Similar lots by type
-
#74Marcelle Meyers
“De Alzette bij Biggen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Alzette et cochons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 50/100 -
#398
Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een flessenhouder, een dienblad van Wiskeman, twee flessenemmertjes, een bel, een lepel in etui, een etui met zes lepeltjes met kuikentjes en een etui met twaalf desertvorkjes van Christofle.
Un lot de métal argenté, comprenant un porte-bouteille, un plateau Wiskemann, deux seaux à glace, une sonnette, une cuillère dans un étui, un étui et six petites cuillères à poussins et un étui de douze fourchettes à dessert par Christofle.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#532Anto Diez
“Mannenkop met pomponmuts”. Gesigneerd en H/C buiten de plaat.
”Tête d’homme à bonnet pompon”. Signé et H/C hors planche.No longer availableDim. 73 x 54 cmEstimate: € 200/300 -
#410
Een zilveren halsketting met amulet. Yemen.
Collier en argent avec amulette. Yemen.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#4Christofle
Een lot van twaalf verzilverd metalen bestekleggers.
Un lot de douze porte-couverts en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#710Pierre Balmain Paris
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#52Mariette Lydis
“Twee jonge vrouwen met bloemen”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 14/200n buiten de plaat. Verkleurd papier.
”Deux jeunes femmes et fleurs”. Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 14/200 hors planche. Papier décoloré.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 50/70 -
#747
Een setje met zes glazen met verzilverde monturen, een ijsemmertje met grijper en een shaker.
Suite de six verres aux montures argentées, un seau à glaçons et sa pince et un shaker.No longer availableDim. h: 21 en 10 cmEstimate: € 25/35 -
#258
Een XIXe eeuwse wandelstok met 800 ‰ zilveren handvat, versierd met een gedreven bloemendecor.
Canne à manche en argent 800‰ décorée de fleurs repoussées. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 100/120 -
#617
Een grote partij verzilverd metalen bestekken met verschillende decors.
Grand lot de couverts en métal argenté à différents décors.No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#390Mandarina & Duck
Een bruin lederen handtas.
Sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 90/150 -
#772
“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 80 x 105 cmEstimate: € 40/50 -
#42Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
“Quimper”. Een potloodschets.
”Quimper”. Une esquisse au crayon.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 40/50 -
#396
Twee verschillende luidsprekers in houten behuizing. Jaren ‘30.
Deux différents haut-parleurs montés en bois. Années ‘30.No longer availableDim. h: 35 & 49 cmEstimate: € 10/30 -
#284
Een antieke waaier met zilverbrokaat en met een handgeschilderd decor.
Eventail ancien à brocart d’argent et à décor peint à la main.No longer availableDim. 46 x 26 cmEstimate: € 80/100 -
#455Longchamp
Een zwart lederen aktetas.
Mallette en cuir noir.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#495Longchamp
Twee verschillende sjaals van zijde en katoen.
Deux châles différents en soie et coton.No longer availableDim. 200 x 100 en 180 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#527
Een vijfdelig kaststel van Imariporselein bestaande uit twee kraagvazen en drie dekselvazen, getooid met Fo-honden.
Une garniture de cheminée en cinq pièces, comprenant deux vases à cols, trois vases à couvercles, décoration de chiens Fo.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200/300 -
#192Dis Van RaemdonckPeriod: 1901 - 1971
“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Scène de rue et charrette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 320/360 -
#692
Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#471
“Museum Mayer van den Berg”. Catalogus 2, 1969.
”Musée Mayer van den Berg”. Catalogue 2, 1969.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#502
Compositie. Olieverf op doek.
”Composition”. Huile sur toile.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100/150