#695Henk Van Cauwenbergh“Le Matin.” Fotoboek. Uitgeverij Tectum.
#201Een cartelklok van zwartgelakt hout en verguld messing in Lodewijk XV-stijl in de geest van Boulle. Tijdperk Napoleon III. Met wandconsole, sleutel en slinger.
#774Vergulde koperen hall-lantaarn met geslepen glazen coupe.
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#391Een lot van drie antieke aardewerken po’s.
#18Een art deco lampje met vlinders en een hert.
#596Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemenmotieven en een centraal medaillon.
#100Een 18 karaats geel gouden halsketting bezet met schakels en bolletjes.
#535UltraEen oude radio in kunststof kast. Type EU4052. Omstreeks 1950.
#223Gotisch houten beeld van een biddende Madonna. Zonder polychromie.
#435Een partij van zeventien koperen kandelaars.
#176Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300 / 400