#180Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,53 ct.
#356Een reeks van zes gebeeldhouwd houten stoelen met personages in de rug en met een zit van gedreven leder met een griffioen. Diverse manco’s. XIXe eeuw.
Une série de six chaises en bois sculpté, personnages au dos, assise en cuir repoussé et griffon. Plusieurs manqants. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 100 / 120 -
#640Een zeshoekige roterende houten kaartenstandaard.
#29Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Zuiders landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd met potlood.
Paysage du Midi”. Huile sur papier. Signé au crayon.No longer availableDim. 16 x 21,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#562“Oriëntalistisch portret”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Deckers, Alger.
”Portrait”. Huile sur panneau. Porte une signature: Deckers, Alger.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 300 / 350 -
#440Een wandklokje van porselein van Herend.
#65Een zeer gevarieerd lot half edelstenen gemonteerd als hanger.
#566HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#672Stephan Gorus“Zeilboten op het meer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers sur le lac”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 30,5 x 35,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
Une lampe avec abat-jour en verre, porté par un cobra en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 560 / 600