Other lots by Dupon
#178Josué DuponPeriod: 1864-1935
“Liggende leeuw”. Gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
“Lion couché”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. 19 x 47 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#168Josué DuponPeriod: 1864-1935
“Jean le Baptiste, enfant”. Buste en bronze à patine claire. Signé. Avec aura détachable.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 300 / 350
#595
Een theebus van celadonkleurig Chinees porselein.
#272Seys Gaspard
“Straatzicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#586
Een eikenhouten meubel met twee gemoulureerde deuren.
#154Jozef Jodocus MoerenhoutPeriod: 1801 - 1875
#363Goebel, Germany
“Der Kunstkritiker”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 318. Eerste uitgave 1991.
#6
Een houten poppenkinderstoeltje.
Chaise de poupée en bois.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#566
#486Afshar
Antiek wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#664Lepicier, Moulins-Engilbert
#107Richard AuriliPeriod: 1834 - 1914
Buste féminin sculpté en marbre et albâtre. Porte une signature au dos.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#555
Een staande klok in eikenhouten kast met koperen wijzerplaat.
#562
Une paire de gravures sur bois japonaises du XIXe siècle avec des histoires. Signées.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100 / 160