#17
#412
Verzameld werk van Hendrik Conscience in acht delen. Vanaf 1867.
#18
“Alfons Vermeir”. D. Stappaerts & R. Turkry. Antwerpen, 1980.
“Alfons Vermeir”. D. Stappaerts & R. Turkry. Anvers, 1980.No longer availableEstimate: € 22/24
#351Val St. Lambert
Twee pique-fleurs van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Eén gemerkt, maar zonder montuur.
#19Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“De aardappelraper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Le ramasseur de pommes de terre”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1916.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 240/320 -
#563
#568
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van paarden.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chevaux.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150/180 -
#649
“Winters zicht bij een beek”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage d’hiver au ruisseau”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 73 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#745
Mahoniehouten tafel met een lade in de gordel.
#130
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de 26 brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 6,26 gEstimate: € 1300/1500 -
#67
Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een man met een sabel.
#750
#774Val Saint Lambert
Een coupe van geslepen groen kristal. Gemerkt.
#356
Mechanisch wandtapijt.
Tapisserie mécanique.No longer availableDim. 164 x 134 cmEstimate: € 50/80