Similar lots by type
-
#680René HansoulPeriod: 1910 - 1979
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#430Arie ZwartPeriod: 1903 - 1981
“Kinderportret”. Olieverf op paneel Toeschrijving op de verso.
”Portrait d’enfant”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 50/80 -
#599Lucien Van de veldePeriod: 1910 - 1997
“Een paar interieurs te Bokrijk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Paire d’intérieurs à Bokrijk. Deux huiles sur panneau. Signés.No longer availableDim. 19 x 13 & 14 x 21 cmEstimate: € 80/140 -
#664J. Roels
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#425Guy (?) Lemaire
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#679Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#248Ernst Gustav DoerellPeriod: 1832 - 1877
“Sloep aan een meer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1874.
“Chaloupe au bord d’un lac”. Huile sur panneau. Signé et daté 1874.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 300/400 -
#684Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964
“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#682Renée Kempen
“Boer op een stoel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Un fermier sur une chaise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 60/100 -
#686
“Wandelende koppels”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Couples se promenant”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 100/150 -
#435Alphonse AsselbergsPeriod: 1837-1916
“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et moutons”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.No longer availableDim. 15 x 22 cmEstimate: € 200/240 -
#672Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969
“Le pavillon”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 7-1920.
”Le pavillon”. Huile sur toile. Signée et datée 7-1920.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 200/250 -
#602Edgard D’HontPeriod: 1861 - 1941
“Luiks dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène sur Liège”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 120/200 -
#632J. Van Lerberghe
“Hoeve aan een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2-10-18. Kleine perforatie rechts onderaan.
“Ferme au bord d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 2/10/18. Petite perforation en bas à droite.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200/300 -
#690Demcey
“Dreef in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 70 cmEstimate: € 60/80 -
#685Frances Tysoe SmithPeriod: 1853 - 1927
“A summer cloud”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”A summer cloud”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 120/160 -
#629Constant Simon
“Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#676
“Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 150/200 -
#669J. Vincken
“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.
”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.No longer availableDim. 60 x 88 cmEstimate: € 200/300 -
#884
Een heren- en een damesportret. Tweezijdig geschilderd. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Un portrait d’homme et de femme. Peinture sur les deux faces. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40/50 -
#238
“Zich aankledende dame met hondje aan haar voeten”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Femme qui s’habille avec petit chien à ses pieds”. Huile sur panneau. Illisiblement signée.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 200/240 -
#243Pierre-Emmanuel I DielmanPeriod: 1800 - 1858
“Schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 250/400 -
#654P.L. Mastraeten
“Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.
”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 400/600 -
#662Edward PortieljePeriod: 1861 - 1941
“Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Intérieur”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 400/500
Other lots in this auction
-
#252Jef Verhoeven
“Schapen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. In oude vergulde lijst.
”Moutons et étable”. Huile sur toile. Signée. Encadrement doré ancien.No longer availableDim. 96 x 78 cmEstimate: € 650/750 -
#530
Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#164
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘ N (?) van Dyk’
’Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée ‘N (?) van Dyk’.No longer availableDim. 60 x 102 cmEstimate: € 120/200 -
#52Marcel Cockx
“Hoevezicht”. Potlood op papier. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 26 cmEstimate: € 20/30 -
#628
Vaas van Chinees porselein met decor van personages. XXste eeuw. Houten sokkeltje.
Un vase en porcelaine de Chine avec un décor de personnages. XXième siècle. Avec un socle en bois.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#429J. Seghers
Een reeks van vijf landschappen, inkt op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Une série de cinq paysages, encre sur papier. Signés. +- 1900.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 30/50 -
#515
Drie vaasjes van Chinees en Japans Satsuma porselein.
Trois vases en porcelaine chinoise et japonaise Satsuma.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#81
“Felix Timmermans”. Een plaasteren buste. Gesigneerd P. Brauwers.
”Felix Timmermans”. Un buste en plâtre. Signé P. Brauwers.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#139André HalletPeriod: 1890-1959
“Plattelandszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Paysage de campagne”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 120/160 -
#73J. Brouns
“Albert I. Marche - Les Dames 17-2-1934. Een bronzen plaquette. Gesigneerd.
”Albert I. Marche - Les Dames 17-2-1934. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#553Märklin 3000
Een tenderlocomotief voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive ‘tender’ pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableDim. h: 12, 16 & 20 cmEstimate: € 30/40 -
#450Val Saint- Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25/40