Other lots in this auction
-
#738Tri-ang Toys, EnglandEen blikken speelgoedmelkwagen met negen plastic melkflesjes. Jaren ‘60.
Un jouet en fer blanc : un camion laitier et neuf petites bouteilles en plastique. Années ‘60.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 25 / 30 -
#782Een majolica tapkraan. Begin XXe eeuw.
Un robinet de puisage en majolique. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#399Een lot drie glazen van kleurloos glas met geslepen decors. We voegen er een vierde glas aan toe ter gelegenheid van de wereldtentoonstelling te Antwerpen in 1894.
Un lot de trois verres en verre incolore au décor taillé. Nous ajoutons un quatrième verre en relation avec l’exposition mondiale de 1894 à Anvers.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#713Twee oude bajonetten, waarbij één uit de Eerste en één uit de Tweede Wereldoorlog.
Deux anciennes baïonnettes, dont une de la Première Guerre Mondiale et une de la deuxième Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 50 & 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#7Een Luikse fles van kleurloos handgegraveerd glas. (letsels).
Une bouteille en verre de Liège incolore, gravures faites à la main. Dégâts.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#311Twee dierenvellen waaronder een Thompson Gazelle.
Deux peaux d’animaux, dont une Gazelle Thompson.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#450Een art nouveau inktstel van brons en marmer.
Un encrier Art Nouveau en bronze et marbre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#160Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. en een centrale amethist van ± 4,93 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,53 ct et une améthyste centrale de ± 4,93 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#731Nao by Lladro.“Meisje met haan”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Jeune fille et coq”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#371Vijf oude bolvormige glazen kappen.
Cinq abat-jour sphériques en verre gravé anciens.No longer availableDim. h: 21 cm Ø (opening): 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#482Victor Van BerckelaerPeriod: 1913 - 1975“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
”Nu féminin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 120 / 150 -
#487“Ghau”. Tibetaanse reisaltaartje van metaal. In een zijden hoesje.
”Ghau”. un petit autel de voyage en métal. Dans une boîte en satin.No longer availableEstimate: € 30 / 40

