Similar lots by type
-
#692
“ De spiegel, Le miroir”. Een pastel, gesigneerd : ‘Ger Deltour’
”De spiegel, le miroir”. Pastel. Signé: ‘Ger Deltour’.No longer availableDim. 26 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#79Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
“Personages bij een gebouw”. Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Personnages auprès d’un bâtiment”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 60 /80 -
#64Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
“Antwerpen - Academie voor Schone Kunsten”. Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Anvers - Académie des Arts”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 54 cmEstimate: € 60/80 -
#9Jos Albert
“Plattelandszicht”. aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1928.
”Vue sur la campagne”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 20/30 -
#39N. Wouters
“Jonge vrouw in lingerie”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Jeune femme en lingerie”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25/35 -
#69Hugo HeyensPeriod: 1942-1987
“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Een houtskooltekening met gedicht. Gemonogrammeerd.
“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Fusain au poème. Monogrammé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#49
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#552
“Stilleven met kruik.” Aquarel op papier. Draagt een handtekening: “Kees Verwij ‘72”.
”Nature morte, cruche”. Aquarelle sur papier. porte une signature: ‘Kees Verwij ‘72’.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 120/160 -
#74Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
“Personages”. Indische inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 5 april 1993.
”Personnages”. Encre de Chine sur papier. Signée et datée 5 avril 1993.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 60/80 -
#94Germaine Brus
“St.-Bavostraat, Wilrijk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Rue St-Bavon, Wilrijk”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 42 x 48 cmEstimate: € 20/25 -
#189Felix De Boeck
“Nachtlichten”. Litho. Genummerd 45/100 en gesigneerd buiten de plaat.
”Lumières de nuit”. Une lithographie. Signée 45/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 220/280 -
#524Harry
“Clown en vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 11-95.
”Clowns et femmes”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 11-95.No longer availableDim. 45 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#62Bonnevall
“Zicht vanuit een raam. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue par une fenêtre”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 20/30 -
#492Octave PirletPeriod: 1914 - 1979
“Landschap met koeien”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et vaches”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 40/50 -
#12J Severin
“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Orties”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 30/40 -
#224G. Suy
“Hoeve”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Ferme”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 70 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#680
Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180/200 -
#29
Een reproductie van een affiche voor de Red Star Line naar ontwerp van Cassiers.
Une reproduction d’une affiche pour la Red Star Line d’après un modèle par Cassiers.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 30/50 -
#344Severin
Twee etsen: ‘ Hoevetje’ en ‘ Waaslands hoevetje’ een ingekleurde ets.
Deux eaux fortes: ‘Fermette ‘ & ‘Fermette du pays de Waes’. Ce dernier en couleurs.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 30/50 -
#517
Een lot van drie bronzen snuffbottles, waarbij één in de vorm van een vaasje, het dopje versierd met bloemen, één druppelvormig met opengewerkte dop en met sporen van rode lak en een derde in de vorm van een paard. Indisch werk, omstreeks 1900.
Un lot de trois flacons en bronze, dont un en forme de vase avec capuchon au décor de fleurs, un en forme de goutte avec capuchon ajouré et restes de laque rouge et le troisième en forme de cheval. Travail indien, +- 1900.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#715
Een sobere zwartgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre, patine noire.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 60/80 -
#706
Een Kaukasisch handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis de Caucase en laine noué main.No longer availableDim. 170 x 100 cmEstimate: € 60/80 -
#265
Een drie rijen parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een strik. (één rij te herstellen).
Collier de perles à trois rangées et un pendentif en or jaune 18 ct en forme de noeud (une rangée à réparer)No longer availableEstimate: € 400/500 -
#598
Een klapsecretaire van notenhoutfineer met onderaan twee kleine en twee grote laden.
Un secrétaire à abattant en bois de placage de ronce à deux petits et deux grands tiroirs en dessous.No longer availableDim. 98 x 91 x 41 cmEstimate: € 200/300 -
#342
“Melchisedech reikt Melchior brood en wijn”. & “De verrijzenis van Christus”. Twee oude gravures. De eerste van Hans Witdonck (leerling van Vorsterman) naar Rubens, de tweede van Drevet naar Andray.
”Melchisédech tent du pain et du vin à Melchior” & “La Résurrection du Christ”. Deux anciennes gravures. Le premier par Hans Witdonck ( élève de Vorsterman) d’après Rubens, le deuxième par Drevet d’après Andray.No longer availableDim. 40,5 x 46 cm & 65 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#268
“Jongen met manden”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.
”Jeune homme et paniers”. Une statue en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/60 -
#197
“Bacchantisch tafereel”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Clodion.
Un groupe de Bacchantes en bronze d’après Clodion.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 440/480 -
#241
“Vissende vrouw”. Een verguld bronzen beeld. Sokkel ontbreekt.
”Femme qui pêche”. Une statue en bronze doré. Le socle est manquant.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/120