Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Margaretha van Oostenrijk”. Vlaams wandtapijt XVIe eeuw. Slijtage.
“Margaretha van Oostenrijk”. Vlaams wandtapijt XVIe eeuw. Slijtage.

“Margaretha van Oostenrijk”. Vlaams wandtapijt XVIe eeuw. Slijtage.

”Marguerite d’Autriche”. Tapisserie des Flandres, XVIe siècle. Usures.
Dim. 312 x 248 cm
SKU: 1906180201.
Categories: Tapijt, XVIe eeuw.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #201
Estimate: € 1800 / 2200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #783

    Een handgeknoopt wollen Kelimtapijtje.

    Un petit tapis Kelim en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 208 x 75 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #391

    “Den wech des eeuwich leevens”. Antonius Sucquet. Met gravures van Boëtius à Bolswert. Uitgegeven bij Hendrick Aertssens. Antwerpen, 1622. Later opnieuw in leder gebonden.

    ”Den wech des eeuwich leevens”. Antonius Sucquet. Gravures de Boëtius , Bolswert.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #565
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.

    Un tapis persan en laine fait main. Usures.
    No longer available
    Dim. 358 x 261 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #755

    Een antiek handgeknoopt wollen karpetje.

    Une carpette antique en laine faite main.
    No longer available
    Dim. 205 x 117 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #795

    Een Antiek Pakistaans karpetje.

    Une carpette pakistanaise antique.
    No longer available
    Dim. 98 x 96 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #600
    Bidjar

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 197 x 295 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #775

    Een Antiek Pakistaans karpetje.

    Une carpette pakistanaise antique.
    No longer available
    Dim. 115 x 80 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #635
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 300 x 202 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #845

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Un tapis turque fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #405

    Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.

    Un tapis de prière d’Orient en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 134 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #610
    Indo-Wiss

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Un tapis en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 235 x 175cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #745

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette persan en laine faite main.
    No longer available
    Dim. 202 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #415

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une petite carpette d’Orient en laine faite main.
    No longer available
    Dim. 182 x 101 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #585
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.

    Un tapis persan en laine fait main. Usures.
    No longer available
    Dim. 398 x 297 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #403

    Een paar handgeknoopte Oosterse wollen zadelkleedjes.

    Une paire de couvertures de selle d’Orient en laine faites main.
    No longer available
    Dim. 124 x 70 & 116 x 77 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #781
    Heriz

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    Couloir Persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 407 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #785

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.

    Une carpette orientale en laine faite main. Usures.
    No longer available
    Dim. 168 x 133 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #810
    Ardebil

    Een wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Enige slijtage. Azerbeidzjan.

    Tapis en laine à motif géométrique. Noué main. Quelques usures. Azerbaïdjan.
    No longer available
    Dim. 256 x 170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #595
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 275 x 365 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #605

    Een handgeknoopt wollen karpet.

    Une carpette en laine faite main.
    No longer available
    Dim. 242 x 174 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #615
    Hamadan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 312 x 218 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #575

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bloemen en vogels.

    Un tapis persan en laine fait main, décor de fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. 306 x 201 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #48

    Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen.

    Un lot de trois presse-papiers avec des fleurs polychromes à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 - 9 cm
    Estimate: € 690 / 80
  • #171
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van groen leder met stofzak.

    Un sac-à-main en cuir vert et son sac anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #43

    “Breviarum Romanum...”. Uitgegeven bij Plantin - Moretus. Antwerpen, 1688. Later heringebonden. We voegen de lederen kaft van een boek uit 1712 aan toe.

    Brevarium Romanum”. Ed. Plantin - Moretus. Anvers, 1688. Reliure refaite. Nous ajoutons une couverture en vachette d’un livre de 1712.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #426

    Een achthoekige Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.

    Un piédestal octogonal chinois en bois sculpté dur, tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #481

    Balustervaas van Chinees porselein. Polychroom decor van draken en kostbaarheden op een powder blue achtergrond. Onderaan gemerkt: Qianlong Nian Zhi. Medio XXste eeuw.

    Un vase balustre en porcelaine chinoise. Décor polychrome de dragons sur fond poudre bleu. Marque à la base : Qianlong Nian Zhi. Milieu XXième siècle.
    No longer available
    Dim. H. 45,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #716

    Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.

    Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #6

    Een houten naaikastje, versierd met inlegwerk. Onderaan een compartiment met twee openklappende deurtjes.

    Un nécessaire de couture, petit meuble en bois, décoration d’incrustations. En dessous se trouve un compartiment à deux petites portes.
    No longer available
    Dim. 74 x 52 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #116

    Een fauteuil-à-la-Reine van gebeeldhouwd notenhout, bekleed met blauw fluweel. Mogelijk Luik, XIXde eeuw.

    Un fauteuil-à-la-Reine en noyer sculpté, revêtement en velours bleu. Probablement Liège, XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 360
  • #330

    Twee 18 karaats geel gouden hangers in de vorm van een hondje en Donald Duck.

    Deux pendentifs en or jaune 18 ct. dont un en forme de chien et l’autre de Donald Duck.
    No longer available
    Dim. 5,85 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #666

    Een trapeziumvormige driedeursvitrine met drie paneeldeuren onderaan met vergulde trekkers. Binnenin een spiegel en drie glazen leggers. Bovenaan met verlichting en versierd met inlegwerk van parelmoer.

    Vitrine trapézoïde à trois portes pleines aux poignées dorées. A l’intérieur un miroir et trois tablettes en verre. Le dessus éclairé et incrusté de nacre.
    No longer available
    Dim. 195 x 105 x 40 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #817

    “Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.

    ”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 4800 / 5200
  • #288

    Een gietijzeren paraplubak met een jachttafereel in het decor. Eertse helft XXe eeuw.

    Un bac à parapluies en fonte, un décor de chasse. Première partie du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More