#37LimogesEen siervaas van meerkleurig porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
#653Een paar vazen van Cantonporselein.
#154John De Mulder“Het overleg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.
#520Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 318 x 266Estimate: € 120 / 200 -
#710FleischmannEen lot modeltreinen en toebehoren voor spoortype HO, bestaande uit twee elektrische locomotieven van de Duitse spoorwegen, een transformator, een 30-tal sporen en een aantal catalogi en handboeken. We voegen er een locomotief van het merk Kleinbahn aan toe.
Un lot de trains modèles et accessoires pour rails de type HO comprenant deux locomotives électriques des chemins de fer allemands, un transformateur, des rails (+- 30 pièces) et des catalogues et manuels. Nous ajoutons une locomotive de la marque Kleinbahn.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#774Een theepot van monochroom wit porselein in de vorm van een poesje.
#694Een met een liaan vergroeid stuk tropisch hout.
Liane sur une branche.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 40 / 45 -
#40Een zeer gevarieerd lot mineralen en half edelstenen.
#256TabrizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une émeraude centrale de ± 1,36 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 1700 / 1900