#121Een driedelig art deco klokstel van arduin en onyx.
#554“Indonesisch dorp”. Gouache op textiel. Draagt een handtekening: Sobrat. Bali.
”Village, Indonésie”. Gouache sur textile. Porte la signature: Sobrat. Bali.No longer availableDim. 46 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#217Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
#767Twee borden en een wandvaas van majolica. Eén met schilfer. Eén beschadiging aan de rand.
#466Koffiemaschienen H. Kievits, BrusselEen oude koffiemachine voor horecagebruik. Glazen buisjes licht beschadigd. Filters manco.
Une ancienne machine à café pour usage dans la restauration. Tubes en verre endommagés. Les filtres sont manquants.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#573“Oude man met staf, een jongeman en een reiger”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
#413Een blaasbalg van gedreven messing en een messingen olielamp, gemonteerd op elektriciteit.
#648Uiltje van gepolychromeerd ivoor. Europees werk, eerste kwart XXste eeuw.
#190Een 14 karaats roze gouden ring bezet met een Fancy color diamant van 0,71 ct. SI1. en kleine briljantjes.
Une bague en or rose 14 ct sertie d’un diamant Fancy color de 0,71 ct SI1 et de petits brillants.No longer availableDim. 2,51 gEstimate: € 700 / 800