Other lots in this auction
-
#222Alexander ClarysPeriod: 1857 - 1920
“Koeien in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 300 / 500 -
#423
Antieke pop met schouderplaathoofdje. Lijfje van textiel, met porseleinen onderarmen. Originele klederdracht (Zeeuws?).
Poupée ancienne à la tête aux épaules. Corps en textile, avant-bras en porcelaine. Vêtements d’origine (Zélande?).No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#736
Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
Deux différentes carpettes afghanes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 164 x 88 cmEstimate: € 40 / 50 -
#143
Bronzen groep van twee jachthonden en een eend. Naar P.J. Mène.
Groupe en bronze représentant deux chiens de chasse et un canard. D’après P.J. Mène.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 200 / 250 -
#285
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale smaragd van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une émeraude de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 400 / 500 -
#125
Een halssnoer met grote zoetwaterparels en een zilveren slot.
Collier de grandes perles d’eau douce. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#104José Olmos
“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#632
Een granieten bal.
Boule en granit.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#591
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groene en rose fond. Oren in de vorm van fo-honden en met draken op de schouder. Canton, begin XXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillon et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho et aux dragons sur l’épaule. Canton, début XXe siècle.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#404Bailleux (?)
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#714Salvador Dali
“Opposition”. Een houtgravure uit de reeks “La divine comédie”. Uitgave van ‘Les heures Claires’. Parijs, 1969.
“Opposition”. Gravure sur bois de la série “La Divine Comédie”. Ed. “Les Heures Claires”, Paris 1969.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 200 / 220 -
#93
Russische icoon met Andrej Bogoljoebski en talrijke kerkfiguren die zich aan Maria onderwerpen. XIXde eeuw. Mooie staat.
Icône russe avec Andrei Bogoljubski et de nombreux figures ecclésiastiques qui se soumettent à Marie. XIXe siècle. Bel état.No longer availableDim. 41 x 34 cmEstimate: € 400 / 600