 -
#364Een beschilderde houten plaquette met Aziatische taferelen.
#60Een paar 18 kt wit-en geelgouden bloemvormige oorbellen bezet met email.
A pair of 18 kt white and yellow gold flower-shaped earrings set with enamel.No longer availableDim. 9,87 gEstimate: € 350 / 450 -
#534Period: 1863 - 1949“Koeien bij de Drenkplaats”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
"Cows at the Watering Place". Oil on panel. 19th century.No longer availableDim. 42 x 36,5 cmEstimate: € 200 / 240