#96Een Mid-Century design houten plantenstandaard met 12 meerkleurig formica plateau’s. Stijl Expo Brussel ‘58.
A Mid-Century design wooden plant stand with 12 multicolored formica shelves. Expo Brussels '58 style.No longer availableDim. 93 x 77 cmEstimate: € 200 / 250 -
#684Een fijn geknoopt Bochara tapijt in zwart en wit.
#74Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Flower still life". A painting, oil on canvas, signed and dated at the bottom.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#38Een vintage Duitse brandweerhelm, Tweede Wereldoorlog.
A vintage German firefighter helmet, WWII.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#485Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met één briljant van +- 0,10 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with one brilliant-cut diamond of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 3,02 g m: 54.Estimate: € 260 / 320 -
#23Een bolvaas, Boch Freres La Louviere door Raymond Chevalier. Handbeschilderd met een bloemendecor.
A spherical vase, Boch Freres La Louviere by Raymond Chevalier. Hand-painted with a floral design.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#406Een vintage salontafel in hout, chroom en glas. Ca. 1970.
A vintage coffee table in wood, chrome, and glass. Circa 1970.No longer availableDim. 38 x 135 x 73 cmEstimate: € 120 / 180 -
#703Een dessertservies van porselein met een polychrome bloemenrand. 12 bordjes en een schotel. Gemerkt Limoges.
#314“In de keuken”. Een miniatuurtje in een donkere uitbundige kader.
#531Een gesculpteerd Chinees massief houten beeld van een gezeten Bodhisattva.
#685WiskemannEen lot verzilverd metaal, bestaande uit vier ovale serveerschotels, een sauskom, een broodmandje en een opengewerkt kommetje. Allen gemerkt.
A lot of silver-plated metal, consisting of four oval serving dishes, a sauce boat, a bread basket, and an openwork small bowl. All marked.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#422Een lot van 4 verzilverd metalen schalen op voet waarvan met kristallen schaal.
A lot of 4 silver-plated metal bowls on feet, including one with a crystal bowl.No longer availableDim. h 28 x Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120