Other lots by Castagne
#183Een collectie van 15 Belgische decoraties, IJzer, Wereldoorlog II, Leopoldsordes, Kroonordes. We voegen er een soldatenmuts met kwast aan toe.
A collection of 15 Belgian decorations, Iron, World War II, Leopold's Orders, Crown Orders. We also include a soldier's cap with tassel.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#78Een bronzen verguld schouwgarnituur onder glazen stolp. Afgebeeld figuur met boek en organisch decor in het reliëf. Klokje vermoedelijk defect.
A bronze sculpted and gilded mantel garniture under a glass dome. Depicted figure with a book and organic relief decoration. Clock presumably not working.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 150 -
#532Een vergulde, rood- en zwartgelakte houten lijst met 18 ofudas.
#699‘Kind met pop’, een aquarel gesigneerd Albert Van Dyck.
"Child with Doll," a watercolor signed by Albert Van Dyck.No longer availableDim. h 26 x b 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#477Een gebeeldhouwd houten groepje van een stamhoofd met zijn drie vrouwen. Mombassa, Kenia.
A sculpted wooden group of a tribal chief with his three wives. Mombasa, Kenya.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#558Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
#298Fischers LieblingsklangeEen houten Citer of Zither, omgebouwd tot luidspreker.
A wooden citer, converted to a loudspeaker.No longer availableDim. 55 x 44cmEstimate: € 45 / 55 -
#495Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1956. Herdruk A56’’. Zeer goede staat.
#466VibiaEen vintage goudkleurige stalamp. In hoogte verstelbaar, gemerkt “Vibia”.
#772“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
"Oude Vlierstruik". An etching on paper, numbered 11/20, signed outside the plate.No longer availableDim. 33 x 24cmEstimate: € 35 / 70