#182Gerard Jr. CoxPeriod: 1902 - 1982
“Veenlandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#29
Een zeer gevarieerd lot boeken, landkaarten e.d. m.b.t. toerisme in België van het einde der XIXde eeuw tot de jaren 1930. O.m. 9 “Guides Cosyn, Ardennes Belges, Bruxelles e.a.”, “Le Brabant en Images”. Ed. Lebègue, Bruxelles. En vele andere.
Un lot très varié de livres, de cartes et de tourisme en Belgique de la fin du XIXème siècle aux années 1930. Om 9 Guides CosynNo longer availableEstimate: € 40/60 -
#92
#554Lolo Palazzo
#590
Een lot van acht roemers en berkenmeiers van groen glas.
#383
Japanse sakékruik van steengoed versierd met Japanse karakters.
Pot à saké en grès japonais décoré de caractères japonais.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 25/35 -
#429
“Wijzen” & “Krijgers”. Twee Perzische schilderingen, mogelijk op ivoor. In ingelegde kaders.
“Sages” et “Guerriers”. Deux peitures persanes sur ivoire (?). Dans des cadres incrustés.No longer availableDim. 10 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#186
#236
Een klein buffet met twee paneeldeuren naast vijf laden.
#527
Een gemberpot van Chinees porselein met blauw op wit decor van personages.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine avec des personnages décorés en bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 35/45 -
#167Waffenfabrik Bern
Een Vetterli grendelgeweer M81. Cal. 10.4 mm.
#525
1 pièce d'or Conservation de 750 Tugrik. Verso: Chevaux de Przewalski. Au 900/1000. Mongolie 1976.No longer availableDim. (33,43 g)Estimate: € 1800/2400