Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Man met pet”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
A. Loots

“Man met pet”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘63.

“Homme à la casquette”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘63.
Dim. 40 x 30 cm
SKU: 1904160122.
Categories: Papier, Pastel.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #122
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #634
    Jozef Mous
    Period: 1896 - 1986

    “Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 36 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582
    Paul Way

    “The Fisherman on Front Street.”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd Bermuda 1973.

    “The Fisherman on Front Street”. Technique mixte sur papier. Signée et datée Bermuda 1973.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #572
    N. Martens

    “Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.

    “Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #522

    “Straatzicht met personages”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1955.

    “Scène de rue animé”. Aquarelle sur papier. Signée illisiblement et datée 1955.
    No longer available
    Dim. 44 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #674
    M. Hottot

    Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.

    Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.
    No longer available
    Dim. 40 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #482
    Vanderzanden

    “Stilleven met bloemen en fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.

    “Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1982.
    No longer available
    Dim. 55 x 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #614
    Tilley

    “Landschap”. Olieverf op karton. Gesigneerd en gedateerd ‘48.

    “Paysage”. Huile sur carton. Signé et daté ‘48.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #442
    Bertha Schiltz
    Period: Antwerpen 1901 - 1990

    Twee Scheldezichten. Olieverf op paneel en pastel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1972.

    “Deux vues de l’Escaut”. Huile sur panneau et pastel sur papier. Signés et le panneau daté 1972.
    No longer available
    Dim. 32 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #339
    Louisa Lenders

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 75 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #485
    Gruen Watch Veri-thin

    Een zakhorloge remontoir van plaqué d’or. Genummerd. Switserland.

    Remontoir plaqué d’or. Numéroté. Mouvement suisse.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #748

    Een wandconsole van geel koper in Lodewijk XV-stijl met een grijsgeaderd marmeren blad.

    Console murale en cuivre jaune de style Louis XV à tablette en marbre veiné gris.
    No longer available
    Dim. b: 110 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #351
    Art Vannes, France

    Een fruitschaal van kleurloos kristal met een gesatineerd bladermotief. Onderaan gemerkt.

    Coupe à fruits en cristal incolore décoré de feuillages satinés. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #248
    Adolfo Cipriani

    “Jonge visser”. Beeld van gebeeldhouwd albast”. Gesigneerd. Kleine restauraties.

    “Jeune pêcheur”. Sculpture en albâtre. Signée. Petites restaurations.
    No longer available
    Dim. H 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #619
    F. Jeny

    “Stoomboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bateaux à vapeur dans le port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 43 x 64 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #352

    “Vrouw in traditionele klederdracht”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.

    “Femme habillée traditionnellement”. Huile sur panneau. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #367

    Een oud kanten parasolletje, een zilveren nagelsetje en een portemonneetje in schildpad.

    Ombrelle en dentelle ancienne, une garniture de manucure et un porte monnaie en écaille.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #699
    Jan Vanriet
    Period: °1948

    “Het stadion”, “De elf” & “De wedstrijd”. Drie gedichten met op de verso een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1975 en genummerd V/XXV.

    “Le stade”. “La fée”. “Le jeu”. Trois poèmes avec une litho au verso. Signées, datées 1975 et numérotées V/XXV.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 49,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #4

    Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.

    Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #19

    Vier mahoniehouten stoelen in Engelse stijl, versierd met sober inlegwerk. XIXe eeuw.

    Quatre chaises en acajou de style anglais décorées d’incrustations sobres. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #125

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,40 ct. en met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,40 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 5,33 g
    Estimate: € 600 / 800
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More