Similar lots by type
-
#299
“La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.
« La mode de la saison » Une série de quatre lithographies.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#404
“Abstract landschap.” Gemengde techniek op papier. Draagt monogram H.
"Paysage abstrait." Technique mixte sur papier. Porte le monogramme H.No longer availableDim. 8 x 17 cmEstimate: € 80/120 -
#292Jos De Swerts
“Bezoekers in de kunstzaal”. Een gravure op papier. Gesigneerd.
« Des visiteurs dans la salle d'art ». Une gravure sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 25 cmEstimate: € 35/45 -
#329Maurits LangaskensPeriod: 1884 - 1965
“Wederkomst”. Een gravure op papier. Gesigneerd.
"Deuxième venue". Une gravure sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 40 cmEstimate: € 45/60 -
#584Robert Van CauwenberghePeriod: 1905 - 1985
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op board. Gesigneerd en met dédicace aan Isidore Opsomer.
"Nu féminin". Technique mixte sur carton. Signé et dédicacé à Isidore Opsomer.No longer availableDim. 76 x 60 cmEstimate: € 75/100 -
#429
“Constructivistisch abstract.” Gemengde techniek op karton. Gedateerd 1955. Draagt handtekening achteraan.
"Abstrait constructiviste." Technique mixte sur carton. Daté 1955. Signé au dos.No longer availableDim. 29 x 16 cmEstimate: € 300/500 -
#224Joz. De Swerts
Een origineel ontwerp van een affiche voor de IJzerbedevaart uit 1936.
Une conception originale d'une affiche pour le IJzerbedevaart de 1936.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 60/80 -
#604Etienne Le ComptePeriod: 1931- 2010
“Kreeften”. Gouache op papier. Gesigneerd.
"Homards". Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 61 cmEstimate: € 85/100 -
#304Jos De Swerts
“De Verloren Zoon”. Een gravure op papier. Gesigneerd en genummerd 69/100.
"Le Fils perdu". Une gravure sur papier. Signé et numéroté 69/100.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 25/35 -
#252Marthe De SpiegeleerPeriod: 1897 - 1991
“Moeder met dochter en kleindochter”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Mère avec sa fille et sa petite-fille". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#169Albert ServaesPeriod: 1883 - 1966
“Personages in een interieur”. Een met aquarel geacentueerde houtskooltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1907.
« Des personnages dans un intérieur ». Un dessin au fusain rehaussé d'aquarelle sur papier. Signé et daté 1907.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 250/400 -
#589Jan Van Saene
“Zie, iets nieuws ga ik maken...”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
"Tu vois, je vais faire quelque chose de nouveau...". Pastels sur papier. Signé et daté 1978.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 120/180 -
#239Jos. De Swerts
“Biddend boerenkoppel op het veld”. Een grafiettekening op papier. Gesigneerd.
"Couple priant dans le champ". Un dessin au graphite sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#354
Een decoratief glazen windlicht met reliëfdecor van herten in het bos.
Une lanterne décorative en verre avec une décoration en relief de cerfs dans la forêt.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#497
“Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
"Chevaux". Un groupe en bronze sur socle en marbre d'après une oeuvre de PJ Mene.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 850/900 -
#539Cor Vrins
“Compositie in groen en oranje”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
"Composition en vert et orange". Huile sur toile. Signée au verso.No longer availableDim. 70 x 105 cmEstimate: € 120/200 -
#428
Een Arabische theepot van verzilverd metaal. Bijgevoegd een afwijkend melkkannetje en suikerpotje.
Théière arabe en métal argenté. On joint un pot à lait et un sucrier différents.No longer availableDim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 35/45 -
#420
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,12 ct.No longer availableDim. 4,16 gEstimate: € 300/400 -
#197
Een tweearmige wandkandelaar van groengepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met geslepen spiegeltjes en guirlandes.
Applique à deux bras en bois patiné vert de style Louis XVI à miroirs taillés et guirlandes.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60/80 -
#523
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een decor van bloeiende struiken en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor d'arbustes fleuris et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#321Val Saint Lambert
Een karaf van geslepen kleurloos en mauve kristal. We voegen er een geslepen kleurloze asbak aan toe. Beide gemerkt onderaan.
Une carafe en cristal taillé incolore et mauve. Nous y ajoutons un cendrier incolore taillé. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 7 & 41 cmEstimate: € 60/80 -
#195
Een grote Marie-Thérèseluchter met achttien lichtpunten in drie rijen en versierd met kristallen pendeloques.
Grand lustre Marie-Thérèse à dix-huit lumières en trois rangés, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200/300 -
#264Emile ThysebaertPeriod: 1873 - 1963
“Klappeien”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Taper". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#236
Een lage eikenhouten tafel met vier leeuwenkoppen als poten. Blad recenter.
Une table basse en chêne avec quatre têtes de lion pour pieds. Feuille plus récente.No longer availableDim. h: 63 cm Ø: 76 cmEstimate: € 80/120 -
#127
“Moeder Gods met kind”. Een Russisch icoon. Omstreeks 1800. Beschadigingen.
"Mère de Dieu avec enfant". Une icône russe. Vers 1800. Dégâts.No longer availableDim. 33,5 x 25 cmEstimate: € 100/120