Other lots in this auction
-
#677Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.
Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#160Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. en een centrale amethist van ± 4,93 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,53 ct et une améthyste centrale de ± 4,93 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#95Een 18 karaats geel gouden halssnoer met peervormige granaten met een gezamenlijk gewicht van ± 30 ct.
Un collier en or jaune 18 ct à grenades en forme de poire ayant un poids total de ± 30 ct.No longer availableDim. bruto: 22,15 gEstimate: € 650 / 750 -
#4Drie kadertjes:- “Le fortune pour 1 Franc”. Jean De Bast. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.- “Boerin bij koeien”. Gustaaf de Bruyne. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.- Een houtskoolschetsje, toegeschreven aan Jacob Smits.
Trois cadres:- “La fortune pour 1 Franc”. Jean De Bast. Une eau-forte. Signée dans la planche.- “Fermière auprès des vaches”. Gustaaf de Bruyne. Une eau-forte. Signée hors planche.- Une esquisse au fusain, attribuée à Jacob Smits.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#144Raphaël LagyePeriod: 1862-1952“Kinderen op de boulevard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Enfants sur le boulevard”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200 / 220 -
#626Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120 / 200 -
#223“Classicistische voorstelling van een vrouwelijk naakt op een leeuwin”. Een groep van wit marmer. Gerestaureerd. Onder presenteervitrine.
”Représentation classique d’un nu féminin sur une lionne”. Un groupe en marbre blanc. Sous vitrine de présentation.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#713Twee oude bajonetten, waarbij één uit de Eerste en één uit de Tweede Wereldoorlog.
Deux anciennes baïonnettes, dont une de la Première Guerre Mondiale et une de la deuxième Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 50 & 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#747Een lot van vijf ingekaderde Delftse tegels met verschillende decors, waarbij vier in blauw en één in mauve. XIXe eeuw.
Un lot de cinq carreaux de Delft aux décors différents dont quatre en bleu et un en mauve. Encadrés. XIXième siècle.No longer availableDim. 13 x 13 & 9 x 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#428Drie kleine jardinières, twee schotels en een dekselvaas van Japans porselein met een Imari decor. Onderaan gemerkt: Gold Imari.
Trois petites jardinières, deux plats et un vase à couvercle en porcelaine du Japon et décor Imari. Marque en dessous.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#611Een zittende Birmaanse Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha assis du Birman en bois patine dorée.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#523Een bronzen hoofd van Indische god “Lord Shiva”
Une tête en bronze du dieu Indien “Lord Shiva”.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120

