Other lots in this auction
-
#53Twee gietijzeren vuurbokken in de vorm van een paard.
Une paire de chenets en fonte en forme de chevaux.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#154John De Mulder“Het overleg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.
”La concertation”. Huile sur toile. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 80 x 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#494Charles VennemanPeriod: 1802 - 1875“Koppel aan een tafel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Couple à table”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 300 / 500 -
#594“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Balwé.
”Vase et roses”. Huile sur toile. Porte la signature: Balwé.No longer availableDim. 53 x 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#692“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#604“Straatzicht”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Oepts ‘82’.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Porte la signature: ‘Oepts ‘82’.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 420 / 480 -
#437Twee verschillende oude koperen lantaarns.
Deux anciennes lanternes en cuivre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#368Lot verzilverd metaal met diverse schotels, een ovenschaal met onderschotel en vuurvast glas. Diverse kleinere schaaltjes en onderzetters.
Un lot de métal argenté dont divers plats, un plat allant au four avec sous-plat et verre réfractaire. Divers petits plats et sous-plats.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#404Vincennes, Francetwee kopjes en een suikerpotje van meerkleurig porselein op een serveerblad in de geest van Sèvres. Gedecoreerd met bloemen en met vlinders als oor. Onderaan gemerkt. Eén bloemetje licht beschadigd.
Deux tasses et un sucrier en porcelaine polychrome sur un plateau dans l’esprit de Sèvres. Décoration de fleurs, papillons comme anses. Marque sous la base. Une fleur avec dégâts légers.No longer availableDim. 25 x 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#609Theo BeerendonkPeriod: 1905 - 1979“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 15,5 x 36 cmEstimate: € 260 / 280 -
#8Een lot van vier verschillende oude bronzen lampen, een oude metalen bureaulamp en een bronzen doosje in de vorm van een appel aan een tak.
Un lot de quatre anciennes lampes en bronze, une lampe de bureau ancienne en métal et une boîte en bronze en forme de branche et d’une pomme.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#522“Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Paerels. Klein letsel.
”Fermette auprès de l’eau”. Huile sur toile. Porte la signature: Paerels.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 120 / 180

