#186
#300
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un saphir central de + - 1 ct. et de diamants d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 500 / 600 -
#556
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
“Gezicht”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘A. I.’.
#96
#91Daum, Nancy
#401
Een deels vergulde houten Boeddha.
#383Roos Van de VeldePeriod: °1961
#480
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#240
Un collier en or jaune 9K avec un pendentif en or jaune 18K serti de corail et de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,45 gEstimate: € 100 / 150 -
#101
Een gepatineerde metalen paardenkop.
#676
Een houten schoolbankje.
Un banc d'école en bois.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 35 / 45