Other lots in this auction
-
#387Nao & CasadesEen misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.
Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#382Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, twee vazen, een schaal, een coupe en twee asbakken.
Un lot de cristal incolore taillé, composé d'une carafe, de deux vases, d'un bol, d'une tasse et de deux cendriers.No longer availableDim. h: 12 - 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#598Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930“Christus Heilig Hart”. Een gebeeldhouwd albasten buste. gesigneerd.
Sacré-Cœur du Christ . Un buste en albâtre sculpté. Signé.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#136Een paar gefineerde ronde nachtkastjes in art decostijl met twee laden.
Paire de tables de chevet rondes en placage Art Déco à deux tiroirs.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 400 / 440 -
#156Een notenhouten eetkamer in Lodewijk XVI-inspiratie, bestaande uit twee buffetten met marmeren blad, waarbij één met opzet, een tafel met marmeren blad en zes bijpassende stoelen. Afm: Buffet: 104 x 126 x 57 cm; Hoog buffet: 212 x 126 x 57 cm; tafel: 120 x 90 cm.
Une salle à manger en noyer d'inspiration Louis XVI composée de deux buffets en marbre, un à deux corps, d'une table en marbre et de six chaises assorties. Dimensions: Buffet: 104 x 126 x 57 cm Buffet haut: 212 x 126 x 57 cm, table: 120 x 90 cm.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#593Een opengewerkte bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met slinger en sleutel.
Pendule ajourée en bronze de style éclectique. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 160 -
#610Een notenhouten staande klok.
Horloge de vestibule en noyer.No longer availableDim. 240 x 50 cmEstimate: € 50 / 100 -
#208Een oude paraplu met 800‰ zilveren handvat. Belle epoque.
Ancien parapluie avec manche en argent 800/1000. Belle époque.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#675Een wandkapstok.
Porte manteaux mural.No longer availableDim. 188 x 100 cmEstimate: € 40 / 50 -
#344Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“St. Jacobskerk, Antwerpen”; “Kerk te Wespelaer” & “Poort (Walter Vaes)”. Drie etsen, allen gesigneerd buiten de plaat.
L’Eglise Saint-Jacques à Anvers, L’église de Wespelaer et Porte (Walter Vaes). Trois eaux fortes signées hors planche.No longer availableDim. 20 x 13; 14 x 9 & 20 x 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#94Jules De CortPeriod: 1918-1999“Bloemen in een vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleurs dans un vase . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#260Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een druppelvormige saffier van +- 1 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et un saphir en forme de goutte de + - 1 ct.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 400 / 500



