Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Man met theepot”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
“Man met theepot”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
“Man met theepot”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

“Man met theepot”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

”Homme et théière”. Un netsuke en ivoire sculptée. marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.
Dim. h: 5 cm
SKU: 2509180720.
Categories: Aziatisch, ivoor.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #720
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #649

    “Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.

    “Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #627

    Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #628

    Een Chinese doos van zwartgelakt hout met een verguld decor. Binnenin vier doosjes en acht schaaltjes. Pootjes gerestaureerd. Schade aan de lak aan de zijkant van het deksel.

    Une boîte chinoise en bois laqué noir au décor doré. A l’intérieur se trouvent quatre petites boîtes et huit coupelles. les pattes sont restaurées. Dégâts à la laque sur le côté du couvercle.
    No longer available
    Dim. 25 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #641

    Een Chinees juwelenkabinetje van hout, versierd met messingen beslag en met opengewerkte plaquettes van jade.

    Un petit cabinet à bijoux chinois en bois, montures en laiton et plaquettes en jade ajourées.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #636

    Een Chinese tweedeurskast van gepolychromeerd en gelakt hout, versierd met een decor van personages bij de keizerlijke hofhouding.

    Une armoire à deux portes chinoise en bois laqué et polychrome, représentation de personnages à la cour Impériale.
    No longer available
    Dim. 118 x 80 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #633

    Een houten wandelstok met een ivoren handvat en punt.

    Une canne à pointe et manche en ivoire.
    No longer available
    Dim. l: 96 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #637

    Een recente vaas van Cantonporselein.

    Un vase en porcelaine Canton récent.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #772

    Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.

    Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #516

    Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hout, versierd met draken. Met marmeren blad.

    Un piédestal chinois en bois sculpté, décoration de dragons. Avec une tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 77 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #769

    Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.

    Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #689

    Een Japans dienblad van gelakt hout met een meerkleurig decor van geisha’s in een tuin aan de voet van de berg Fuji.

    Un plateau de service japonais en bois laqué au décor de geishas dans un jardin au pied de la montagne Fuji.
    No longer available
    Dim. 44 x 56 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #25

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #652

    Een houten wandelstok met een handgreep van gesculpteerd ivoor in de vorm van een vuist.

    Une canne en bois, le manche en ivoire sculpté en forme de poign.
    No longer available
    Dim. l: 86 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #588

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #476

    Een achthoekige Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.

    Un piédestal octogonal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. Ø: 44 cm h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #482
    Ichiyusai Kuniyoshiga

    “Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.

    ”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.
    No longer available
    Dim. (35 x 24) x2
    Estimate: € 120 / 200
  • #631

    Een zeshoekige vaas van cloisonné op brons met een decor van bloemen en vogels en met ringen als handvatten. Onderaan gestempeld. Omstreeks 1900.

    Un vase hexagonal en cloisonné sur bronze au décor de fleurs et oiseaux , les manches en forme d’anneaux.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #598

    Een antieke liggende Thaise Boeddha van brons met goudkleurig patina.

    Un Bouddha thaï antique couché en bronze, patine dorée.
    No longer available
    Dim. l: 135 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #692

    Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.

    Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #599

    Een paar grote Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein met een decor van draken en bloesems.

    Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de dragons et floraisons.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #20

    Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.

    Fermoir en ivoire sculpté en forme d’un homme barbu. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #697

    Twee gazellen van gesculpteerd Afrikaans ivoor.

    Deux gazelles en ivoire africaine.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #562

    Vier verschillende theekopjes met onderschoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Onderaan gemerkt.

    Quatre tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine, décors bleu sur blanc. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #583

    Een paar vrouwenfiguren met vazen van meerkleurig Chinees porselein.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine aux formes féminins.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 720 / 800

Other lots in this auction

  • #461

    Een schemerlampje met een spekstenen lampenvoet in de vorm van een balustervaasje. Lichte beschadiging.

    Une lampe à pied de lampe en pierre de lard en forme de vase balustre.
    No longer available
    Dim. H: 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #316

    Een plaasteren piëdestal in barokke stijl met blauw en wit patina. We voegen er een plaasteren siervaas in dezelfde stijl aan toe.

    Un piédestal en plâtre , style Baroque, patine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 116 + 52,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #51

    Een staande lamp van gebeeldhouwd en getorst eikenhout.

    Un lampadaire en chêne sculpté et torsadé.
    No longer available
    Dim. h: 182 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #643

    Zeldzame netsuké annex snuffbottle in de vorm van een kalebas met een bijl. Japan, XIXde eeuw.

    Un netsuke rare et flacon en forme de gourde et une axe. Japon, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #436

    Een vijfhoekige Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.

    Un piédestal pentagonal en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #780

    Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.

    Une carpette Mori en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 174 x 101 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #47

    Een koekoeksklok van gebeeldhouwd perenhout. Zwarte woud.

    Une pendule coucou en poirier sculpté. Foret Noir.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #135

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,80 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 3,45 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #364

    Twee reeksen van drie glazen van geslepen blauw kristal. Op glazen spiegeldienblaadje.

    Deux séries de trois verres en cristal bleu taillé. Sur un plateau verre-miroir.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #247
    Val St. Lambert

    Een grote vaas geslepen kleurloos kristal met in de massa mauve gekleurde vlakken. Kleine schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase en cristal incolore taillé, mauve dans la masse. Petit éclat au rebord.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #212

    Een grote wandspiegel in rijkelijk gedecoreerde en vergulde lijst.

    Un miroir à encadrement richement décoré et doré.
    No longer available
    Dim. 124 x 93 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #198

    “De oogst”. Een bronzen beeld met groen patina. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1900.

    ”La récolte”. Une statue en bronze et patine verte. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More