Similar lots by type
-
#583Een paar vrouwenfiguren met vazen van meerkleurig Chinees porselein.
Une paire de vases en porcelaine de Chine aux formes féminins.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 720 / 800 -
#697Twee gazellen van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Deux gazelles en ivoire africaine.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#627Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#692Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#689Een Japans dienblad van gelakt hout met een meerkleurig decor van geisha’s in een tuin aan de voet van de berg Fuji.
Un plateau de service japonais en bois laqué au décor de geishas dans un jardin au pied de la montagne Fuji.No longer availableDim. 44 x 56 cmEstimate: € 70 / 80 -
#562Vier verschillende theekopjes met onderschoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Onderaan gemerkt.
Quatre tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine, décors bleu sur blanc. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#25Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300 / 400 -
#598Een antieke liggende Thaise Boeddha van brons met goudkleurig patina.
Un Bouddha thaï antique couché en bronze, patine dorée.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 2600 / 2800 -
#476Een achthoekige Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal octogonal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. Ø: 44 cm h: 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#631Een zeshoekige vaas van cloisonné op brons met een decor van bloemen en vogels en met ringen als handvatten. Onderaan gestempeld. Omstreeks 1900.
Un vase hexagonal en cloisonné sur bronze au décor de fleurs et oiseaux , les manches en forme d’anneaux.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 140 -
#588Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#652Een houten wandelstok met een handgreep van gesculpteerd ivoor in de vorm van een vuist.
Une canne en bois, le manche en ivoire sculpté en forme de poign.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 80 / 100 -
#769Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#649“Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
“Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70 / 100 -
#628Een Chinese doos van zwartgelakt hout met een verguld decor. Binnenin vier doosjes en acht schaaltjes. Pootjes gerestaureerd. Schade aan de lak aan de zijkant van het deksel.
Une boîte chinoise en bois laqué noir au décor doré. A l’intérieur se trouvent quatre petites boîtes et huit coupelles. les pattes sont restaurées. Dégâts à la laque sur le côté du couvercle.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#772Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#599Een paar grote Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein met een decor van draken en bloesems.
Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de dragons et floraisons.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#636Een Chinese tweedeurskast van gepolychromeerd en gelakt hout, versierd met een decor van personages bij de keizerlijke hofhouding.
Une armoire à deux portes chinoise en bois laqué et polychrome, représentation de personnages à la cour Impériale.No longer availableDim. 118 x 80 x 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#482Ichiyusai Kuniyoshiga“Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.
”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.No longer availableDim. (35 x 24) x2Estimate: € 120 / 200 -
#516Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hout, versierd met draken. Met marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois sculpté, décoration de dragons. Avec une tablette en marbre.No longer availableDim. 77 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#641Een Chinees juwelenkabinetje van hout, versierd met messingen beslag en met opengewerkte plaquettes van jade.
Un petit cabinet à bijoux chinois en bois, montures en laiton et plaquettes en jade ajourées.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#637Een recente vaas van Cantonporselein.
Un vase en porcelaine Canton récent.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#633Een houten wandelstok met een ivoren handvat en punt.
Une canne à pointe et manche en ivoire.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 40 / 60 -
#20Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.
Fermoir en ivoire sculpté en forme d’un homme barbu. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#195Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Un collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 41,60 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#47Een koekoeksklok van gebeeldhouwd perenhout. Zwarte woud.
Une pendule coucou en poirier sculpté. Foret Noir.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#233Manufacture Imperiale de SèvresEen porseleinen sierjardinière met verguld bronzen monturen, met handvatten in de vorm van hermenfiguren en op leeuwenpootjes. Het porselein versierd met een vergulde classicistische voorstelling op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Une jardinière de décoration en porcelaine à montures en bronze, manches en forme d’hermès et sur griffes de lion. Porcelaine décorée d’une représentation classique en or sur fond bleu cobalt. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 600 / 800 -
#616Een halfronde wandconsole van gesculpteerd en verguld hout met een marmeren blad en versierd met bloemenguirlandes.
Une console demi-cercle en bois sculpté et doré à tablette en marbre et décoration de guirlandes fleuries.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 360 / 380 -
#124Edmond DefroyennesPeriod: 1896 - 1977“Schepen op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Navires sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 200 / 220 -
#608Een Afrikaanse groep van brons met een voorstelling van een stamhoofd, vergezeld door twee vrouwen, gedragen door zijn volgelingen. Benin.
Un groupe en bronze africain représentant un chef de tribu accompagné de deux femmes et portés par ses sujets. Bénin.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#350Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.
Bracelet en argent serti de citrine ayant un poids total de ± 8,50 ct.No longer availableDim. 12,45 gEstimate: € 400 / 500 -
#331Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.
Un grand candélabre en métal, style Renaissance, monté en lampe.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 30 / 50 -
#419Een voorstelling van de Heilige familie van meerkleurig biscuit onder stolp.
Une représentation de La Sainte Famille en biscuit polychrome sous cloche.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#693Twee ivoren netsukes, met voorstelling van twee zittende mannen. De ene met een pijp, de andere met een telraam. Japan, omstreeks 1900.
Deux netsukes en ivoire représentant deux hommes assis. Un homme avec une pipe, l’autre avec un boulier. Japon, +- 1900.No longer availableDim. H. 3 cmEstimate: € 100 / 120 -
#536Een vierkoppig jazzensemble van meerkleurig kunststof. Eén vinger manco.
Un ensemble de Jazz à quatre têtes en plastique polychrome. un petit doigt est manquant.No longer availableDim. h: 65 - 93 cmEstimate: € 200 / 240 -
#721Tibetaanse gebedsmolen.
Un moulin de prières. Tibet.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 25 / 35



