Other lots in this auction
-
#693
Een lot hotelzilver gemerkt ‘Cama’ bestaande uit 3 schalen, 3 deksels met afneembare hefknop (slechts één knop aanwezig), een sauskom en een terrine.
A lot of hotel silver marked 'Cama' consisting of 3 trays, 3 lids with detachable handle (only one handle present), a sauce boat, and a tureen. -
#102Jules DecortPeriod: 1918 - 1999
“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, gemarouffleerd.
"Room still life." A painting, oil on panel, heightened with gouache. -
#516Ron Arad Kartell
“Sillas”. Een lot van 8 design stapelstoelen, metalen frame en kunststoffen zitting, FPE. Ontwerp door Ron Arad voor Kartell.
"Chairs". A lot of 8 design stacking chairs, metal frame and plastic seat, FPE. Designed by Ron Arad for Kartell. -
#661
Een paar verguld metalen vintage beeldjes van kemphanen. Gemerkt in de vleugels “Made in Italy”.
A pair of gilded metal vintage figurines of fighting cocks. Marked "Made in Italy" on the wings. -
#227Karl Palda
Een Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
An Art Deco Bohemian cut crystal liqueur set, consisting of 5 glasses and 1 decanter. With geometric decor. -
#704
Een bronzen vlaggenmastbekroning van brons. Met heraldische leeuw en “l’union fait la force”.
A bronze flagpole finial featuring a heraldic lion and the motto "l'union fait la force". -
#199R. Mulders
“Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Street view" - A painting, oil on board. Signed at the bottom. -
#181Frans RosPeriod: 1883 - 1968
Een oude massief eiken verstelbare schildersezel die toebehoorde aan de Lierenaar Frans Ros, een Belgische kunstenaar, portretschilder en van 1929 tot 1957 achtste directeur van de tekenacademie te Lier.
An old solid oak adjustable painter's easel that belonged to Frans Ros, a Belgian artist, portrait painter, and director of the art academy in Lier from 1929 to 1957. -
#315
Een lot van 3 bierpullen waarvan 2 in blauw en wit aardewerk met opschrift ‘LITRE’, beide gemerkt waarvan op de ene W21, de andere niet meer leesbaar. En een kristallen pul. Eén pul ontbreekt het tinnen deksel en vertoont schilfers alsook haarlijnscheurtjes en een restauratie.
A lot of 3 beer steins, 2 in blue and white earthenware with the inscription 'LITRE', both marked, one with W21, the other unreadable. And a crystal stein. One stein is missing the pewter lid and shows flake damage, hairline cracks, and restoration. -
#150
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,93 ct. GSI1 en diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.93 ct. GSI1 and princess-cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. -
#263Arthur Peppe
Een vintage Top Hat in originele doos. Gemerkt “Chapellerie Arthur Peppe”, 25 Rue Leys, Anvers. Vroeg 20e eeuw.
A vintage Top Hat in original box. Marked "Chapellerie Arthur Peppe", 25 Rue Leys, Antwerp. Early 20th century. -
#531
Een gesculpteerd Chinees massief houten beeld van een gezeten Bodhisattva.
A sculpted Chinese solid wood statue of a seated Bodhisattva.