#53Een dekselvaas in gecraqueleerd aardewerk en brons met engelen en mythologische figuren in het decor.
A lidded vase in crackled earthenware and bronze with angels and mythological figures in the decor.No longer availableDim. h 42 x Ø 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#197Een paar grijze cassoletten van geaderd marmer met verguld bronsbeslag en dennenappel bovenaan.
#285Een grote geel koperen kerkelijke kandelaar met Cherubijnen op de voet en klauwpoten. Naar de oudheid.
A large brass church candle holder with Cherubs on the base and claw feet. Inspired by antiquity.No longer availableDim. h 72 cmEstimate: € 60 / 80 -
#207Bormann, Munchen Mohr & Speyer, BerlinEen lot van 3, 19e eeuwse Pruisische officierssabels, waarvan 1 gemerkt “Mohr & Speyer, Berlin”, 1 gemerkt “Bormann, Munchen”, beiden met parelmoer gevest. En 1, onleesbaar gemerkt, met metalen schede. Allen met sporen van slijtage.
A lot of 3 19th-century Prussian officer sabers, including 1 marked "Mohr & Speyer, Berlin," 1 marked "Bormann, Munich," both with mother-of-pearl handles. And 1 with an illegible mark and a metal sheath. All showing signs of wear.No longer availableDim. 96 & 94 & 92 cmEstimate: € 200 / 300 -
#681Een lot van drie kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
#240Een lang parelhalssnoer in verschillende kleuren purper.
A long pearl necklace in various shades of purple.No longer availableDim. L:41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#483Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, adorned with boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 250 / 350