Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Magistraat”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd en gedateerd 1971.
Ernest Patris

“Magistraat”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd en gedateerd 1971.

“Magistrat”. Statuette en métal argenté. Signée et datée 1971.
Dim. h: 41 cm
SKU: 0812150123.
Category: Beeld.
Auction day: 8 December 2015 19:00
Catalogue #123
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Patris

  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #133
    Ernest Patris
    Period: 1909 - 1981

    Een meisjesbuste van brons met zilverkleurig patina. Achteraan gesigneerd.

    Buste de fille en bronze argenté. Signé au verso.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More