Other lots in this auction
-
#41
Een lotje van drie kruikjes van steengoed, waarbij twee XVIIIe eeuwse en één bodemvondst uit de middeleeuwen. gerestaureerd.
Un lot de trois cruches en grès, dont deux du XVIIIe siècle et une découverte archéologique du Moyen Âge. Restauré.No longer availableDim. 12,5 & 15,5 cmEstimate: € 80/120 -
#608
Een paar smeedijzeren wandlampen.
Une paire d'appliques en fer forgé.No longer availableDim. h: 51 cm (m.k.)Estimate: € 20/30 -
#217
Vier diverse doosjes van massief zilver, geciseleerd of geniëlleerd, waarvan drie poederdoosjes en een andere. Iran en Noord-Afrika, medio XXste eeuw.
Quatre boîtes diverses en argent massif, ciselées ou niellées, dont trois sont des boîtes à poudre et une autre. Iran et Afrique du Nord, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 240 g brut - Ø 7,5 cmEstimate: € 120/140 -
#103
Een paar schemerlampen met kappen in de geest van Tiffany’s gemonteerd op metalen figuren van een jongen en een meisje (één met letsel bovenaan).
Paire de lampadaires aux abat-jour dans le goût de Tiffany montés sur des personnages d’un garçon et d’une fille (un dégât vers le haut).No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160/200 -
#451
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van diverse personages en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de divers personnages et fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/60 -
#682
Een lot van drie paar Brusselse hoornvazen. XIXe eeuw. Beschadigingen en restauraties. We voegen er een biscuit groepje met engeltje aan toe.
Lot de trois paires de vases en corne de Bruxelles. XIXème siècle. Dégâts et restaurations. Nous ajoutons un groupe de biscuits avec ange.No longer availableDim. h: 12,5 - 29,5 cmEstimate: € 45/60 -
#541
Een Chinees warmhoudschaaltje van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages en een Fo-hond. Onderaan gemerkt.
Un plat à réchauffer chinois en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de personnages et d'un chien Fo. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 60/100 -
#598
Een vierdelig onyxen rokerssetje met messingen monturen, bestaande uit een sigarettendoos, aansteker en twee asbakken.
Un ensemble à fumer en onyx de quatre pièces avec des montures en laiton, composé d'une boîte à cigarettes, d'un briquet et de deux cendriers.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#457
Een leeuw van gepatineerd brons. Japan, tijdperk Meiji. Onderaan gemerkt.
Un lion en bronze patiné. Japon, époque Meiji. Marqué en bas.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 260/300 -
#549
Kleine bijzettafel van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-de stijl.
Petite table d’appoint en chêne sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 150/200 -
#383
Japanse sakékruik van steengoed versierd met Japanse karakters.
Pot à saké en grès japonais décoré de caractères japonais.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 25/35 -
#483
Een gepolychromeerd stenen Boeddhahoofd met drie gezichten. Op houten sokkel.
Une tête de Bouddha en pierre polychrome à trois faces. Sur un socle en bois.No longer availableDim. (h: 52 cm)Estimate: € 200/240