#85Sommerso MuranoEen vintage meerkleurig glazen facet-geslepen vaasje met label. Ontwerp door Flavio Poli voor Murano Sommerso.
A vintage multicolored glass faceted vase with label. Designed by Flavio Poli for Murano Sommerso.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 120 / 180 -
#570Léo Ferré.Period: 1916-1993Veertien langspeelplaten. UItgaven uit de tijd.
#591Een kristal geslepen Val Saint Lambert vase de mariage, taillé riche.
A crystal cut Val Saint Lambert wedding vase, richly cut.No longer availableDim. 36 x Ø 13 cmEstimate: € 120 / 180 -
#241Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen vaas met geometrisch decor.
An Art Deco Czech crystal cut vase with geometric decoration.No longer availableDim. 27 x 9,5 x 5,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#275Le Tigre, BruxellesEen houten pennenvitrine display. Met goudkleurig opschrift “Le Tigre”. Verso gemerkt met plaquette.
#165Een lot van 3 kazuifels en stola, diverse modellen en borduursel.
A lot of 3 copes and a stole, various designs and embroideries.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#151Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
A pair of large porcelain lidded vases, cobalt blue with romantic scenes in reserves in the manner of Sèvres. Fire-gilt bronze mounts. Marked in the lids with the double L. Decor signed Le Brey.No longer availableDim. H. 73,5 cmEstimate: € 5000 / 6000 -
#703Een dessertservies van porselein met een polychrome bloemenrand. 12 bordjes en een schotel. Gemerkt Limoges.
#329Rudolf Otto Francke“Bärtiger Tiroler”. Olieverf op doek, gesigneerd Rudolf Otto Francke. In vergulde kader.
"Bearded Tyrolean". Oil on canvas, signed by Rudolf Otto Francke. In a gilt frame.No longer availableDim. 25 x 21.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#613“Zittende Boeddha”. Een beeld in koper. Zuid-Oost Aziatisch werk.
"Sitting Buddha." A copper statue. South-East Asian work.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#611“Jezus Christus”. Een massief houten gesculpteerde buste voorstellend de zoon van God. Afrikaans werk.
"Jesus Christ". A solid wooden sculpted bust depicting the son of God. African work.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 80 / 120