Other lots by Castagne
#194
Een eikenhouten spiegel met kroon.
An oak mirror with crown.No longer availableDim. 115x80 cmEstimate: € 80/120 -
#662John LaenenPeriod: 1881 - 1965
“Mortsel”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.
#132A. Grimbers
“Montana, Lac Moubra”. Berglandschap met een meer, olieverf op doek uit 1929. Gesigneerd.
#111
Een bronzen beeld van een zittende man getiteld ‘La Lettre’, gesigneerd Roger Bloche.
#214
Een bloemenstilleven, olie op doek, gesigneerd Van Giel F.
#424
Een schilderij, olie op paneel, een Oosterse man met baard gesigneerd Kazarian.
#637
Een lot speksteen en jade.
#457
Een vintage bureaulamp met buigzame arm in chrome uitvoering.
#475Hergé
#261Makkum
Een porseleinen sierbord. Gemerkt “Makkum”.
#294C Delien
Een driemaster op volle zee, olieverf op doek. Gesigneerd.
#246
Rubelli. A wooden table with a sculpted base and a marble-look painted tabletop. (AID3275)No longer availableDim. 76 x 170 x 80 cmEstimate: € 300/500