#221
#448
Een paar siervazen vangeglazuurd aardewerk met kraag in de vorm van bladeren.
#415
#376
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
#538
#499
Een Centraal-Amerikaans reliëfscène van koper, messing en parelmoer.
#246
Un cabinet en chêne de style néo-gothique, orné de têtes sculptées et d'une porte à panneaux joliment travaillée.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 80/120 -
#21
Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal.
#401
#80
#517
Een uit vijf delen opgebouwde tulpenvaas van blauw op wit Chinees porselein.
#230
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct et de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 600/700