#448Een Brunei ketel, Sarawak Maleisïe, 19e eeuws.
#453Een sang de boeuf rode Chinese porseleinen vaas.
#324G. Claes‘Landschap’, aquarel op papier, getekend G. Claes en gedateerd 1950.
#85Een zilveren ontbijtsetje, bestaande uit drie lepeltjes met vermeil (Tiffany Sterling 872), twee schaaltjes, een kopje (gedeukt), eierdopje en bekertje.
A silver breakfast set, consisting of three gilded spoons (Tiffany Sterling 872), two small dishes, a cup (dented), an egg cup, and a small cup.No longer availableDim. 231,25 gEstimate: € 120 / 160 -
#640Een rechte secretaire met klapblad, bovenaan doucine en marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
A straight desk with drop-front, featuring a doucine at the top and a marble top. Louis-Philippe era.No longer availableDim. 85 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#164Joop MijsbergenPeriod: 1934 -“Fleur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘75. Verso getiteld met opschrift.
"Fleur." A painting, oil on canvas. Signed and dated '75 at the bottom. Titled with inscription on the reverse.No longer availableDim. 160 x 100 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#523Een Chinees porseleinen pagode in blauw en wit decor in vier niveaus.
#277“Moeder met kind”. Een gepatineerd houten beeld. Onderaan monogram.
"Mother with child." A wooden carved and patinated sculpture. Monogram at the bottom.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#199Een vergulde houten spiegel met ajourgewerkte lijst.
#727Een kastanjehouten beeld van een middeleeuwse wijsgeer.
A chestnut wood sculpture of a medieval philosopher.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 40 / 50