#271Een set van 2 bronzen fazanten. Een mannetje en een vrouwtje.
#153Aligi Sassu“Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.
#38Een vintage Duitse brandweerhelm, Tweede Wereldoorlog.
A vintage German firefighter helmet, WWII.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#309G. Lorenz“Boslandschap met vijver”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan in passe-partout gesigneerd, vermoedelijk “G.Lorenz” en gedateerd 1923.
"Wooded landscape with pond". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom in mat, presumably "G.Lorenz" and dated 1923.No longer availableDim. 12,5 x 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#687Een lot van 2 verzilverde presenteerschalen, één op 3 voetjes, de andere op centrale voet met glazen blad.
A lot of 2 silver-plated presentation dishes, one on 3 feet, the other on a central foot with a glass top.No longer availableDim. h 14.5 x Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#67Een verguld bronzen beeld van een adelaar op tak, gemonteerd op een kasseisteen.
#363Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
A ginger jar of Chinese porcelain with blue on white decor of lucky symbols on a floral background.No longer availableDim. h 22 x Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#377Een lot van twee souvenirs uit de 1ste wereldoorlog bestaande uit een groot kaliber kogel gemonteerd op een koperen voetstuk en een ‘trench-art’ obus met vermelding ‘OORLOG’ en ‘Eendracht Maakt Macht’, de obus is gedateerd 1917.
A lot of two souvenirs from World War I consisting of a large caliber bullet mounted on a copper base and a 'trench-art' shell inscribed with 'WAR' and 'Unity Makes Strength', the shell is dated 1917.No longer availableDim. h 29.5 cmEstimate: € 50 / 60