#156Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.
#413Een serie van drie borden van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen in een vaas en een mand, deels verguld. Tijdperk Qinglong.
Une série de trois assiettes en porcelaine de Chine à décor de fleurs famille rose dans un vase et un panier, en partie dorées. Epoque Qinglong.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#285Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een centrale briljant van +- 0,33 ct. FVS2.
Une bague en or blanc 18 K sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,16 ct. Et un diamant central de + - 0,33 ct. FVS2.No longer availableDim. 3,14 gEstimate: € 600 / 700 -
#45Een 18 K geelgouden ketting met hanger in de vorm van een bolletje bezet met fijne pareltjes.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif boule serti de fines perles.No longer availableDim. 5,42 gEstimate: € 150 / 200