#141“Three O’ clock in the morning” & “The last in bed to put out the light”. Twee groepjes van meerkleurig Engels porselein. XIXe eeuw. Het eerste gaaf, het tweede zeer licht bijgewerkt.
Trois heures du matin & Le dernier au lit pour éteindre la lumière. Deux groupes de porcelaine anglaise multicolore. XIXème siècle. Le premier intact, le second très légèrement remis à jour .No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 150 / 200 -
#404Twee Chinese schilderingen met vogels in landschappen. Gouache op zijde.
#186Een uit vier delen opgebouwde bibliotheek in koloniale stijl met onderaan twee maal twee paneeldeuren en bovenaan twee maal twee gevitreerde deuren.
#433Personage met los hoofd. Aardewerk. Toegeschreven aan Johan Lewi.
#110Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van een blad bezet met fantasiestenen.
Une broche en or jaune 18 carats en forme de feuille sertie de pierres fantaisie.No longer availableDim. 12,15 gEstimate: € 300 / 400 -
#453Een paar recente balustervazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages aan het hof. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustres en porcelaine chinoise récents avec des décorations multicolores de personnages de la cour. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#46Een oude hutkoffer. Slot verwijderd. In goede staat.
marchand . Une statue en ivoire d'Asie finement sculptée. Signée en bas. Vers 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 250 / 350