Similar lots by type
-
#153
Een bronzen jardinière, gedragen door een classicistische waterdraagster.
Une jardinière en bronze portée par une porteuse d’eau classique.No longer availableDim. 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#505
Een grote partij in elkaar passende schakels van bruin en kleurloos glas. Italië (?), jaren ‘60 - ‘70. 2 dozen.
Un grand lot de maillons en verre incolore et brun. Italie. Années 60-70. Deux boîtes.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#121
Een paar grote coupes op voet van zwart glas.
Deux grandes coupes sur pieds en verre noir.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#829
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#647
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een mirafioridecor in de geest van het Muranoglas.
Un vase en pâte de verre polychrome, décor millefleurs, dans l’esprit du verre Murano.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 70 / 100 -
#651
Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van het Muranoglas.
Un vase en pâte de verre polychrome dans l’esprit du verre Murano.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70 / 80 -
#204
Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.
Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 1500 / 1700 -
#197
“Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.
”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 440 / 480 -
#773
Vaasje in glaspasta met gedraaide voet.
Un vase en pâte de verre avec un pied torsadé.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#187
“Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.
”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 460 / 500 -
#805
Een groot glasraam met gekleurd glas in lood in vijf houten frames. Tijdperk art deco. Enkele breuken.
Grand vitrail en verre de couleur dans cinq cadres en bois. Epoque art déco. Quelques accidents.No longer availableDim. 60 x 258 cmEstimate: € 300 / 400 -
#667Daum, Nancy
Een glazen vaas met een met zuur geëtst en rood gekleurd decor van vruchten en bladeren. Gemerkt op de voet.
Un vase en verre avec un décor fait à l’acide, rouge, représentant des fruits et des feuilles.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#163A. Bouny
Bronzen beeld van een Belgische soldaat uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd.
Une statue en bronze représentant un soldat le la première guerre mondiale. Signée.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#111
“Huilend jongetje”. Een buste van terracotta.
”Petit garçon qui pleure”. Un buste en terre cuite.No longer availableDim. h: 30 mEstimate: € 40 / 50 -
#157
Een zittende tijger van gepolychromeerd brons.
Un tigre assis en bronze polychrome.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 220 / 280 -
#158
Een paar zittende leeuwen van gebeeldhouwd hout. Eén gerestaureerd.
Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#3
Een paar glazen botervloten met een gegraveerd bloemendecor en met vermoedelijk zilveren handvatten. Omstreeks 1900.
Deux beurriers en verre avec un décor de fleurs et des poignées vraisemblablement en argent.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#161
“Classicistische voorstelling van een schrijver”. Een bronzen beeld op voetstuk van zwart marmer en hout.
”Représentation d’un écrivain classique”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir et bois.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300 / 500 -
#577
“Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.
”Guerrier japonais à cheval”. Un groupe en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300 / 400 -
#567
“Eqyptische krijger”. Een groot bronzen beeld. Wapen manco.
”Guerrier égyptien”. Une grande statue en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 200 / 300 -
#385
Likeurstelletje van Boheems glas, bestaande uit een flacon, een borrel en een schaaltje. Omstreeks 1900.
Un ensemble à liqueur comprenant un flacon, un verre et une coupelle. +- 1900.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#202
Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#65Cary Diller (?)
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière accidentée.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#677
Drie beelden van gesculpteerd hout, waarbij twee in de vorm van een leeuwin met een welp en één in de vorm van een liggende leeuw. Eén oortje beschadigd.
Trois statues en bois sculpté, dont deux représentant une lionne et son lionceau et une représentant une lionne couchée. Une oreille est manquante.No longer availableDim. h: 32 & 25 cmEstimate: € 100 / 140
Other lots in this auction
-
#704
Een XIXe eeuwse Russische icoon. Pleisterwerk en beschildering in slechte staat.
Une icône russe du XIXième siècle. La peinture et l’encadrement en plâtre sont en mauvais état.No longer availableDim. 42,5 x 33,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#527
Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.No longer availableDim. H.68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#137
“Appolon”. Een schouwpendule van zamak en arduin, getooid met een beeld naar Bruchon. Met slinger, maar zonder sleutel.
”Apollon”. Une pendule de cheminée en régule et pierre de taille et décorée avec une statue d’après Bruchon. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100 / 160 -
#622
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#811
Een messingen bel met wandmontuur, versierd met een engeltje.
Sonnette murale en laiton décorée d’un petit angelot.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#585Keisai EisenPeriod: 1290 - 1848
“Moeder en kind”. Uit de reeks“The ten views of darling children in the present day”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1820.
”Mere et enfant”. De la série”The ten views of darling children in the present day”. Gravure sur bois. Signée et datée 1820.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#244
“Portret van een jonge dame”. Olieverf op doek op een paneeltje. Omstreeks 1900.
”Portrait d’une jeune femme”. Huile sur toile sur petit panneau. +- 1900.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100 / 140 -
#69Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 62/350 buiten de plaat.
”Vue hivernale de la ferme”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Seadeleer. Signée et numérotée 62/350 hors planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#661
Twee schotels van blauw en wit Chinees porselein. XIXde eeuw.
Deux plats en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#597
Een buikvaas van meerkleurig Chinees porselein met een negen-perzikendecor.
Un vase pansu en porcelaine de Chine polychrome avec un décor aux neuf pêches.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 650 / 1000 -
#420
Vier verschillende spelden en een paar oorbellen van 18 karaats geel goud bezet met parels en fantasiestenen. (zwarte speld bovenkant alleen goud).
Quatre pinces différentes et une paire de boucles d’oreilles en or jaune sertie de perles et de pierres de fantaisie. La pince noire uniquement avec or.No longer availableDim. 6,24 gEstimate: € 100 / 150 -
#465
Paar cloisonné vaasjes met houten sokkels.
Paire de vases en cloisonné sur socles en bois.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 40 / 60