#135Een 18 karaats geel gouden halssnoer.
#520Een zittende Chinese boeddha van brons. Begin XXe eeuw.
#551Een vaas van Chinees porselein met een decor van een wijze op een ezel en van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
#62Bie“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#654“Straatzicht”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Street view . Technique mixte sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#537Twee antieke Aziatische houten voorouderbeelden met wensvakje in de rug. Sporen van kleibekleding en polychromie. Met waszegel achteraan (exportzegels?).
Deux anciennes statues d'ancêtres asiatiques en bois avec poche à vœux dans le dos. Traces de revêtement d'argile et polychrome. Avec cachet de cire au dos (cachets d'exportation?).No longer availableDim. h: 20 & 22 cmEstimate: € 200 / 240 -
#574Nadine Van Lierde“Een aap komt uit de mouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘69.
Un singe sort de la manche . Huile sur toile. Signé et daté ‘69.No longer availableDim. 100 x 97 cmEstimate: € 100 / 150 -
#395Een Franse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog.
Baïonnette française de la Grande Guerre.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 60 / 80