Similar lots by type
-
#783Een handgeknoopt wollen Kelimtapijtje.
Un petit tapis Kelim en laine fait main.No longer availableDim. 208 x 75 cmEstimate: € 30 / 40 -
#391“Den wech des eeuwich leevens”. Antonius Sucquet. Met gravures van Boëtius à Bolswert. Uitgegeven bij Hendrick Aertssens. Antwerpen, 1622. Later opnieuw in leder gebonden.
”Den wech des eeuwich leevens”. Antonius Sucquet. Gravures de Boëtius , Bolswert.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#565HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis persan en laine fait main. Usures.No longer availableDim. 358 x 261 cmEstimate: € 200 / 240 -
#755Een antiek handgeknoopt wollen karpetje.
Une carpette antique en laine faite main.No longer availableDim. 205 x 117 cmEstimate: € 40 / 50 -
#795Een Antiek Pakistaans karpetje.
Une carpette pakistanaise antique.No longer availableDim. 98 x 96 cmEstimate: € 25 / 35 -
#600BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine fait main.No longer availableDim. 197 x 295 cmEstimate: € 180 / 240 -
#775Een Antiek Pakistaans karpetje.
Une carpette pakistanaise antique.No longer availableDim. 115 x 80 cmEstimate: € 25 / 35 -
#635HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 300 x 202 cmEstimate: € 180 / 240 -
#845Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#405Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
Un tapis de prière d’Orient en laine fait main.No longer availableDim. 134 x 89 cmEstimate: € 60 / 80 -
#610Indo-WissEen handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine fait main.No longer availableDim. 235 x 175cmEstimate: € 80 / 120 -
#745Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persan en laine faite main.No longer availableDim. 202 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#415Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une petite carpette d’Orient en laine faite main.No longer availableDim. 182 x 101 cmEstimate: € 30 / 50 -
#585HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis persan en laine fait main. Usures.No longer availableDim. 398 x 297 cmEstimate: € 200 / 240 -
#403Een paar handgeknoopte Oosterse wollen zadelkleedjes.
Une paire de couvertures de selle d’Orient en laine faites main.No longer availableDim. 124 x 70 & 116 x 77 cmEstimate: € 40 / 50 -
#781HerizEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir Persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 407 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#785Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
Une carpette orientale en laine faite main. Usures.No longer availableDim. 168 x 133 cmEstimate: € 30 / 40 -
#810ArdebilEen wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Enige slijtage. Azerbeidzjan.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué main. Quelques usures. Azerbaïdjan.No longer availableDim. 256 x 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#595HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 275 x 365 cmEstimate: € 200 / 300 -
#605Een handgeknoopt wollen karpet.
Une carpette en laine faite main.No longer availableDim. 242 x 174 cmEstimate: € 80 / 100 -
#615HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 312 x 218 cmEstimate: € 180 / 240 -
#575Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bloemen en vogels.
Un tapis persan en laine fait main, décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 306 x 201 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#48Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen.
Un lot de trois presse-papiers avec des fleurs polychromes à l’intérieur.No longer availableDim. h: 7,5 - 9 cmEstimate: € 690 / 80 -
#171Delvaux, BruxellesEen handtas van groen leder met stofzak.
Un sac-à-main en cuir vert et son sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#43“Breviarum Romanum...”. Uitgegeven bij Plantin - Moretus. Antwerpen, 1688. Later heringebonden. We voegen de lederen kaft van een boek uit 1712 aan toe.
Brevarium Romanum”. Ed. Plantin - Moretus. Anvers, 1688. Reliure refaite. Nous ajoutons une couverture en vachette d’un livre de 1712.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#426Een achthoekige Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal octogonal chinois en bois sculpté dur, tablette en marbre rose.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#481Balustervaas van Chinees porselein. Polychroom decor van draken en kostbaarheden op een powder blue achtergrond. Onderaan gemerkt: Qianlong Nian Zhi. Medio XXste eeuw.
Un vase balustre en porcelaine chinoise. Décor polychrome de dragons sur fond poudre bleu. Marque à la base : Qianlong Nian Zhi. Milieu XXième siècle.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#716Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#6Een houten naaikastje, versierd met inlegwerk. Onderaan een compartiment met twee openklappende deurtjes.
Un nécessaire de couture, petit meuble en bois, décoration d’incrustations. En dessous se trouve un compartiment à deux petites portes.No longer availableDim. 74 x 52 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#116Een fauteuil-à-la-Reine van gebeeldhouwd notenhout, bekleed met blauw fluweel. Mogelijk Luik, XIXde eeuw.
Un fauteuil-à-la-Reine en noyer sculpté, revêtement en velours bleu. Probablement Liège, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#330Twee 18 karaats geel gouden hangers in de vorm van een hondje en Donald Duck.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct. dont un en forme de chien et l’autre de Donald Duck.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 150 / 200 -
#666Een trapeziumvormige driedeursvitrine met drie paneeldeuren onderaan met vergulde trekkers. Binnenin een spiegel en drie glazen leggers. Bovenaan met verlichting en versierd met inlegwerk van parelmoer.
Vitrine trapézoïde à trois portes pleines aux poignées dorées. A l’intérieur un miroir et trois tablettes en verre. Le dessus éclairé et incrusté de nacre.No longer availableDim. 195 x 105 x 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#817“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800 / 5200 -
#288Een gietijzeren paraplubak met een jachttafereel in het decor. Eertse helft XXe eeuw.
Un bac à parapluies en fonte, un décor de chasse. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 140


